صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 72

موضوع: تحصیل در رشته مهندسی پزشکی در آلمان و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته مهندسی پزشکی در آلمان و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiiiaaa نمایش پست ها
    ینی RWTH بیومتریال نداره؟
    یا بافت؟
    شما تحت عنوان بیومدیکال اپلای میکنید بعد فیلدتون رو زمینه تحقیقتون و دروس اختیاری اخذ شدتون در اون دانشگاه معلوم میکنه. تعداد خیلی کمی دانشگاه در دنیا هستند که صرفا دوره ایی رو تحت عنوان بیومتریال و یا مهندسی بافت ارائه میدن. فقط تو ایرانه که از روز اول گرایش معلومه اونم تو لیسانس! RWTH هم مهندسی پزشکی داره و جداگانه بیومتریال نداره ولی تو اون رشته روی بیومتریال ها هم کار میشه. TUD هم اگر خواستید اپلای کنید، اسم رشته Molecular Bioengineering هستش و مهندسی پزشکی نداره. این مسئله رو هم تو اپلای در نظر داشته باشید کهBiomedical Science با Biomedical Engineering خیلی متفاوته.

با سلام خدمت دوستان گرامی
    من ارشد مهندسی پزشکیمو در شاخه بیوالکتریک از دانشگاه شیراز گرفتم. معدلم 17.20 شده و دارم کارای زبانمو انجام می دم. میخواستم ببینم واجبه که من مقاله داشته باشم یا نه. از پایان نامم میتونم یه مقاله خوب بیرون بکشم اما فکر میکم یکم دردسر داره و وقت گیره.سوالم اولم اینه که پیشنهادتون کلا چه دانشگاههایی هست که بتونم راحت پذیرش بگیرم از آلمان و دانشگاه خوبی باشه و دوم اینکه بدون مقاله می تونم به راحتی پذیرش بگیرم یا نه. ممنون میشم اگه جامع راهنماییم کنید.

با سلام به تمامی دوستان مهندسی پزشکی
    من دانشچو سال 4 لیسانس بیو الکتریک علوم تحقیقات هستم
    نمره IELTS 7 دارم و هنوز درسم تموم نشده و آلمانیم رو هم شروع کردم
    با توجه به این که میخوام ازشد و تو آلمان ادامه بدم و قیلد نروساینس و میخوام ادامه بدم شما دوستان کدوم دانشگاه و معرقی میکنید که نسبت به بقیه سطح بالاتری
    رو داشته باشه ؟؟؟
    بعضی از اساتیدم Anchen و پیشنهاد میکنند اما با توجه به مطالب بالا یه ذره نسبت به GRE دادن مطمن نیستم
    لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

سلام سوالی داشتم .ایا داشتن مدرک فنی حرفه ای تجهیزات پزشکی کمکی به فاند گرفتن میکنه؟

Junior Member

سلام ميخواستم شرايط كلي فوق ليسانس مهندسي پزشكي در المان رو بدونم،شرايط پذيرش؟هزينه....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رنکینگ دانشگاه های مهندسی پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دروود.
    در کشور آلمان که خودش بخش بزرگی از تجهیزات مهندسی پزشکی جهان رو تامین میکنه انتخاب دانشگاه خوب میشه تنها به این 3 مورد اشاره کرد.
    دانشگاه ماگدبرگ / دانشگاه صنعتی هامبورگ / دانشگاه مارتین هال / که البته یه سری دانشگاه کوچکتر هم هستند که این رشته رو ارائه میکنند اما چون خیلی ساختار اموزشی قوی ندارند توصیه نمیشه. بهتره از این موارد که عرض کردم پیگیر باشید.
    ازاد اندیش باشید
    یعنی این دانشگاه ها برای مقطع لیسانسم پذیرا هستندبا داشتن آیلتس?
    من خودم دانشجوی ترم 2علوم تحقیقاتم.سعی دارم برای لیسانس برم آلمان.هنوزبراای زبان اقدام نکردم ولی میخوام شروع کنم.

Junior Member

سلام
    امیدوارم سوالمو جای درستی پرسیده باشم
    من دانشجوی ترم اخر مهندسی پزشکی بیومتریال در مقطع لیسانس هستم.
    معدلم حدود ۱۷/۵ هست.
    زبانم خوبه و از بچگی کلاس زبان رفتم.
    کار ازمایشگاهی هم زیاد انجام دادم و تجربه کار پژوهشی دارم.البته واسه خودم مقاله ندارم.اما چندتا مقاله مرتبط با رشتم ترجمه کردم.
    حدود ۷ - ۸ تا گواهینامه دوره های علمی مرتبط با رشتم دارم که از دانشگاه هایی مثل امیرکبیر و اصفهان و علوم پزشکی کاشان گرفتم.
    در زمینه بافت مطالعه داشتم.
    سربازی نرفتم.
    میخواستم بدونم ایا امکان گرفتن فاند ( منظورم تحصیل رایگان هست) در یک دانشگاه معتبرو دارم؟
    هدفم از پرسش دریافت راهنمایی و پاسخ هست.لطفا بی جواب نگذارید.تشکر
    ویرایش توسط Samy73lk : February 26th, 2016 در ساعت 08:26 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Samy73lk نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم سوالمو جای درستی پرسیده باشم
    من دانشجوی ترم اخر مهندسی پزشکی بیومتریال در مقطع لیسانس هستم.
    معدلم حدود ۱۷/۵ هست.
    زبانم خوبه و از بچگی کلاس زبان رفتم.
    کار ازمایشگاهی هم زیاد انجام دادم و تجربه کار پژوهشی دارم.البته واسه خودم مقاله ندارم.اما چندتا مقاله مرتبط با رشتم ترجمه کردم.
    حدود ۷ - ۸ تا گواهینامه دوره های علمی مرتبط با رشتم دارم که از دانشگاه هایی مثل امیرکبیر و اصفهان و علوم پزشکی کاشان گرفتم.
    در زمینه بافت مطالعه داشتم.
    سربازی نرفتم.
    میخواستم بدونم ایا امکان گرفتن فاند ( منظورم تحصیل رایگان هست) در یک دانشگاه معتبرو دارم؟
    هدفم از پرسش دریافت راهنمایی و پاسخ هست.لطفا بی جواب نگذارید.تشکر
    بله شانس دارید و ولی هزینه های جانبی تحصیل رو که قاعدتا همه پرداخت می کنند شما هم همینطور. یعنی 8000 یورو در سال.پس به فکر فاند از آلمان نباشید که دانشگاه هاش رایگانه خود به خود.

Junior Member

سلام.دوستاني كه ليسانسشونو ايران بودن ايا در رشته مهندسي پزشكي خوب بوده؟

من میخوام در رشته مهندسی پزشکی در مقطع کارشناسی ارشد از یه دانشگاه خوب و رایگان پذیرش بگیرم همراه با ایلس و مدرک معتبر المانی مثلا b2..اطلاعاتم خیلی کمه..میشه راهنماببم کنید اسم چند تا دانشگاه که این رشته را دارد؟ایا امیدی به گرفتن پذیرش است؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)