صفحه 75 از 191 نخستنخست ... 25656667686970717273747576777879808182838485125175 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 1905

موضوع: واکسیناسیون

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : واکسیناسیون

نقل قول نوشته اصلی توسط abedz نمایش پست ها
    دوستانی که برای مهاجرت اقدام میکنند یه بخش مدیکال هم دارند
    حالا سوال من اینه که آیا این واکسیناسیونی که ما دانشجوها برای پذیرش انجام میدیم، آیا همون مدیکاله یا برای رفتن دانشجویی باید مرحله مدیکال هم پشت سر بزاریم؟
    نه اینها بحثش جداست. مدیکال مهاجرت چیزیه که سفارت میخواد و واکسن قسمتی‌ از اونه. این واکسن‌هایی‌ که ما می‌زنیم ربطی‌ به سفارت و ویزا نداره. چیزیه که دانشگاه میخواد (طبق قوانین ایالتی).
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

دوستان دنبال واکسن آنفلو آنزا نباشید که گیر نمیاد
    هر داروخونه ای سهمیه ای در حد 2 یا 3 تا داره...اگه آشنا دارین میتونن بدن بهتون

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

دوستان دنبال واکسن آنفلو آنزا نباشید که گیر نمیاد
    نقل قول نوشته اصلی توسط Marjanchemical نمایش پست ها
    هر داروخونه ای سهمیه ای در حد 2 یا 3 تا داره...اگه آشنا دارین میتونن بدن بهتون
    البته شاید هم قضیه چیز دیگه‌ای باشه. انستیتو پاستور هم بهم گفته بود قحطی شده. ولی‌ من مثل آب خوردن گرفتم. اون روز که من رفتم داروخانه ارتش بالای میدون حرّ، قبل از من یکی‌ اومد پرسید واکسن آنفلونزا دارید، بهش گفت نه. بعد من نسخه خودم رو دادم، بهم گفت بشین صدات می‌کنیم. یکی‌ دیگه هم بعد من اومد نسخه داشت، به اون هم دادن. فکر کنم قضیه نسخه داشتن و نداشتن بود.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    البته شاید هم قضیه چیز دیگه‌ای باشه. انستیتو پاستور هم بهم گفته بود قحطی شده. ولی‌ من مثل آب خوردن گرفتم. اون روز که من رفتم داروخانه ارتش بالای میدون حرّ، قبل از من یکی‌ اومد پرسید واکسن آنفلونزا دارید، بهش گفت نه. بعد من نسخه خودم رو دادم، بهم گفت بشین صدات می‌کنیم. یکی‌ دیگه هم بعد من اومد نسخه داشت، به اون هم دادن. فکر کنم قضیه نسخه داشتن و نداشتن بود.
    دقیقا همینه، بنده هم بدون نسخه رفتم نداد گفت باید نسخه داشته باشی. با نسخه به سه سوت واکسن رو داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط civilfbg نمایش پست ها
    برای بچه مشهدیا میگم
    اول کار فرم immunization دانشگاه رو پرینت کنین و ببرین مطب دکتر دهقان نیری،مجتمع ابن سینا،میدان بیمارستان امام رضا. بجز حق ویزیت یک 30000 تومن برای صدور کارت واکسیناسیون ازتون میگیرن. بهتره که پاسپورتتون همراهتون باشه تا دکتر اطلاعات موردنیاز رو برای صدور کارت یادداشت کنه.اون ازتون میپرسه که چه مریضیهایی گرفتین و چه واکسنهایی زدین و نهایتا بر اساس فرمتون،برای واکسن های مورد نیاز دانشگاهتون، نسخه میده.
    برای بنده هپاتیت ب و آنفولانزا رو همونجا تو مطب خودش زد.آنفولانزا رو از داروخانه با نسخه گرفتم 15000 تومن و هپاتیت رو 6000 تومن گرفت زد.ماه دیگه هم یه هپاتیت دیگه باید بخورم و سومیش هم میره واسه 5ماه بعد از دومی.
    یک نسخه داد برای یادآور dt و mmr که باید ببرید مرکز بهداشتی درمانی شهید قدوسی. اونجا طبقه دوم اتاق 24 یه خانوم مهربونه که جفتشو رایگان میزنه.
    یک نسخه هم برای مننژیت چهارظرفیتی داد که باید ببرید هلال احمر درمانگاه امام خمینی.یه کارت شناسایی همراهتون باشه. 36000 تومن میگیره و واکسن رو میزنه که میگه تا 2-3 روز جسم سنگین برنداری و 4 ساعت حموم نری و مالش هم ندی دستت رو.نهایتا هم یه کارت زرد بهتون میده که نشون میده واکسن زدید
    بنده این سه تا واکسن آخری رو تو یک روز زدم و جشمتون روز بد نبینه، سه روزه که بدنم کوفته ست و دستم به شدت درد داره.(همسرم هم بعد از واکسن dt تا دوروز تب و لرز داشت)
    اگه براتون مقدوره هر کدوم رو با فاصله بزنین. خلاصه مواظب خودتون باشین و مسکن همراه داشته باشین
    من هنوز مدارک رو به دکتر ندادم،احتمالا بعد از اونه که بهم کارت بین اللملی رو میده. اخبار جدید رو میذارم
    دیشب رفتم واکسن هپاتیت B نوبت دوم رو زدم.خانومه گفت واکسناشون تقریبا تموم شده و اینایی که مونده رو هم برای مایی که نوبت اول رو زدیم و باید دوم هم خورده میشده نگه داشتن! گفت به اونایی که تازه میان نمیزنیم!
    خلاصه اگه قصد واکسن زدن دارین زودتر اقدام کنین
    یک تست سل هم دادم که برای جواب گرفتن سه روز دیگه باید برم. قیمتش هم 3500 بود.
    کارتی هم که آقای دکتر اماده کرده دقیقا از همون کارت های زرد رنگی هست که موقع مننژیت زدن بهتون میدن. ایشون واکسنهایی که زدین رو با تاریخ مینویسه.
    من دو تا هم فرم از دو دانشگاه بردم که پر کنه. البته گفت اینا فرمالیته است و مهم این کارته که کپیش رو هم بدی به دانشگاه و اصل رو نشون بدی کافیه.

راستی، برای شوهرم هم گفتم mmr بنویسه که گفت: سال 82 به همه زدن و دیگه نیازی نیست، اما به تو دوباره زدیم چون خانومی و قراره مادر بشی

نقل قول نوشته اصلی توسط civilfbg نمایش پست ها
    دیشب رفتم واکسن هپاتیت B نوبت دوم رو زدم.خانومه گفت واکسناشون تقریبا تموم شده و اینایی که مونده رو هم برای مایی که نوبت اول رو زدیم و باید دوم هم خورده میشده نگه داشتن! گفت به اونایی که تازه میان نمیزنیم!
    خلاصه اگه قصد واکسن زدن دارین زودتر اقدام کنین
    یک تست سل هم دادم که برای جواب گرفتن سه روز دیگه باید برم. قیمتش هم 3500 بود.
    کارتی هم که آقای دکتر اماده کرده دقیقا از همون کارت های زرد رنگی هست که موقع مننژیت زدن بهتون میدن. ایشون واکسنهایی که زدین رو با تاریخ مینویسه.
    من دو تا هم فرم از دو دانشگاه بردم که پر کنه. البته گفت اینا فرمالیته است و مهم این کارته که کپیش رو هم بدی به دانشگاه و اصل رو نشون بدی کافیه.

راستی، برای شوهرم هم گفتم mmr بنویسه که گفت: سال 82 به همه زدن و دیگه نیازی نیست، اما به تو دوباره زدیم چون خانومی و قراره مادر بشی
    درضمن قبل از انجام تست سل پوستی یا tb skin test به دانشگاه ایمیل زدم و اونا گفتن با انجام تست تو ایران مشکلی ندارن.
    تو هر آزمایشگاهی هم که برین انجامش میدن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Islamic Azad University

سلام
    من باید 30 دسامبر آمریکا باشم. دانشگام گفته یه سری واکسنا رو باید بزنم. کسی میدونه روال کار چطوریه؟ آدرس پاستور کجاست و چه چیزهایی لازم داره؟
    با سپاس

درود به همه
    آیا بغیر از واکسن های گفته شده کار دیگه ای هم باید از نظر پزشکی انجام داد؟ قضیه این مدیکال چیه؟
    پیروز باشید

Senior Member aida8404 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mdcomputer نمایش پست ها
    درود به همه
    آیا بغیر از واکسن های گفته شده کار دیگه ای هم باید از نظر پزشکی انجام داد؟ قضیه این مدیکال چیه؟
    پیروز باشید
    مدیکال برای گرین کارت هستش. برای دانشجوها همون واکسنهارو که دانشگاه میخواد کافیه
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_o نمایش پست ها
    سلام
    من باید 30 دسامبر آمریکا باشم. دانشگام گفته یه سری واکسنا رو باید بزنم. کسی میدونه روال کار چطوریه؟ آدرس پاستور کجاست و چه چیزهایی لازم داره؟
    با سپاس
    یک سری رو مشخص نکرده؟
    من یادمه کارت واکسن ایرانیم رو بردم + پاسپورت...گفتم می خوام برم امریکا...خودشون 2-3 تا واکسن دیگه زدن برام و کارت واکسن بین المللی صادر کردن و اینجا هم قبول کردن برای مدیکال گرین کارت.
    با انیستیتو پاستور تمشا بگیرید راهنماییتون می کنن.

آدرس پست الكترونيكي : office@pasteur.ac.ir

آدرس پست الكترونيكي روابط عمومي و امور بين الملل : pr@pasteur.ac.ir

آدرس صفحه اينترنتي: http://www.pasteur.ac.ir

(+تلفن: 20-66953311 (21- 98

(+فاكس: 66465132 (21- 98

نشاني: تهران - خيابان پاستور- پلاك 69- كد پستي :13164

نقل قول نوشته اصلی توسط mdcomputer نمایش پست ها
    درود به همه
    پیروز باشید
    مدیکال برای گرین کارت هست. البته برای ویزاهای دیگه رو نمی دونم.
    تست سِل رو اینجا ازتون می گیرن باز....
    برید دندونپزشکی :|
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)