صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 82

موضوع: معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2013 - فنلاند اپلای کنن.

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2013 - فنلاند اپلای کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط sidmo نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام برای فنلاند اقدام کنم اما نمی دونم چرا هر چی می گردم نمی تونم دانشگاهی مرتبط با رشتم پیدا کنم !! و اینکه نمی دونم با شرایطی که دارم شانسم برای پذیرش چقدره
    من فارق التحصیل از دانشگاه لارستان با معدل 15.06 هستم
    2 سال سابقه انجمن علمی و یکبار شرکت در مسابقات خرپا ماکارونی
    2 سال سابقه کار مرتبط
    2 مدرک فنی حرفه ای جوشکاری ( نمی دونم چرا همش 2 تاست ؟؟!! )
    و آیلتس 6
    من هر چی میگردم تو نوشته ی شما جایی نمیبینم که رشتتونو ذکر کرده باشید
    ولی خب فکر کنم عمران میخونید.به این سایت برید و رشتتونو جستجو کنید.لیست رشته ها یکم بهم ریخته است ولی تا جایی که من فهمیدم لیست رشته هاش کاملا اپدیته.در نظر داشته باشید که ممکنه یه رشته با عناوین مختلف نوشته شده باشه.کل لیست رو از بالا تا پایین نگاه کنید
    در مورد عمران اطلاعات ندارم ولی فکر میکنم شرایطتتون بدک نباشه.بازم تو این مدت در پی پربار تر کردن رزومه باشید

Junior Member

Angry پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2013 - فنلاند اپلای کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط arashtajdar نمایش پست ها
    من هر چی میگردم تو نوشته ی شما جایی نمیبینم که رشتتونو ذکر کرده باشید
    ولی خب فکر کنم عمران میخونید.به این سایت برید و رشتتونو جستجو کنید.لیست رشته ها یکم بهم ریخته است ولی تا جایی که من فهمیدم لیست رشته هاش کاملا اپدیته.در نظر داشته باشید که ممکنه یه رشته با عناوین مختلف نوشته شده باشه.کل لیست رو از بالا تا پایین نگاه کنید
    در مورد عمران اطلاعات ندارم ولی فکر میکنم شرایطتتون بدک نباشه.بازم تو این مدت در پی پربار تر کردن رزومه باشید
    با تشکر از پاسخ شما
    درسته من کلا فرموش کردم که رشتمو بگم ، اما حدس شما کاملا درست بود !!
    تو سایتی که اشاره کردید گشتم
    رشته عمران کلا ندارن !!
    عجیبه که اصلا عمران به زبان انگلیسی تو فنلاند نیست !!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2013 - فنلاند اپلای کنن.

سلام
    من اولین روزی که از این سایت استفاده می‌کنم اگه خطایی در ارسال و یا نحوه سوالاتم هست قبلا پوزش می‌خوام
    من مدرک لیسانس ادبیات انگلیسی‌ از دانشگاهPune Universityدارم با Garde:First Class

و Master of English Literatureاز همین دانشگاه با Grade:Second Class

می‌خوام برایPhDدر یکی‌ از دانشگاههای فنلاند اقدام کنم،من قسمت هزینه زندگی‌ مطالعه کردم مشکلی‌ ندارم برای مخارج زندگی‌،اما می‌خوام هزینه دانشگاه نداشته باشم و اگه حتا ممکن هست هزینه زندگی‌ کمی‌ هم پرداخت کنم،لطفا منو راهنمایی‌ کنید

Junior Member

سلام
    من براي دكتري برق يا مكانيك (فيلد رباتيك) ميخوام اپلاي كنم.
    وضعيت فاند چجوريه فنلاند؟ از كجا ميشه فاند گرفت؟
    مثل سوئد و نروژ دكتري كار حساب نميشه؟

Junior Member arsana61 آواتار ها

من برای مستر معماری میخوام اپلای کنم.
    آزاد با معدل 15 و خورده ای
    دو سال سابقه کار
    ایلتس میخوام امتحان بدم
    مقاله خارجی 1 دونه

یه سوال دارم و اون اینه که کی باید مدرک زبانمون رو بدیم؟ همون موقع که اپلای میکنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ajineh نمایش پست ها
    سلام
    من اولین روزی که از این سایت استفاده می‌کنم اگه خطایی در ارسال و یا نحوه سوالاتم هست قبلا پوزش می‌خوام
    من مدرک لیسانس ادبیات انگلیسی‌ از دانشگاهPune Universityدارم با Garde:First Class

و Master of English Literatureاز همین دانشگاه با Grade:Second Class

می‌خوام برایPhDدر یکی‌ از دانشگاههای فنلاند اقدام کنم،من قسمت هزینه زندگی‌ مطالعه کردم مشکلی‌ ندارم برای مخارج زندگی‌،اما می‌خوام هزینه دانشگاه نداشته باشم و اگه حتا ممکن هست هزینه زندگی‌ کمی‌ هم پرداخت کنم،لطفا منو راهنمایی‌ کنید
    راستش در مورد رشته هاتون و مدرکتون چیزی نمیدونم من.پس بهتره جواب ندم.شاید جای دیگه این سوالو بپرسید بهتر باشه.ولی در مورد مخارج که بیشتر دانشگاههای فنلاند فعلا رایگانن.در مورد هزینه زندگی هم که هر چی شهر کوچیک تر باشه هزینه ها میاد پایین.من در همین حد میتونم جوابتونو بدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط arsana61 نمایش پست ها
    من برای مستر معماری میخوام اپلای کنم.
    آزاد با معدل 15 و خورده ای
    دو سال سابقه کار
    ایلتس میخوام امتحان بدم
    مقاله خارجی 1 دونه

یه سوال دارم و اون اینه که کی باید مدرک زبانمون رو بدیم؟ همون موقع که اپلای میکنیم؟
    خوبه که مقاله خارجی داری.معدلتم بد نیست.شانست بالاست فکر میکنم.در مورد زمان فرستادن مدرک زبان فکر میکنم اینجا جای پرسیدنش نیست ( البته به نظر من).ولی خب مدرک زبانو باید به همراه تمام مدارک قبل ددلاین بفرستی.یعنی بطور مثال اگر ددلاین 31 ژانویه باشه و شما قرار باشه ایلتس امتحان بدی که به فرض دو هفته طول بکشه نمرش بیاد ، در اونصورت شما نهایتا هفته اول ژانویه باید امتحانتونو بدین.

Junior Member

سلام واسه دکترای برق کدوم دانشگاهها اقدام کنم ایا شانس دارم واسه فاند؟:
    ارشد با معدل 15.61
    2 مقاله ژورنال غیر ای اس آی
    یک مقاله کنفرانس بهمراه گواهی ارایه در شانگهای
    1 ترم سابقه تدریس دانشگاه ازاد
    6 سال سابقه کار
    گواهی دوره ایزو از شرکت المانی
    بدون مدرک زبان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد سازه

کارشناسی عمران از دانشگاه شهید چمران معدل 13 و خورده ای
    کارشناسی ارشد از دانشگاه آزاد
    آیلتس 6
    مقاله ندارم
    سابق کار مرتیط 6 سال

برای مستر میخوام اقدام کنم و فوقم رو استفاده نمیکنم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط babak234 نمایش پست ها
    سلام واسه دکترای برق کدوم دانشگاهها اقدام کنم ایا شانس دارم واسه فاند؟:
    ارشد با معدل 15.61
    2 مقاله ژورنال غیر ای اس آی
    یک مقاله کنفرانس بهمراه گواهی ارایه در شانگهای
    1 ترم سابقه تدریس دانشگاه ازاد
    6 سال سابقه کار
    گواهی دوره ایزو از شرکت المانی
    بدون مدرک زبان
    بستگی به گرایشتون داره! کدوم گرایش هستید؟ در ضمن مدرک زبان رو هم به موقع بگیرید! شانس دارید و حتما اپلای کنید!