صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 72

موضوع: تحصیل در رشته مهندسی پزشکی در آلمان و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

Thumbs up تحصیل در رشته مهندسی پزشکی در آلمان و مسائل مرتبط

من توی سایت daad به اسم biomedical در شاخه engineering این ها رو پیدا کردم .

http://www.daad.de/deutschland/studi...17&ipenter.y=7

برای زمینه های تحقیقاتی و کار دو سایت زیر رو پیدا کردم که هنوز نتونستم دانشگاه ها رو با فیلد مهندسی پزشکی از توشون پیدا کنم .

http://www.academics.com
    http://www.research-in-germany.de
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

Junior Member

Thumbs up تحصیل در رشته مهندسی پزشکی در آلمان و مسائل مرتبط

سلام.اصلاعاتی در زمینه مهندسی پزشکی تو آلمان میخواستم.اینکه کدوم دانشگاهاش دارن و بهترین ها تو این زمینه کدوما هستن.برای لیسانس میخ.ام اقدام کنم.
    چه تاپیک خلوتی هستش اینجا.واقعا مهندسی پزشکی اینقد کم طرفداره؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسی پزشکی

سلام.اطلاعاتی در زمینه مهندسی پزشکی تو آلمان میخواستم.اینکه کدوم دانشگاهاش دارن و بهترین ها تو این زمینه کدوما هستن.برای لیسانس میخوام اقدام کنم.

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : رنکینگ دانشگاه های مهندسی پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط mni نمایش پست ها
    سلام.اصلاعاتی در زمینه مهندسی پزشکی تو آلمان میخواستم.اینکه کدوم دانشگاهاش دارن و بهترین ها تو این زمینه کدوما هستن.برای لیسانس میخ.ام اقدام کنم.
    دروود.
    در کشور آلمان که خودش بخش بزرگی از تجهیزات مهندسی پزشکی جهان رو تامین میکنه انتخاب دانشگاه خوب میشه تنها به این 3 مورد اشاره کرد.
    دانشگاه ماگدبرگ / دانشگاه صنعتی هامبورگ / دانشگاه مارتین هال / که البته یه سری دانشگاه کوچکتر هم هستند که این رشته رو ارائه میکنند اما چون خیلی ساختار اموزشی قوی ندارند توصیه نمیشه. بهتره از این موارد که عرض کردم پیگیر باشید.
    ازاد اندیش باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mni نمایش پست ها
    با سلام وخسته نباشید، چه جالب اتفاقا من هم یه زمانی تصمیم داشتم واسه ارشد مهندسی پزشکی به آلمان برم، خیلی هم تحقیق کردم اما متاسفانه نتونستن هزینه هاش رو تامین کنم و تصمیم گرفتم ارشد رو اینجا بخونم، واسه آلمان باید حتما زبان آلمانی بلد باشی و حداقل 800 ساعت زبان آلمانی گذرونده باشی، یا یکی از مدارک زبان آلمانی مثل ZD یا testdaf و ... رو داشته باشی، البته زبان شیرینی هست اما واقعا سخته، من خودم حدود دو سال آلمانی کار کردم ام چون کلاس نمی رفتم و خودم می خوندم واقعا کند پیش می رفتم. در مورد دانشگاه ها تعداد کمی زبان انگلیسی تدریس می شه و اکثرا سطحشون پایینه و هزینه ی زیادی داره، اما اگر بخواهی تو یه دانشگاه خیلی خوب تحصیل کنی و شهریه ی زیادی هم پرداخت نکنی باید حتما آلمانی بلد باشی. یه دانشگاه هم هست به نام FH Aachen که تقریبا رایگان هست و کاملا به زبان انگلیسی تدریس میشه و در تحصیل هیچ نیازی به زبان آلمانی نداری، اما شرط دانشگاه اینه که تا شروع ترم سوم باید آلمانی رو یادگرفته باشی، البته توخود دانشگاه کلاس آلمانی برگزار میشه از کلاس های بیرون هم میتونی استفاده کنی. اما سطح دانشگاه چندان تعریفی نداره.

Junior Member

سلام با توجه به اینکه المان یکی از قطبهای مهندسی پزشکی دنیاس فکر نمی کردم دانشگاههایی که این رشته رو ارائه میدن تو المان اینقدر کم باشه ! و از اون بدتر کورس اینتر نشنال هم ارائه نشه تو این رشته !! نا امید شدم....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی دانشگاه های مهندسی پزشکی

سلام دوستان میشه لطفا دانشگاههایی که مهندسی پزشکی رو در المان ارائه میدن معدفی کنید؟من تو daad گشتم چیزی پیدا نکردم ممنونم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط haniieh نمایش پست ها
    سلام با توجه به اینکه المان یکی از قطبهای مهندسی پزشکی دنیاس فکر نمی کردم دانشگاههایی که این رشته رو ارائه میدن تو المان اینقدر کم باشه ! و از اون بدتر کورس اینتر نشنال هم ارائه نشه تو این رشته !! نا امید شدم....
    دروود.
    در واقع درسته که المان در زمینه تجهیزات و سیستمهای مهندسی پزشکی خوب عمل کرده اما همچین دانشگاههای زیادی این رشته رو ارائه نمیدهند!!! تا اونجا که میدونم 2-3 دانشگاه، از طرفی برای دوره های دکتری چون این دوره کم ارائه میشه (حداقل در اروپا) و شاید هم بنده با تحقیقی که کردم برخی از این دوره / رشته به زبان همان کشور ارائه میگردد، مانند دانشگاههای اتریش و لهستان و شاید در المان. به هر حال به جسجوی خودتون ادامه دهید اما من کورسهای زیادی از این رشته رو در هلند، بلژیک، فنلاند و دانمارک دیدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دروود.
    در واقع درسته که المان در زمینه تجهیزات و سیستمهای مهندسی پزشکی خوب عمل کرده اما همچین دانشگاههای زیادی این رشته رو ارائه نمیدهند!!! تا اونجا که میدونم 2-3 دانشگاه، از طرفی برای دوره های دکتری چون این دوره کم ارائه میشه (حداقل در اروپا) و شاید هم بنده با تحقیقی که کردم برخی از این دوره / رشته به زبان همان کشور ارائه میگردد، مانند دانشگاههای اتریش و لهستان و شاید در المان. به هر حال به جسجوی خودتون ادامه دهید اما من کورسهای زیادی از این رشته رو در هلند، بلژیک، فنلاند و دانمارک دیدم.
    دانشگاه آخن آلمان چطوره؟
    بورس Erasmus mundus در مهندسی پزشکی، یکی از ترم هاش تو این دانشگاه برگزار میشه...

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar716 نمایش پست ها
    دانشگاه آخن آلمان چطوره؟
    بورس Erasmus mundus در مهندسی پزشکی، یکی از ترم هاش تو این دانشگاه برگزار میشه...
    دروود.
    دانشگاه اخن جزو بهترین دانشگاههای فنی اروپا محسوب میشه!! اما منتها نه در تمامی رشته و گرایشها، بطور مثال دانشگاه ازاد قزوین در رباتیک یه سرو گردن جلوتر می باشد اما مثلاً در مکانیک یا عمران چنگی به دل نمیزنه، در واقع اخن هم بدین صورته شاید در رشته های مکانیک و برق قدرت و کامپیوتر سرامد باشه اما در خصوص مندسی پزشکی زیاد در چشم نیست مضاف بر اینکه برای دوره فوق باید نمره GRE رو برای این دانشگاه گزارش نمایید. اما اگر بتوانید از بورس Erasmus استفاده نمایید خیلی خوب خواهد شد.

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)