صفحه 8 از 191 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1905

موضوع: واکسیناسیون

پیش فرض پاسخ : واکسیناسیون

سلام

از همه دوستا ن به خاطر جوابهای کامل و راهنکاییهای جامعشان بسیار تشکر می کنم.

به جز مواردی که دانشگاه از ما خواسته چند مورد هم در فرم انستیتو پاستور هست . نمیدونم با توجه به ارزان بودن خدمات پزشکی دنبال این موارد هم بگردیم. این موارد در همان کار زرد بین اللملی هست و من فقط برای یاد آوری ذکر می کنم.

Yellow fever

OPV
    HIB
    Pneumoccocal

Influenza (این مورد را میدونم هلال احمر میزند و 6500 تومان است)

نمیدونم شاید یک زمانی بعدا به دردمان خورد!!!
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Junior Member

This is answer for partopala :

: ino vasat iran nemizaner , magar inek SEA MAN BOOK dashte bahsy , yaani darya navard bashy ya inke bekhay bery africa, aslan lazem nist ino bezany Yellow fever

OPV
    HIB
    Pneumoccocal

Influenza : in vaacin bar asas e type anfoolanza dar har keshvary ast , agar iran bezani , bad nist , vali ziad fayde nadare va kheili dr ha be man goftam unaj ham rafty nazan , mal e afrad e sen bala,high risk , va.........ast

oon 3 ta ro ayad motmaen hasty ke pasteur mizane ?

Dear Farzam 2007,

Ok , forget HPV and enjoy ure time, did u have ure visa or u r waiting for clearance؟
    We all smile in the same language

farzam2007
    Guest

Im waiting for clearence shervin joon , I hope all of the students get their clearence ASAP

Junior Member

سلام!
    کسی خبر داره در تهران واکسن هپاتیت A هست یا نه؟ اگر هست کجا می شه رفت و زد؟
    مرسی

Junior Member

Dear Aida,

There is no vaccine to Hepatitis A in Tehran, just some private doctors which is not recommended and you can not use in for US universities.

Varicella zoster and Hepatitis A must be injected while you are in USA.

These vaccines are not mandatory, but highly recommended.

Do not worry

Senior Member

این فرم مدیکال رو هم انستیتو پاستور تایید میکنه؟ یا انستیتو پاستور فقط کارت بین المللی واکسن میده؟

در ضمن اگر بخواهیم gold insurance بگیریم، اونوقت باید تو ایران تست HIV هم بدیم. این تست رو هم بعد از انجامش باید انستیتو پاستور هم تایید کنه؟

سلام
    مشود بگید gold insuranceچیست و به چه دردی می خورد
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Senior Member saheb آواتار ها

انستيتو پاستور فقط فرم من را مهر زد و كارت زرد را نداد در ضمن از من پاسپورت هم نخواست
    HAPPINESS

Junior Member

To soheil,

I did HIV test in Masoud Laboratory and diod not show that to pasteur institue. My university told em that they will accept HIV result as long as it is on the letter head of a lab and is signed and stamped.

I told me case to masoud laboratory and they stamped my test.

I heard that some students ask the las to put their PICTURE on the test result and sing and stamp teh result and their picture

To partopala,

Gold insurance is something that covers all of your medical cost as much as possible. It is a expensive insurance and you can buy that from different companies.
    Such as in Iran that when you go for car insurance, the DIEH can be between 30-57 million toman and 57 is the highest

Dear Saheb,

If you show the paper of your university, pasteur stamp that and you will not need yellow card

ars: من ارسال هاي شما رو به هم چسبوندم. از اون جايي كه توي هر صفحه فقط 15تا ارسال جا مي گيره فرستادن ارسال هاي متعدد (در صورتي كه بشه اونا رو توي يك ارسال بيان كرد) باعث افزايش صفحات و شلوغ شدن موضوع مي شه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Scheme
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    نقل قول نوشته اصلی توسط Scheme
    سل رو همه بچگي زدن. هموني كه علامتش روي بازوي همه هست! فكر نمي كنم دوباره بايد زده بشه.
    اگه اون هست که خوب زدیم. مطمئنی همون هست دیگه؟
    آره ، مطمئنم ، همين الان با يه پزشك double check كردم. فقط نمي دونم براي تاييدش بايد چه كار كرد. توي كارت واكسيناسيونمون هست. احتمالا بايد انيستيتو پاستوري جايي تاييد كنه. آخه اين موضوع يه كم پيچيده است، چون توي آمريكا به بچه هاشون واكسن سل نمي زنن،‌چون اونجاها ريشه كن شده. ولي مثلا تو فرم immunizationمن نوشته بايد آزمايش بدين (در 12 ماه اخير) كه توي خونتون ديده شده يا نه. مشكل اينجاست كه اونايي كه واكسن زدن توي خونشون هست به طور طبيعي ! اون جوري توي فرم من نوشته اونايي كه تست خونشون مثبت بشه بايد chest X-Ray بدن !!! حالا به خاطر اينكه مجبور نشيم اين كارا رو بكنيم بايد حتما يه مدركي ( كارت واكسيناسيون) نشون بديم و بگيم كه توي كشور ما اين واكسن اجباريه و به خاطر همين توي خونمون ديده مي شه!!
    سلام. من تست سل دادم و جوابش مثبت بود (8 ميليمتر). اما كارت واكسن بچگي م رو كه نگاه مي كنم اسمي از واكسن سل توش نيست (حتي جدول مربوطه مدخلي هم با اين اسم نداره). چه جوري بايد يه مدركي نشون بديم كه اين واكسن رو زديم؟ حتي توي اين كارتهاي زرد بين المللي پاستور هم واكسن سل وجود نداره كه بگيم برامون مهرش بزنن؟ ظاهراً براي اثبات اينكه سل نداريم هيچ راهي وجود نداره جز اينكه بريم اونجا و XRay انجام بديم. اما اين XRay دقيقاً چي هست؟ هزينه ي خاصي داره كه همه اين قدر سعي مي كنن كار به اونجاها نكشه؟ كسي مي دونه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)