صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 82

موضوع: معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2013 - فنلاند اپلای کنن.

پیش فرض معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2013 - فنلاند اپلای کنن.

فکر کردم این تاپیک برای فنلاند هم ایجاد بشه بدک نیست.تو این تاپیک دوستانی که میخوان امسال (2013) اپلای کنن خودشونو معرفی کنن و اگر تونستن شرایط خودشونو بگن.
    اگر هم خارج از قوانین فروم نباشه و تاپیک یا ارسال تکراری حساب نشه دوستان شرایط خودشون ، مدارکی که دارن ، مدارکی که قراره اماده کنن و کارهایی که مثلا برای بهتر کردن رزومه انجام میدن رو مطرح کنن تا بصورت خاص تر تو این تاپیک بررسی بشه.
    ادمین عزیز اگر فکر میکنی تاپیک تکراریه شرمنده - پاک کن..اگر نه که تاپیک رو مهم کنید لطفا ، چون خودم به شخصه احساس کردم یه همچین جایی لازم باشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2013 - فنلاند اپلای کنن.

سلام
    به نظر من که تاپیک بسیار خوبی هستش ممنون،به عنوان اولین نفر این شرایط من هستش
    لطفا منو راهنمایی کنید

معدل 13.20 از دانشگاه پیام نور- مدیریت دولتی-لیسانس
    3 سال و هشت ماه سابقه کار برنامه نویسی کامپیوتر
    یه مدرک فنی حرفه ای کامپیوتر
    آیلتس 6.5

آیا شانس پذیرش دارم؟؟؟
    از کدوم دانشگاهها؟؟؟
    آیا میتونم تغییر رشته بدم و کامپیوتر بخونم؟؟
    اگه تغییر رشته بدم روی احتمال پذیرشم اثر میگذاره؟؟

از دوستانی که منو راهنمایی کنن نهایت تشکر رو دارم

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2013 - فنلاند اپلای کنن.

امیدوارم استقبال بشه هم تجربیات خودمون اشتراک بزاریم هم باهم آشنا شیم و اینکه اگر کسی چیزی از قلم انداخت یاداوری کنیم.
    من خودم دانشگاه سراسری هستم با معدل پایین در حد 13
    ایلتس هم تو این ماه امتحان میدم و فکر کنم دیگه در حد 6.5 یا 7 باشم.
    یک مقاله داخلی دارم و دوتا کنفرانس دیگه تو این ماه و ماه بعدی هست فکر کنم بتونم دوتا داخلی دیگه بدم.
    برای نانو میخوام اقدام کنم و تو فنلاند فعلا 4 تا دانشگاه که امسال رشته های مرتبط به نانوفناوری دارن و شهریه ندارن پیدا کردم دوستان بخوان معرفی میکنم.
    راستش برنامه هایی که الان دارم یاد گرفتن زبان فنلاندیه اولیش چون اونجور که بچه های فروم میگفتن با یادگرفتن این زبون راحت تر کار پیدا میکنی.
    در کنارش رو مقاله دادن کار میکنم و اگر تو این یکی دو هفته جور بشه یه کار عملی خوب با یکی از اساتید شروع میکنم که فکر کنم این دوتا مورد بتونه یه خورده معدلمو تحت پوشش قرار بده (!!!)
    دوستان اگر چیز دیگه ای به ذهنشون میرسه که بشه تو این سه ماه باقیمانده انجام داد راهنمایی کنن خیلی عالیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mojaradi نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من که تاپیک بسیار خوبی هستش ممنون،به عنوان اولین نفر این شرایط من هستش
    لطفا منو راهنمایی کنید

معدل 13.20 از دانشگاه پیام نور- مدیریت دولتی-لیسانس
    3 سال و هشت ماه سابقه کار برنامه نویسی کامپیوتر
    یه مدرک فنی حرفه ای کامپیوتر
    آیلتس 6.5

آیا شانس پذیرش دارم؟؟؟
    از کدوم دانشگاهها؟؟؟
    آیا میتونم تغییر رشته بدم و کامپیوتر بخونم؟؟
    اگه تغییر رشته بدم روی احتمال پذیرشم اثر میگذاره؟؟

از دوستانی که منو راهنمایی کنن نهایت تشکر رو دارم
    شانس که داری.همیشه همه شانس پذیرش دارن.یادمه یکی از دوستان اپلای ابرودی یه همچین جمله ای بعنوان امضا گذاشته بود که همیشه همه با هر شرایطی شانس پذیرش از بهترین دانشگاههای دنیا رو دارن
    ولی خب معدلت پایینه یه حرکتایی بزن دیده نشه یا کمتر دیده بشه.البته من خودم که برای نانو اقدام میکنم بعضی جاها میخوندم که دانشگاه رسما نوشته بود که ما به ترتیب معدل مدارکو بررسی میکنیم.الان دقیق خاطرم نیست ولی میرم پیدا میکنم لینک میزارم.در هر صورت من هم معدلم پایینه ولی خب خیلی امیدوارم.
    در مورد تغییر رشته من خیلی اطلاع ندارم و کلا تو مسیر اپلای کم تجربه ام ولی اونجور که معلومه شانستو کم میکنه.در مورد خود من تمام دانشگاههایی که فعلا مدنظرم هست دقیقا نوشته که مثلا برای نانوتکنولوژی باید رشتت فیزیک ، مواد یا رشته های مرتبط باشه.
    دانشگاههایی که کامپیوتر داره هم خودت نگاه کن.راهی که من بهت پیشنهاد میکنم اینه که بری تو یکی از این سایتای رنکینگ یا ویکیپدیا لیست دانشگاههای فنلاندو بگیری شروع کنی به گشتن.بهترین راه نیست ولی مطمئن ترین هست.
    شما ایلتس داری پس از یکی مثل من خیلی جلوتری.وقتتو بزار رو رزومه پر کردن.مقاله ، مثلا یاد گرفتن نرم افزاری مختلف ، یاد گرفتن زبان دیگه غیر انگلیسی و خیلی کارای دیگه که میتونی تو این سه چهار ماه انجام بدی

Junior Member

سلام

من لیسانس بهداشت از دانشگاه تهران با معدل 18.4 و 4 سال سابقه کار مرتبط دارم، نمره زبان toefl ibt: 89، می خوام برای ارشد در رشته هایی مثل بهداشت یا مدیریت خدمات بهداشتی اقدام کنم، ممنون میشم راهنماییم کنید که برای کدوم دانشگاه های میتونم اقدام کنم و آیا شانسی برای گرفتن فاند در دوره مستر از یکی ار دانشگاه های فنلاند دارم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniirani نمایش پست ها
    سلام

من لیسانس بهداشت از دانشگاه تهران با معدل 18.4 و 4 سال سابقه کار مرتبط دارم، نمره زبان toefl ibt: 89، می خوام برای ارشد در رشته هایی مثل بهداشت یا مدیریت خدمات بهداشتی اقدام کنم، ممنون میشم راهنماییم کنید که برای کدوم دانشگاه های میتونم اقدام کنم و آیا شانسی برای گرفتن فاند در دوره مستر از یکی ار دانشگاه های فنلاند دارم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام
    این سوالو سه جا تکرار کردید.البته من مدیر نیستم ولی خب اصولا برخورد میشه با همچین کارایی.هر سوالو تو قسمت مربوطه بنویسید بهتره.هر چند مدتیه که کل تاپیکای فنلاند خوابیدن و جنب و جوش اونچنانی توشون نیست.
    بهرحال شما با توجه به معدل خوبتون شانس بسیار بالایی دارین.در مورد دانشگاهها هم جوابی که به دوست قبلی دادم بهترین روشه ولی بطور مثال دانشگاه ییواسکیلا master of health science داره .از این لینک میتونی ببینی.فاند هم تو مقطع مستر در فنلاند اصولا ندارن ولی خب بعضی دانشگاهها در بعضی رشته ها فاند میدن.باید بگردین.بازم میگم به نظر من بهترین راه همینه که خودتون بگردید.

Junior Member

سلام
    من می خوام برای فنلاند اقدام کنم اما نمی دونم چرا هر چی می گردم نمی تونم دانشگاهی مرتبط با رشتم پیدا کنم !! و اینکه نمی دونم با شرایطی که دارم شانسم برای پذیرش چقدره
    من فارق التحصیل از دانشگاه لارستان با معدل 15.06 هستم
    2 سال سابقه انجمن علمی و یکبار شرکت در مسابقات خرپا ماکارونی
    2 سال سابقه کار مرتبط
    2 مدرک فنی حرفه ای جوشکاری ( نمی دونم چرا همش 2 تاست ؟؟!! )
    و آیلتس 6

Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz

دوستان دقت داشته باشید که دانشگاه هایی هم که شهریه دارن مثل Oulu تخفیف شهریه 100% میدن بعضی هاشون ! یعنی دانشگاه های پولی رو هم اپلای کنید و برای تخفیف شهریه هاشون هم اپلای بکنید حتما!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samadica نمایش پست ها
    دوستان دقت داشته باشید که دانشگاه هایی هم که شهریه دارن مثل Oulu تخفیف شهریه 100% میدن بعضی هاشون ! یعنی دانشگاه های پولی رو هم اپلای کنید و برای تخفیف شهریه هاشون هم اپلای بکنید حتما!
    بیشتر راجع به تخفیف شهریه توضیح میدید؟؟
    انسان شجاع یک بار میمرد و انسان ترسو هزاران بار

Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyarn نمایش پست ها
    بیشتر راجع به تخفیف شهریه توضیح میدید؟؟
    دانشگاه Oulu یه اسکالرشیپ تخفیف شهریه داره که اطلاعات مربوطه رو می تونید از سایتش به دست بیارید! سال گذشته به این صورت بود که یه فرم درخواست اسکالرشیپ پر می کردید ( آخرین فرم وقتی تو سایت UAF برای دانشگاه اپلای می کردید) . برای تمام ورودی های 2012 این تخفیف شهری رو دادن! احتمال زیاد برای ورودی های 2013 هم به همه خواهند داد! البته این برای سال اول هست و اگه بخواهید برای سال دوم هم تمدید بشه باید سال اول 45 کردیت درس پاس کنید! تا جایی که اطلاع دارم دانشگاه LUT هم همین اینطوری هست!

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین