صفحه 189 از 191 نخستنخست ... 89139179180181182183184185186187188189190191 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,881 تا 1,890 , از مجموع 1905

موضوع: واکسیناسیون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : واکسیناسیون

سلام، دوستان تو ایمیلی که برا همسر من به خاطره مدیکال اومده اصلا حرفی‌ از این که یک ماه قبل روز مدیکال نباید واکسن بزنی‌ چیزی نگفته، این به این معنی‌ که ما میتونیم الان واکسنمون رو بزنیم در حالی‌ که حدودا بیست روز مونده به روز مدیکالمون؟ اگه بزنیم اتفاقی میفته؟ به این صورت که وقت سفارتمون رو تغییر بدن؟ یا کنسل کنند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Paxon نمایش پست ها
    سلام، دوستان تو ایمیلی که برا همسر من به خاطره مدیکال اومده اصلا حرفی‌ از این که یک ماه قبل روز مدیکال نباید واکسن بزنی‌ چیزی نگفته، این به این معنی‌ که ما میتونیم الان واکسنمون رو بزنیم در حالی‌ که حدودا بیست روز مونده به روز مدیکالمون؟ اگه بزنیم اتفاقی میفته؟ به این صورت که وقت سفارتمون رو تغییر بدن؟ یا کنسل کنند؟
    واکسنهایی که شامل ویروس زنده هستند را از یکماه قبل از مدیکال نباید بزنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistnobel نمایش پست ها
    واکسنهایی که شامل ویروس زنده هستند را از یکماه قبل از مدیکال نباید بزنید
    دوست عزیز می‌شه بیشتر توضیح بدین؟ یعنی‌ کدوما رو نباید بزنم؟ ممنون میشم اگه اسماشون رو بگین؟

دوست عزیز می‌شه بیشتر توضیح بدین؟ یعنی‌ کدوما رو نباید بزنم؟ ممنون میشم اگه اسماشون رو بگین؟
    MMR و آبله مرغان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistnobel نمایش پست ها
    MMR و آبله مرغان
    اگه من یه سری از واکسنها رو نزده باشم ولی‌ تو کارت واکسیناسیون نوشته شده باشه که زدم اونجا از آزمایش خونم میفهمن که نزدم؟ من می‌خوام این کارو بکنم که دیگه اونجا هزینه زیادی ندم ولی‌ میترسم که بفهمند و به مشکل بر بخورم.چون ما زیاد در جریان واکسیناسیون اینا نبودیم زمانی‌ مطلع شدیم که کمتر از یه ماه فرصت داشتیم و الان دیگه کاری نمیشه کرد( ۲هفته به روز مدیکالمون مونده) الان بنظرتون من چی‌ کار کنم به نفعمه... این کارو بکنم خوبه یا اینکه هزینه زیاد رو متقبل بشم و بگم خدا خیر بده؟

اگه من یه سری از واکسنها رو نزده باشم ولی‌ تو کارت واکسیناسیون نوشته شده باشه که زدم اونجا از آزمایش خونم میفهمن که نزدم؟ من می‌خوام این کارو بکنم که دیگه اونجا هزینه زیادی ندم ولی‌ میترسم که بفهمند و به مشکل بر بخورم.چون ما زیاد در جریان واکسیناسیون اینا نبودیم زمانی‌ مطلع شدیم که کمتر از یه ماه فرصت داشتیم و الان دیگه کاری نمیشه کرد( ۲هفته به روز مدیکالمون مونده) الان بنظرتون من چی‌ کار کنم به نفعمه... این کارو بکنم خوبه یا اینکه هزینه زیاد رو متقبل بشم و بگم خدا خیر بده؟
    فکر نمی کنم که در آزمایش خون اونجا آنتی بادیهای واکسنها را چک کنند.یک سری از واکسنها را شروع کنید و کارت زرد بین المللی را بگیرید و فقط MMR را نزنید . آبله مرغان را هم معمولا دکتر سفارت آنکارا قبول نداره و در هر صورت خودش تزریق می کنه قیمتش هم توی ایران و آنکارا تقریبا یکی هست.

Junior Member

سلام دوستان
    من سال پیش تقریبا همه واکسن ها رو زدم ..به جز مننژیت...کارت زرد و فرم دانشگاه رو هم پر کردم ولی نشد که برم... امسال از یه داشنگاه دیگه پذیرش گرفتم .. حالا فقط می خوام با توجه به برگه زرد فرم این دانشگاه رو مهر نن و البته واکسن مننژیت رو هم بزنم.. الان باید برم پاستور برا این کار؟ یا جای دیگه هم انجام می دن

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimr66 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سال پیش تقریبا همه واکسن ها رو زدم ..به جز مننژیت...کارت زرد و فرم دانشگاه رو هم پر کردم ولی نشد که برم... امسال از یه داشنگاه دیگه پذیرش گرفتم .. حالا فقط می خوام با توجه به برگه زرد فرم این دانشگاه رو مهر نن و البته واکسن مننژیت رو هم بزنم.. الان باید برم پاستور برا این کار؟ یا جای دیگه هم انجام می دن
    سلام
    بهتره که اول مننژیتو بزنید (اگر دانشگاه می خواد) و با اون رسیدش برید پاستور. چون پاستور توی برگ زردتون وارد و فرم دانشگاه رو هم پر می کنن.
    ولی "فقط برای فرم دانشگاه" واجب نیس حتما پاستور برید. برگ زرد و رسید مننژیتو ببرید جاهایی که مسئولش هستن، اطلاعاتشو تو فرم دانشگاه وارد می کنن. (مثلا واسه شهرستانا می دونم هلال احمر معمولا این کارو انجام می دن).
    ویرایش توسط rtrt : July 12th, 2017 در ساعت 10:14 PM

Junior Member

سلام بچه ها. من دارم واکسن ها رو دارم مرکز استان میزنم. مشخصات واکسن ها توی یه برگه زرد داره وارد میشه. از طرفی مرکز استان میگه که برای اینکه گواهی بین المللی بهت بدیم باید 50 هزار تومن و کپی پاس و چیزای دیگه رو بیاری. من باید برگه زرد رو ببرم پاستور یا اون گواهی بین المللی که مرکز استان صادر میکنه؟
    من باید یک روزه تهران کارهای مربوط به پاستور رو بکنم و عصرش برم ارمنستان ویزا رو پیک آپ کنم.فرصت اشتباه ندارم. ضمنا دانشگاه برای من فرمی مخصوص واکسیناسیون نفرستاده اصلا. فقط توی سایت دانشگاه همین واکسن متداول ها هستش.
    ممنونم میشم منو راهنمایی کنین.

سلام ذوستان!

کسی اطلاع داره تو کرج کجا میشه واکسن مننژیت مننگوکوکی زد؟ و اینکه آیا هلال احمر کرج هم کارت بین المللی صادر میکنه یا حتما باید برم انستیتو پاستور؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)