صفحه 188 از 191 نخستنخست ... 88138178179180181182183184185186187188189190191 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,871 تا 1,880 , از مجموع 1905

موضوع: واکسیناسیون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : واکسیناسیون

با سلام
    برای ویزای F2 چه واکسن هایی لازم هست؟ از کجا باید اینو بدونم؟همه باید بزنن ؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط Fsge نمایش پست ها
    با سلام
    برای ویزای F2 چه واکسن هایی لازم هست؟ از کجا باید اینو بدونم؟همه باید بزنن ؟
    برای F2 واکسن اجباری نیست. ولی واکسنهایی که دانشگاه توصیه کرده بزنید برای سلامتی خودتون. توضیحات پستهای قبلی رو ببینید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

سلام.
    دانشگاه من (university of iowa) فقط MMR رو خواسته که داشته باشم (و در کودکی هم زدم) و آزمایش سل رو گفته بیا همینجا انجام بده. یک فرمی هم داده که واکسنهایی که زذی رو اینجا بنویس و پزشکت مهر کنه و برا ما ایمیل کن.
    الان که من پستهای این فروم رو می خونم، صحبت از کارت زرد بین المللی شده. اون هم چیز اجباری ایه که داشته باشیمش؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sia_perestij نمایش پست ها
    سلام.
    دانشگاه من (university of iowa) فقط MMR رو خواسته که داشته باشم (و در کودکی هم زدم) و آزمایش سل رو گفته بیا همینجا انجام بده. یک فرمی هم داده که واکسنهایی که زذی رو اینجا بنویس و پزشکت مهر کنه و برا ما ایمیل کن.
    الان که من پستهای این فروم رو می خونم، صحبت از کارت زرد بین المللی شده. اون هم چیز اجباری ایه که داشته باشیمش؟
    سلام واسه دانشگاه اون کارت واجب نیست، ولی برای رکورد های خودتون و احتمالا بعدا کارهای مهاجرتیتون خوبه. دانشگاه ها معمولا همون فرم خودشونو می خوان.

Junior Member

دوستان برای تمدید مدیکال نیازی به کارت زرد بین المللی جدید هست؟از شما هم کارت زردتون رو روز مدیکال گرفتند و پس ندادن؟

Banned

سلام.
    من دانشگاه اصلا ازم فرم واکسیناسیون نخواست چه برسه به کارت بین المللی! میدونم هم رایگان میزنن ولی شاید همه جا اینطور نباشه.
    البته هر کدومش رو که نزده اید، بزنین چون ممکنه پولی باشه و دانشگاه به دانشگاه هم فرق داره...
    اصلا برای سلامتی خودتون بزنین! ولی زیربار کارت بین الملی که حلال احمر اصفهان وادارم کرد بگیرم و پولش رو هم گرفت، نرین تا میشه. قبلش از دانشجوهای همون جا بپرسین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Isenberg نمایش پست ها
    سلام.
    من دانشگاه اصلا ازم فرم واکسیناسیون نخواست چه برسه به کارت بین المللی! میدونم هم رایگان میزنن ولی شاید همه جا اینطور نباشه.
    البته هر کدومش رو که نزده اید، بزنین چون ممکنه پولی باشه و دانشگاه به دانشگاه هم فرق داره...
    اصلا برای سلامتی خودتون بزنین! ولی زیربار کارت بین الملی که حلال احمر اصفهان وادارم کرد بگیرم و پولش رو هم گرفت، نرین تا میشه. قبلش از دانشجوهای همون جا بپرسین.
    سلام.ممنون از پاسختون
    منظورم از تمدید مدیکال برای کلیرنس هایی که بیش از ۶ ماه طول میکشه بود که باید دوباره قبل از ویزا مدیکال را انجام بدن

Junior Member

سلام به عزیزان

در دستورالعمل و راهنمایی که برای مصاحبه آنکارا تو وبسایت اصلی مهاجرت به امریکا بود، با تاکید گفته که هیچگونه سوابق واکسیناسیون که از ایران ارائه بشه براشون قابل قبول نیست.
    با این اوصاف آیا واکسن زدن در ایران و بردن کارت واکسیناسیون زرد بین المللی فایده ای داره؟ کسی تجربه ای داره؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط HSH123 نمایش پست ها
    سلام به عزیزان

در دستورالعمل و راهنمایی که برای مصاحبه آنکارا تو وبسایت اصلی مهاجرت به امریکا بود، با تاکید گفته که هیچگونه سوابق واکسیناسیون که از ایران ارائه بشه براشون قابل قبول نیست.
    با این اوصاف آیا واکسن زدن در ایران و بردن کارت واکسیناسیون زرد بین المللی فایده ای داره؟ کسی تجربه ای داره؟
    ممکنه لینک وبسایت رو بگذارید؟ آنکارا رو نمی دونم چه برخوردی می کنن ولی کارت بین المللی واکسیناسیون ایران رو توی آمریکا قبول دارن.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

سلام دوستان یه سوال

من تمامی رکورد های واکسن های که زدم رو دارم ( با کارت هایی که اون زمان به من دادند) می خوام بدونم همین هارو ببرم ترجمه کنم کفایت میکنه؟ و اگر اون واکسن های مورد نظر دانشگاه رو زده باشم با همون ترجمه می تونم ثبت نام کنم یا خیر.

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)