صفحه 3 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 82

موضوع: معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2013 - فنلاند اپلای کنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد سازه

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2013 - فنلاند اپلای کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط iman1358 نمایش پست ها
    کارشناسی عمران از دانشگاه شهید چمران معدل 13 و خورده ای
    کارشناسی ارشد از دانشگاه آزاد
    آیلتس 6
    مقاله ندارم
    سابق کار مرتیط 6 سال

برای مستر میخوام اقدام کنم و فوقم رو استفاده نمیکنم.
    میشه بگید شانس پذیرش من چقدره؟ مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    Istanbul Zaim University-CS

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2013 - فنلاند اپلای کنن.

سلام دوستان
    من کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات
    معدل 13.84 پیام نور
    تافل ندارم اما میخوام امتحان بدم
    استادم میگه فعلا در حد 70 75 هستی
    یک مقاله داخلی
    4 سال سابقه برنامه نویسی .NET
    مدرس آموزشگاه
    البته این 2تا آخری در حین تحصیلم بود
    کلا میگن ملاک اصلی دانشگاه های فنلاند معدل است.شنیدم که پارسال (یادم نیست کدوم دانشگاهش )کلا به معدل های زیر 16 نگاه نکردند/
    شانس از دانشگاه aalto دارم؟communication engineering

Junior Member

سلام دوستان من کارشناسی مهندسی مواد از دانشگاه آزاد کرج دارم معدلم هم 16.79 (نفر دوم) هستش الان هم دارم زبان می خوانم که احتمالا بتونم آیلتس 6.5 بگیرم.
    چند تا هم دوره رفتم که certificate هاشو دارم می خواستم ببینم می تونم واسه مستر نانو اقدام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط iman1358 نمایش پست ها
    میشه بگید شانس پذیرش من چقدره؟ مرسی
    من اول فکر کردم براید کتری اقدام میکنید و از اونجاییکه اطلاعاتم برای دکتری خیلی کمه جواب ندادم.برای مستر اگر اقدام میکنید خب همونطور که گفتم معدلتون پایینه.سابقه کار هم تا جاییکه من اطلاع دارم معمولا خیلی فاکتور مهمی نیست.البته رشته به رشته فرق میکنه و خب اینکه سابقه کار مهم نیست وحی مُنزل نیست.
    همونطور که به بقیه دوستان هم گفتم تو این سه چهار ماه باقیمونده سعی در بهبود بخشیدن به رزومه کنید.همین!

یه نکته ای رو باید اینجا بگم.فکر میکنم این تاپیک در حال حاضر جایی شده برای پرسیدن شانس پذیرش...در حالیکه اینطور نباید باشه.
    دوستانی که میخوان اقدام کنن اولا بگم که هیچ کس نمیتونه به اینکه شما شانس پذیرش دارید جواب قطعی بده.این به کنار ... تاپیک شانس پذیرش از فنلاند هم وجود داره.اینجا به نظر من دوستانی که میخوان امسال اپلای کنن شرایطشونو بگن ، و کارهای علمی که در نظر دارن تو این مدت باقیمونده انجام بدن تا رزومشون بهتر بشه رو ذکر کنن تا بقیه استفاده کنن و در صورت امکان راهنمایی.
    و خب در کنار این مسائل و مشکلاتی که ممکنه امسال وجود داشته باشه و راهکارهای ممکنو بگن فکر کنم خیلی خوب باشه...
    البته تمامی مطالب بالا منعکس کننده ی نظرات بنده است ... فقط!

Junior Member

سلام
    لیسانس زیست شناسی از دانشگاه ازاد تهران با معدل 16.27
    نمره آیلتس 6.5
    متاسفانه مقاله ای هم ندارم
    به نظر شما شانسی برای پذیرش در ارشد دارم؟؟ کدوم دانشگاه ها؟؟ البته خودم بعید می دونم و نا امیدم
    ممنون می شم اگه به سوالم جواب بدین

سلام دوستان
    من می خوام واسه دانشگاه تورکو رشته IT اقدام کنم .
    معدل 15.72 از دانشگاه علم و صنعت ایران و تو رشته ی مهندسی کامپیوتر .
    همچنین سال آخر دانشجوی ممتاز !
    چقدر شانس دارم به نظر شما ؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering

سلام
    من کارشناسی هوافضا از دانشگاه علوم تحقیقات تهران-معدل 16.25-آیلتس هنوز نگرفتم ولی حداقل 6 میشه-2 تا مدرک از کنفرانس هوافضا دارم که مسئول 2 تا کمیته بودم-3 تا مدرک نرم افزار دارم-سابقه کار مرتبط توی شرکت خصوصی دارم-می خواستم بپرسم کسی می دونه اصلاً رشته من توی فنلاند هست؟چون خیلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم. یه جا هم حوندم اگه پذیرش بگیرم به خاطر رشته ام ویزا بم نمی دن!!!
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

Senior Member

سلام.من لیسانس برق قدرت از دانشگاه آزاد تهران جنوب.معدلم 15.70 .2 سال آخر تحصیلم معدلم بالاتر هست.مقاله و سابقه کار ندارم.آیلتس 6 دارم ولی آذر ماه دارم امتحان میدم واسه نمره بالاتر.GRE هم دارم آخر مهد امتحان میدم.از دانشگاه شریف مدرک اتوماسیون صنعتی PLC و هیدرولیک و پنوماتیک دارم.یه مدرک AVR هم از مجتمع فنی تهران دارم.میشه بگین من برای کجاها شانس دارم؟چون واقعا احتیاج دارم از ایران برم.در ضمن این بازیه مسخره UAF چیه؟کسی مگه میتونه مدارک فارسیو مهر بزنه آخه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Lappeenranta University of Tech-GMIT

دوستانی که میگن شانشمون چقده، همتون شانس دارین، حتی کسی که معدلش 13 14، یه SOP خوب بنویسین. باقیش با خدا
    LUT پروسش 2 روزی هست باز شده، میتونید شروع کنید کاراتونو

و اما یک سوال : توی قسمت Questions اونجایی که میخواد Grading Scale رو توضیح بدیم و بعدش وبسایتش رو بیاریم، چه کنم ؟( من دانشگاه آزاد درس خوندم)