صفحه 2 از 191 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1905

موضوع: واکسیناسیون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : immunization forms

سلام دوستان

دوستانی که تست پزشکی رو تکمیل کردن (IMMUNIZATION INFORMATION) لطفا راهنمایی کنن.

کجا باید رفت واسه واکسن و آیا میشه یک ماهه مراحل رو انجام داد؟

ممنون از راهنمایی شما

برگه اي كه دانشگاه براي من فرستاده رو بايد دكترم پر كنه يا پاستور يا هلال احمر؟ يا هر سه؟
    Qui ne risque rien n'a rien

Junior Member

آيا فرم رو حتما انستيتو پاستور بايد مهر کنه يا هر پزشکی مي تونه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : واکسیناسیون

سلام

کسی MMR زده؟ همه ی دانشگاه های اونور میگن 2 تا دز. اما من که اینجا زدم گفتن ما همین یک دز رو میزنیم؟ یا آیا قبلاً ما MMR بهمون تزریق کردن مثلاً تو دبیرستان؟!

مرسی

Junior Member

سلام

من هم یک سوال دارم اگر دوستان کمک کنند ممنون میشم.
    اگر ما 3 ماه دیگه بخوایم برای تحصیل بریم کانادا و بخوایم واکسن هپاتیت بزنیم، به نظرتون میشه دو مرحله از واکسن رو توی ایران بزنیم و مرحله آخر که شش ماه بعد از اولین تزریقه تو کانادا بزنیم؟

امیر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aMiraLy
    سلام

کسی MMR زده؟ همه ی دانشگاه های اونور میگن 2 تا دز. اما من که اینجا زدم گفتن ما همین یک دز رو میزنیم؟ یا آیا قبلاً ما MMR بهمون تزریق کردن مثلاً تو دبیرستان؟!

مرسی
    سال 82 طرح ملي حذف سرخک و سندرم سرخچه مادرزادي برگزار شد و همه افراد زير 25 سال (اگر درست يادم مونده باشه) بايد در اين طرح شرکت مي‌کردن، اينطور که من پرسيدم اون سال همون واکسن MMR رو تزريق مي‌کردن، پس احتمالاً شما هم يک مرتبه اين واکسن رو دريافت کرديد

Junior Member

جلیل جان،

ممنون از جوابت.

حالا مشکل من همینه. من یادمه که تو دبیرستان این واکسن رو زدم. اما کارتشو ندارم. الان فقط برای نوبت دوم تزریق کارت دارم. نمی دونم خوشون برام دو دز رو تأیید می کنن؟ یا برم از یک دکتری چیزی نامه بگیرم؟!

بازم مرسی

ظاهرا اگر به انستیتو پاستور بگید که در دبیرستان زدید (با توجه به اینکه برنامه واکسن MMR عمومی بوده )تایید می کند
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Junior Member

اگه بري پاستور و نامه نوبت دوم رو ببري نوبت اول رو هم قبول مي‌کنن. خودشون هم مي‌دونن که اين واکسن رو سال 82 همه زدن. ضمناً زمان ما دبيرستان فقط يادآور واکسن کزار رو تکرار مي‌کردن ولي الان مثل اينکه تا زير 17 سال MMR رو براي همه تزريق مي‌کنن.

Senior Member

سئوال aMiraLy رو هیچکس جواب نداد! من شبیهش رو دوباره می پرسم!
    این ترتیبات رو که ظاهرا شش ماه طول میکشه تا انجام بدیم! خب یعنی اگر از شش ماه پیش شروع نکرده باشیم نمی تونیم آخرش هم واکسنهای لازم رو بزنیم و حداقل مرحله سوم واکسن هپاتیت باقی میمونه.
    اولا این درسته؟
    ثانیا اگر درسته میشه کارت واکسن رو ببریم و فقط مرحله سوم واکسن هپاتیت رو اونجا بزنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)