صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: نتایج پذیرش حدود چه زمانی و از چه طریق اعلام می شه؟

Senior Member

پیش فرض نتایج پذیرش حدود چه زمانی و از چه طریق اعلام می شه؟

امیدوارم موضوع تکراری نباشه.
    می خوام بدونم با توجه به deadline های دانشگاهها در نوامبر و دسامبر و ژانویه نتایج پذیرش حول و حوش چه تاریخ هایی در تقویم شمسی اعلام میشه؟
    با ایمیل خبر می دن؟ تو سایت باید چک کرد؟ تلفنی هم خبر می دن؟ آیا دانشگاههایی هستند که با ای میل خبر ندن؟

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرش حدود چه زمانی و از چه طریق اعلام می شه؟

تا اونجایی که از تجربه های دوستای پارسالی یادم هست بچه هایی که مستقیم با استاد در تماس بودند و کاملا با هم به توافق رسیده بودند، اولین کسایی بودند که نتایج قطعی رو از اوایل اسفند (یا یه کم زودتر) به صورت غیر رسمی از استاداشون گرفتند. تا نتایجی که تقریبا در خرداد معلوم شد. این وسط هم بودند حالت هایی که اصلا معلوم نشد که ریجکت شدند یا ok.
    در مورد روش با خبر سازی هم اکثرا با ایمیل یا چک کردن سایت دانشگاه انجام می شود. ولی اتفاقهای عجیبی هم ممکنه بیفته. مثل یکی از دوستان که بدون اینکه خبری بهش بدن، یه روز I20 اومده بوده به آدرسش.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

You might recieve the news of the result of an application cracked by you via Email, Mail, Online application files and Emails from professors in advance, as sys said,. You should know about it MOSTLY about Farvardin and Ordibehesht as you mentioned in our calendar, I have seen some released a few months even later. Rejections could be announced much earlier or too much later. We could encounter early rejections even just upon they receive our application materials; However some rejections might be prolonged in release that could be ,in turn, a pain as an applicant is not still sure about his/her doom. The most logical and prosperous time for fall semesters are realesed in those months I mentioed, at least based on my own paper work and those univs I applied to...:

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرش حدود چه زمانی و از چه طریق

من پارسال زودترین ددلاینم اول ژانویه بود که نتیجش اواخر ژانویه اومد. ولی مثلا حالتهایی هم بود که ددلاین اپریل بود ولی من همون اواخر ژانویه جواب گرفتم. دلیلش هم این بود که از استاد جواب خوب داشتم و زود بهم فاند داد. همونطوری که فرهان گفت معمولا جوابهای خوب زودتر میاد و جوابهای آخری معمولا یا ریجکت هست یا پذیرش بدون فاند. اما خلاف این موضوع رو هم دیدم که مثلا یک نفر خیلی دیر فاند گرفت. علت هم این بود که تو لیست ذخیره بوده و کسایی که فاند داشتن پذیرش رو ریجکت کردن و در نهایت فاند به ایشون رسیده بوده. من خودم تقریبا همه جوابهای خوب و بدون فاندم رو زودتر از بقیه گرفتم ولی همینطور که گفتم واسه خیلیا استثنا هم وجود داشته

من همه جوابها رو با ایمیل گرفتم به جز کلگری که نامه پذیرش و فاندم رو بدون اینکه بهم بگن با پست فرستاده بودن. جایی به من با تلفن خبر نداد و به جز کلگری همه با ایمیل خبر دادن. بعضی جاها هم مثل Austin و A&M میگن تو سایت جواب رو میزنیم و باید مرتب چک کنید ولی سایت رو خیلی دیر آپدیت میکنن و نهایتا همه چی رو با ایمیل خبر میدن
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

آیا میشه به استادی که باهاش در تماس بودیم میل بزنیم و در مورد نتیجه بپرسیم ؟ وقتی یک ماه از deadline گذشته.
    من یک میل وقتی مدارک ام رسید زدم و گفتم که من apply کردم و مدارک ام رسیده و اون جوابی نداد که به نظر من طبیعی بود چون چیزی نپرسیده بودم.
    حالا می خوام بدونم اصولا اگر بخوان خودشون میل می زنن و اینکه میشه من میل بزنم و بپرسم که مثلا processing مدارک من در چه مرحله ای است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط cv_m
    آیا میشه به استادی که باهاش در تماس بودیم میل بزنیم و در مورد نتیجه بپرسیم ؟ وقتی یک ماه از deadline گذشته.
    من یک میل وقتی مدارک ام رسید زدم و گفتم که من apply کردم و مدارک ام رسیده و اون جوابی نداد که به نظر من طبیعی بود چون چیزی نپرسیده بودم.
    حالا می خوام بدونم اصولا اگر بخوان خودشون میل می زنن و اینکه میشه من میل بزنم و بپرسم که مثلا processing مدارک من در چه مرحله ای است؟
    In my idea, still go ahead and keep in touch with your professor
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط cv_m
    They usually announce if you have made it. But you can easily ask him/her to trace your application status; but, be advised, he/she is not responsible to answr you specially if you are not still definite to be hired by him/her

Junior Member

خوب من هم مشکل ام همینه یعنی نمی دونم دقیقا چطوری و چی باید بپرسم که بی ادبی محسوب نشه؟؟؟؟

رشته و دانشگاه

it would not be impolite; easily ask them about your status, and any good news on ur application

Present a sentence showing it is critical for you to know about ur result due to some reasons

Senior Member

پیش فرض آیا این معنیش rejection هست؟؟؟؟؟

امروز متوجه شدم که 3 تا از جاهایی که من apply کردم. ار حدود 12 روز پیش به یه سری از دانشجوهای خارجی ای میل زدن و یا به اونا پذیرش دادند یا برای مصاحبه دعوت کردن در حالی که من هیچ ای میلی در یافت نکردم. آیا این معناش rejection هست؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)