صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 82

موضوع: معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2013 - فنلاند اپلای کنن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2013 - فنلاند اپلای کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mona5610 نمایش پست ها
    سلام
    من می خواستم بدونم برای دکتری چه مدارکی لازم هست
    برای دانشگاه tuRKU من الان اینجا دارم دکتری علوم تحقیقات می خوانم اما می خوام برم
    رشته ام هم کامپیوتر هست..کسی آیا پذیرش گرفته؟ برای 2013 می خوام
    آیا فاند هم می دن؟ شرایط زندگی چه طوریه؟
    لطفاً راهنمایی کنید
    امسال یه نفر دکتری کامپیوتر از اولو پذیریش گرفته! مدارک رو از سایت دانشگاه نگاه کنید و ببینید که آیا پوزیشن خالی دارن یا نه! در دکتری مدارک خیلی مهم نیستن! مهم اینه که توجه استاد رو جلب کنید!

اگه پوزیشن بگیرید حقوق هم میدن! نزدیک 2000 یورو در ماه! البته ازش مالیات هم کم خواهد شد!

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2013 - فنلاند اپلای کنن.

سلام دوستان
    من کارشناسی مهندسی شیمی-دانشگاه سراسری گیلان
    معدل 15.31 (چندترم شاگرداول گروه و درنهایت شاگردسوم دوره)
    آیلتس 6
    یک کنفرانس داخلی
    مقاله ام هنوز آماده نشده
    کاندید دوره اول المپبادمنطقه ای
    2سال سابقه کار
    چقدشانس برای LUT و Tampere دارم؟برا scholarship چطور؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arash18s نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه ممکنه اطلاعاتی درباره تایید مدارک توسط سفارت بگذارید ممنون میشم.(روال کار ، هزینه ، اینکه باید وقت بگیریم یا نه)
    سلام
    روزهای یکشنبه تاچهارشنبه ساعت 9 تا12 ظهرحضوری سفارت فنلاند میرید به همراه 30 یورو برای هر مدرک ترجمه شده و اصل مدرک روهم بایدببرید، وقت گرفتن لازم نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک آزاد تهران مرکز

2 تا دانشگاه اپلای کردم LUT, TUT لیسانس مکانیک دانشگاه آزاد تهران مرکز معدل: 17 تافل 89 مدرکم هنوز حاضر نیس واسه همین یکم درد سرش زیاده مخصوصا TUT LUT هم که امسال پولی شد تو بعضی رشته ها مثه مکانیک حالا باید دید که هزینه تحصیل میدن یا نه!

Member latino آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic Eng

دانشگاه TUT هنوز پولی نشده. شایعه درست نکنید دوست عزیز!

نقل قول نوشته اصلی توسط falijani نمایش پست ها
    2 تا دانشگاه اپلای کردم LUT, TUT لیسانس مکانیک دانشگاه آزاد تهران مرکز معدل: 17 تافل 89 مدرکم هنوز حاضر نیس واسه همین یکم درد سرش زیاده مخصوصا TUT LUT هم که امسال پولی شد تو بعضی رشته ها مثه مکانیک حالا باید دید که هزینه تحصیل میدن یا نه!

Junior Member

سلام دوستان
    برای رشته ی فلسفه هنر از کدوم دانشگاه ها میشه اقدام کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash18s نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه ممکنه اطلاعاتی درباره تایید مدارک توسط سفارت بگذارید ممنون میشم.(روال کار ، هزینه ، اینکه باید وقت بگیریم یا نه)
    این تایید مدارک توسط سفارت اصلا کار سختی نیستش
    ۱) لزومی به تایید مدارک فارسی نیستش
    ۲) فقط ریز نمره و یا مدرک تحصیلیتون به زبان انگلیسی که مهر دادگستری و امور خارجه روش خورده باشه٬ توسط سفارت باید تایید بشه
    ۳) موقعی که ریز نمره و یا مدرک تحصیلیتون رو به زبان انگلیسی میبرید٬ حتما اصل ِ اونا رو هم به فارسی ببرید. فارسی هارو مهر نمیکنند اما برای مهر ِانگلیسی٬ باید فارسیشم باشه
    ۴) لزومی به وقت گرفتن نیستش... شما از یکشنبه تا چهارشنبه بین ساعات ۹ تا ۱۲ که برید٬ ۳ بعد از ظهر همون روز میتونید برید مدرک مهر شدتون رو تحویل بگیرید
    ۵) هزینه هر مدرکی که مهر میشه ۳۰ یورو هستش...

Junior Member linker آواتار ها

برای 2013 ارشد تا کی حداکثر وقت داریم؟

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط linker نمایش پست ها
    برای 2013 ارشد تا کی حداکثر وقت داریم؟

سلام دوست عزیز
    بعضی رشته/دانشگاهها تا 15 feb و بعضی تا 28 feb
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Bioinformatics - University of Turku

من فنلاند در شهر تورکو درس می خونم. کسی سوالی داشت در خدمتم.