صفحه 5 از 191 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1905

موضوع: واکسیناسیون

پیش فرض پاسخ : واکسیناسیون

نقل قول نوشته اصلی توسط farzam2007
    خیلی ممنون از جوابت ars

در مورد این ها چه باید کرد ؟

Hepatitis A , HPV, Meningitis , Varicella(Chiken Pox
    سلام،
    در مورد واکسن HPV، اون طوری که خانمه تو انستیتو پاستور می گفت، این واکسن ویژه خانم هاست و در ایران وجود نداره و دوستان باید اونور بزنن. واکسن Varicella (آبله مرغان) هم می گفت که ندارن و نمی زنن!!!!! دیگه راست و دروغش با خودش. شایدهم متوجه نشده. البته با توجه به اینکه همه این واکسن رو تو بچگی زدن، فکر کنم اگه بهش بگید مهرش رو بزنه.
    واکسن مننژیت هم تو هلال احمر می تونید بزنید. تا اونجا که یادمه شنبه تا چهارشنبه از صبح تا 2 بعد از ظهر هستن. البته بعد از 2.5 هم فکر کنم هستن،برای اطمینان زنگ بزنید بپرسید. نشونیش رو زیر نوشتم:
    میدان انقلاب، خ کارگر جنوبی، روبروی نیروی انتظامی، کوچه مهدی زاده، هلال احمر- تلفن: 66925001-3

البته هلال احمر یه شعبع دیگه هم داره که نشونیش رو شروین نوشته.
    فقط باید بابتش 10000 تومن به حساب هلال احمر تو بانک سر کوچه پول واریز کنید.
    پس از زدن واکسن مننژیت باید کارتی رو که هلال احمر بهتون می ده ببرید انستیتو پاستور تا واستون مهرش رو بزنه.

منظور از واکسن نوع 4 که آقا شروین گفته چیست؟!!؟؟

در حال حاضر هلال احمر واکسنی که میزند این علامت را دارد. من از انواع واکسنها اطلاعی ندارم و فقط اسمش را می نویسم . لطف کنید بفرمایید آیا مورد قبول است.

AMENB052AA
    Smith Kline
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

farzam2007
    Guest

من با healthcare service دانشگاه تماس گرفتم گفتند این 4 تا واکسن (با اینکه تو فرم immunization نوشته شده بود ولی ضروری نیست !) شاید برای شما هم همینطور باشد :

Hepatitis A , HPV, Meningitis,Tuberculosis screening skin test

با سلام
    مي خواستم به گفته هاي دوستان اين موارد رو اضافه كنم:
    - واكسنها و تستهايي كه لازم هست براي دانشگاهها متفاوت ممكنه باشه. براي مثال دانشگاه من MMR,Hepatitis Bو تست سل پوستي رو اجباري كرده اما واكسن مننژيت و آبله مرغان و بقيه اختياري هست.
    - انستيتو پاستور واكسن MMR نميزنه. اين واكسن رو تو بعضي كلينيكهاي دولتي كودكان و پزشكان اطفال ميزنن. واكسن پزشكان معمولا تاريخ مصرف گذشته هستند و بي تأثيرن. نكته مثبتش اينه كه تأييديه ميگيرين كه زدين و مي برين پاستور براتون فرم دانشگاه رو پر ميكنه.
    - هپاتيت هم اگر يك دوزش بمونه ميشه اونور زد
    - تست سل هم به صورت پوستي و رايگان پاستور انجام ميده. 72 ساعت بعد ميرين نتيجه رو ميبينه. يه معيار دارن كه اگر بيشتر از اون بشه ميگن عكس قفسه سينه بايد گرفت.

سلام

با توجه به مباحث مطروحه کم کم دارم احساس می کنم قبل از رفتن دارم یک پزشک عمومی می شوم. اما این خیالی بس بیهوده است چون بیشتر دچار سرگیجه شده ام. نمیدونم این فرم چی میگیه نمیفهمم من کیم اینجا کجاست.

نمیدونم شاید هم حق دارم. من کلا از آمپول وتست و خون و... میترس... نه بیزارم

سارا خانم لطف بفرمایید در صورت امکان چند موضوع را توضیح بفرمایید. این درخواست را از شما دارم چون با توجه به پستهای قبلی شما کاملا وارد هستید. بقیه دوستان هم اگر توضیح بفرمیند بسیار لطف کردند.

1- انستیتو پاستور تست PPD را انجام میدهد.برای این کارفکر میکنم (مطمئن نیستم) بدن شما را تست میکنند . یک آمپول می زنند و 72 ساعت بعد دوباره آن را نگاه میکنند. این کار با توجه به اینکه در فرم گفته فقط PPD انجام شده در آمریکا درست چطور میشود!! (آیا قبول می کنند) یا کار دیگری می شود کرد. آیا آزمایش دیگری می توان انجام داد

2- واکسن MMR را قبلا در انستیتو پاستور می زدند. اما حالا برای افراد بزرگسال فقط مراکز خصوصی میزنند. من قبلا در همین فروم خوتنده بودم که این واکسن ویروس زنده است و نباید کهنه باشد و ... . خلاصه نمیدانم باید چه کار کرد. راستی یک جای فرم پزشکی نوشته Titer را هم قبول دارند. این چیه و از کجا میشود پیدا کرد.

3- Varicella(chicken Box) آیا همان آبله مرغان است. یعنی اگر بگیم کی گرفتیم مشکل حل میشود. بعد هم دکتر تایید میکنه. شاید اینطوری لازم نباشد واکسن بزنیم.

اولا معذرت میخواهم پست به این بلندی فرستادم. راستش ابتدا خیلی خویشدنداری کردم ازفرم سر در بیارم ولی . . . .
    ثانیا از تمام دوستان که به این پست بلند جواب بدهند پیشاپیش تشکر می کنم.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    سلام

با توجه به مباحث مطروحه کم کم دارم احساس می کنم قبل از رفتن دارم یک پزشک عمومی می شوم. اما این خیالی بس بیهوده است چون بیشتر دچار سرگیجه شده ام. نمیدونم این فرم چی میگیه نمیفهمم من کیم اینجا کجاست.

نمیدونم شاید هم حق دارم. من کلا از آمپول وتست و خون و... میترس... نه بیزارم

سارا خانم لطف بفرمایید در صورت امکان چند موضوع را توضیح بفرمایید. این درخواست را از شما دارم چون با توجه به پستهای قبلی شما کاملا وارد هستید. بقیه دوستان هم اگر توضیح بفرمیند بسیار لطف کردند.

1- انستیتو پاستور تست PPD را انجام میدهد.برای این کارفکر میکنم (مطمئن نیستم) بدن شما را تست میکنند . یک آمپول می زنند و 72 ساعت بعد دوباره آن را نگاه میکنند. این کار با توجه به اینکه در فرم گفته فقط PPD انجام شده در آمریکا درست چطور میشود!! (آیا قبول می کنند) یا کار دیگری می شود کرد. آیا آزمایش دیگری می توان انجام داد

2- واکسن MMR را قبلا در انستیتو پاستور می زدند. اما حالا برای افراد بزرگسال فقط مراکز خصوصی میزنند. من قبلا در همین فروم خوتنده بودم که این واکسن ویروس زنده است و نباید کهنه باشد و ... . خلاصه نمیدانم باید چه کار کرد. راستی یک جای فرم پزشکی نوشته Titer را هم قبول دارند. این چیه و از کجا میشود پیدا کرد.

3- Varicella(chicken Box) آیا همان آبله مرغان است. یعنی اگر بگیم کی گرفتیم مشکل حل میشود. بعد هم دکتر تایید میکنه. شاید اینطوری لازم نباشد واکسن بزنیم.

اولا معذرت میخواهم پست به این بلندی فرستادم. راستش ابتدا خیلی خویشدنداری کردم ازفرم سر در بیارم ولی . . . .
    ثانیا از تمام دوستان که به این پست بلند جواب بدهند پیشاپیش تشکر می کنم.

سلام خواهش می کنم وظیفه ست

1. این تستی می فرمایید برای تشخیص سل زده می شه. پس از 72 ساعت که محرز شد بیمار آلوده نیست دکتر معالج برگه شما را امضا می کنند. نمی دانم کی گفته که آمریکا قبول نمی کنن اما کاملا" مورد تایید هست.

2. امیدوارم این لینک اطلاعات خوبی در مورد سرخک بده

http://aftab.ir/articles/health_ther...measles_p1.php

اگر کارت واکسن دوران دبیرستان را ببرید که تزریق آن را نشان میده کفایت می کنه

3. من به دکتر گفتم که این بیماری را گرفتم و برام تایید کرد

من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

سلام بچه ها!

من یک مشکل اساسی دارم! دانشگاه من هیچ جاش فرمی نیست که بخوام ببینم چه واکسنهایی، if any!، باید بزنم! شماها از کجا آوردید فرمهاتون رو ؟

به ars:
    تا اونجا که می دونم شما هم از UCSB گرفتی. میشه بگی فرمها رو از کجا برداشتی ؟ من هیچ جا پیدا نمیکنم!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Mamal
    سلام بچه ها!

من یک مشکل اساسی دارم! دانشگاه من هیچ جاش فرمی نیست که بخوام ببینم چه واکسنهایی، if any!، باید بزنم! شماها از کجا آوردید فرمهاتون رو ؟

به ars:
    تا اونجا که می دونم شما هم از UCSB گرفتی. میشه بگی فرمها رو از کجا برداشتی ؟ من هیچ جا پیدا نمیکنم!!!!

این فرمی ست که باید پر کنید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

از بابت فرم ممنون اما من همین الان با مسئول دانشجویان خارجی UCSB تماس گرفتم و اونها گفتن لازم نیست تست انجام بدم یا واکسنی بزنم. این فرم هم انگار مربوط به دانشگاه خاصی نمیشه. حالا چه جوریه ؟ کلا باید زد ؟ نزد ؟ کسی بجز دانشگاه این وسط هست بخواد گیر بده؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Mamal
    از بابت فرم ممنون اما من همین الان با مسئول دانشجویان خارجی UCSB تماس گرفتم و اونها گفتن لازم نیست تست انجام بدم یا واکسنی بزنم. این فرم هم انگار مربوط به دانشگاه خاصی نمیشه. حالا چه جوریه ؟ کلا باید زد ؟ نزد ؟ کسی بجز دانشگاه این وسط هست بخواد گیر بده؟!

معمولا" اگر شما این فرم را تحویل ندین تحت پوشش بیمه درمانی دانشگاه مقصد قرار نمی گیرید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)