صفحه 52 از 191 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1905

موضوع: واکسیناسیون

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

پیش فرض پاسخ : واکسیناسیون

ممنونم. ولی من نتونستم شماره ی تماس رو پیدا کنم . شما شماره رو دارید؟

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

نقل قول نوشته اصلی توسط Gela نمایش پست ها
    ممنونم. ولی من نتونستم شماره ی تماس رو پیدا کنم . شما شماره رو دارید؟
    انستیتو پاستور تهران مرکزی:
    آدرس : تهران - میدان پاستور - خیابان پاستور شرقی - خیابان ۱۲ فروردین - مرکز انستیتو پاستور
    تلفن : ۹-۶۶۹۵۳۳۱۱
    انیستیتو پاستور شمیران:
    آدرس: خ شریعتی - نرسیده به میدان قدس (دست چپ)- پایگاه شمیران انستیتو پاستور- پلاک ۱۹۹۶
    تلفن: ۲۲۷۳۰۰۱۴
    ساعت کار: ۱۳ - ۸

شما اول به همون شماره شعبه مرکزی زنگ بزنید و بگید میخواید با بخش واکسیناسیون بزرگسالان صحبت کنید.
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

Senior Member aida8404 آواتار ها

دوستان ببخشید اگه سوالم خیلی مبتدیه. از کجا باید متوجه بشیم که چه واکسن هایی را باید بزنیم؟ مرسی
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

نقل قول نوشته اصلی توسط aida8404 نمایش پست ها
    دوستان ببخشید اگه سوالم خیلی مبتدیه. از کجا باید متوجه بشیم که چه واکسن هایی را باید بزنیم؟ مرسی
    باید سایت دانشگاهتونو چک کنید !

نقل قول نوشته اصلی توسط Armik نمایش پست ها
    باید سایت دانشگاهتونو چک کنید !
    دوست خوبم در این حد که میدونم. نمیتونم پیدا کنم. میرم تو بخش Health & Wellness ولی در این مورد نیست فقط حرف از نوع بیمه ها زده. تحت چه عنوانیه معمولا؟

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

معمولا وبسایت دانشگاه یک بخش newly admitted students داره

چندین لینک وجود داره که یکیش Immunization Policy هست که مربوط به واکسن ها و فرم‌های اون می‌شه

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

دوست خوبم در این حد که میدونم. نمیتونم پیدا کنم. میرم تو بخش Health & Wellness ولی در این مورد نیست فقط حرف از نوع بیمه ها زده. تحت چه عنوانیه معمولا؟
    ببخشید، ولی سوالتون جوری بود که باعث شد من اینجوری جواب بدم ! معمولن Student Health Center, Immunization و از این چیزها.. !

مرسی از هردوتون. پیدا کردم. ببخشید یه سوال دیگه برام پیش اومد. دوستان مثل اینکه همه واکسنارو میخوان بزنن. خودشان دوست دارن همه واکسن های اجباری و پیشنهادی را بزنن یا واقعا اینهمه واکسن براشون اجباریه؟ مثلا MMR را که همه اینجا زدیم چرا باید دوباره بزنیم؟

مرسی از هردوتون. پیدا کردم. ببخشید یه سوال دیگه برام پیش اومد. دوستان مثل اینکه همه واکسنارو میخوان بزنن. خودشان دوست دارن همه واکسن های اجباری و پیشنهادی را بزنن یا واقعا اینهمه واکسن براشون اجباریه؟ مثلا MMR را که همه اینجا زدیم چرا باید دوباره بزنیم؟
    اگه زدید لازم نیست دوباره بزنید ! بهشون بگید حدودن کی زدید براتون یه تاریخ تقریبی می زنند !

نقل قول نوشته اصلی توسط Armik نمایش پست ها
    اگه زدید لازم نیست دوباره بزنید ! بهشون بگید حدودن کی زدید براتون یه تاریخ تقریبی می زنند !
    مرسی واقعا. خیالم راحت شد به کی بگم؟ باید برم کلنیک خاصی که برام مدرک انگلیسیشو صادر کنن یا باید بدم ترجمه کنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)