صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 82

موضوع: معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2013 - فنلاند اپلای کنن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2013 - فنلاند اپلای کنن.

سلام دوستان.
    من برای دکترای نفت برای کدوم دانشگاه های فنلاند میتونم اقدام کنم؟ کسی تو این زمینه اطلاعات خاصی داره؟

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2013 - فنلاند اپلای کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushx2x نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من برای دکترای نفت برای کدوم دانشگاه های فنلاند میتونم اقدام کنم؟ کسی تو این زمینه اطلاعات خاصی داره؟
    کشور فنلاند در زمینه نفت اصلا شناخته شده نیست و تا آنجایی که من اطلاع دارم در حوزه علم فناوری اطلاعات و جنگلداری و تا حدودی هم پزشکی معروف میباشد و دانشگاه های خوبی هم در این زمینه ها داره.

Member sitdong آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushx2x نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    دوست عزیز گزینه بهتر برای رشته نفت و گرایشات نفت نروژ هست، و شما زمان و انرژیتون رو برای کسب اطلاعات در مورد داتشگاه های نروژ بذارید.
    !!!No pain, No gain' is not false, But 'No enjoy, No gain' is truer'

Junior Member

من دانشجوی ارشد اقتصادم.هم کارشناسی هم ارشد علامه طباطبایی بودم. میخام دکترا رو فنلاند بخونم.اما معدلم خوب نیست،15. و اینکه کار پژوهشی مورد توجهی ندارم و هنوزم تافلمو ندادم ، اما تا مهر دیگه ایشالا امتحانو میدم.. شرایطم در حد عالی نیست.. اما دوست دارم امسال دیگه همه چیز تموم شه اپلای کنم تازه فاندم بگیرم البته گرایشم محیط زیسته و خیلی دوست دارم علارقم اینکه ایران بهش بها نمی دن اونجا خیلی تحویلش می گیرن..شرایطم خیلی بده ؟

دوستان سلام
    شما برای رشته مهندسی صنایع در مقطع فوق و رایگان کدوم دانشگاه رو پیشنهاد میکنید و فکر میکنید که این رشته رو داشته باشه؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط bahadur نمایش پست ها
    دوستان سلام
    شما برای رشته مهندسی صنایع در مقطع فوق و رایگان کدوم دانشگاه رو پیشنهاد میکنید و فکر میکنید که این رشته رو داشته باشه؟
    مرسی
    سلام
    دانشگاه آلتو رو چک بکنید چند اپشن مختلف توی فیلدهای متفاوت مهندسی صنایع داره و رنک خوبی هم داره. دانشگاه vassa هم مدیریت صنعتی، مدیریت استرتژیک و bussines managment رو داره که می تونید واسه هر 3 تا رشته اپلای کنید. هر دو دانشگاه هم رایگان هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnoush1130 نمایش پست ها
    سلام
    دانشگاه آلتو رو چک بکنید چند اپشن مختلف توی فیلدهای متفاوت مهندسی صنایع داره و رنک خوبی هم داره. دانشگاه vassa هم مدیریت صنعتی، مدیریت استرتژیک و bussines managment رو داره که می تونید واسه هر 3 تا رشته اپلای کنید. هر دو دانشگاه هم رایگان هستند.
    مرسی دوست عزیز.
    ولی شرایط قبولیشون چطوریه ؟
    منی که معدلم 15.5 و زبان فکر کنم 5.5 یا 6 آیلتس بشم شانس قبولی دارم ؟ یا موضوغات دیگه ای هم مدنظر هست؟
    ویرایش توسط bahadur : July 21st, 2013 در ساعت 08:22 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط bahadur نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز.
    ولی شرایط قبولیشون چطوریه ؟
    منی که معدلم 15.5 و زبان فکر کنم 5.5 یا 6 آیلتس بشم شانس قبولی دارم ؟ یا موضوغات دیگه ای هم مدنظر هست؟
    خواهش می کنم.
    نمره ی ایلتس باید حداقل 6.5 باشه، یعنی زیر 6.5 اصلن قبول نمی کنند. در مورد معدلتون هم نسبتاً خوبه. سعی کنید با مقاله یا پروژه های دانشجویی که داشتید و کارآموزی ها و اگه احیاناً سابقه ی کاری دارید رزومتونو قوی کنید. و توصیه نامه های قوی ای هم از استادای لیسانستون بگیرید. موضوع دیگه ای رو مد نظر ندارند. با این شرایط احتمال قبولیتون توی دانشگاه واسا و آلتو زیاده. بازم می گم که سعی کنید روی زبان خیلی بیشتر کار کنید.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام، فك نكنم ديگه بيمه هاي ايران رو قبول كنن...
    شما يا swisscare يا SIP بگير،
    كه معمولا بچه ها swisscare ميگيرن...

نقل قول نوشته اصلی توسط KamranTelecom نمایش پست ها
    سلام دوستان

در مورد بیمه دانشجویی ایمیل برای من آمده که حتما باید Swiss Care باشه. به سفارت هم تماس گرفتم و خانمی که پاسخگو بود گفت شما باید برای ویزای دانشجویی حتما Swiss Care ارایه نماید.

این در حالی است که در سایت رسمی Finland.org.ir برای سفارت فنلاند در تهران آمده که بیمه هایی مختلف ایران مثل پاسارگاد -رازی-آسیا .... هم ساپورت می شود.

http://www.finland.org.ir/public/def...re=en-US#accep

لطفا خواهشا یکی از دوستان که ارایه مدارک برای ویزای دانشجویی کرده به من بگه چه کار باید بکنم؟ در ضمن من چهارشنبه نوبت سفارت دارم.

با سپاس

کامران
    دوست محترم، شما اگه با دقت نگاه کنید میبیند اون بیمه های توصیه شده برای ویزاست نه شما که میخوای کارت اقامت درخواست بدی!!! برای کارت اقامت یا residence permit باید بیمه بین المللی باشه که معمولا swiss care رایجه و دانشجوها هم همون رو تهیه میکنند. برو تو سایت swisscare-intl.com اینترنتی برای مدت یکسال بیمه رو سفارش بده. 219 یورو هم مبلغش هست که میتونی با کارتهای اعتباری یا پی پال واریز کنی.
    باز کن پنجره ها را که نسیم
    روز میلاد
    اقاقی ها
    را جشن میگیرد...