صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 70

موضوع: تحصیل در رشته مهندسی پزشکی و علوم مرتبط ( سوالات کلی و متداول )

پیش فرض پاسخ : قطب های مهندسی پزشکی جهان

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    1- Tampere University of Technology - Finland
    2- Biomedical Engineering
    3- Deadline: 15th. March
    4- Free of Charge
    5- Ielts:6 - Toefl IBT:80
    6- Program website:
    Click here
    با سلام، بنده یه زمانی تصمیم داشتم واسه ارشد این دانشگاه اقدام کنم، باید بگم دانشگاه خیلی خوبی ( دانشگاه مادر شرکت نوکیا ) و گروه سیگنالش خیلی خیلی قوی، در زمینه ی مهندسی پزشکی هم دانشگاه خوبیه و در زمینه های مختلف مهندسی پزشکی فعالیت می کنه، به خصوص زمینه ی پردازش سیگنال های حیاتی، اما شهر تامپره شهر بسیار سرد و قطبی هستش، برای مثال در زمستان خورشید حدود ساعت 10 صبح طلوع می کنه و 2.5 بعد از ظهر هم غروب می کنه و دمای هوا به 30 درجه زیر صفر میرسه، بنابراین شرایط زندگی یه مقدار سخته و شهر کوچکی هست با حدود 300 هزار نفر جمعیت و مردمی سرد و خشک، البته طی یکی دو سال اخیر از زمانی که سوید ( Sweden ) پولی شده دانشجویان زیادی از ایران به فنلاند میرن و همین گروه مهندسی پزشکی هر سال حدود 30 درصد دانشجوهاش ایرانی هستن ( لیست پذیرش 2012 الان رو سایته می تونین دانلود کنین ببینین، لیست 2011 رو هم دارم از 27 نفر تا7 ایرانی بودن، 2012 بیشتر شده ). در کل دانشگاه خیلی خوبی و ویزا گرفتن از فنلاند هم خیلی راحته.

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مهندسی پزشکی + سوالات کلی

دروود.
    کسی میتونه structure رشته Biomedical در مقطع ارشد رو اینجا بزاره، در واقع لیست دروسی که در این مقطع ارائه میشه برای دوستانی که از مهندسی الکترونیک وارد میشوند.
    با تشکر

در استرالیا چه دانشگاههای شاخص هستند برای مهندسی پزشکی؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست ها
    در استرالیا چه دانشگاههای شاخص هستند برای مهندسی پزشکی؟
    درود

دوست عزیز در استرالیا G8 گروه های خوبی در فیلد BME دارن اما من این 3 تا دانشگاه رو مطلع هستم که گروه قوی دارن : Melbourne و UNSW و Sydney و اینکه دانشگاه ملبورن در زمینه Medical Robotic و Bio Robotic و Robot Surgeon گروه های کارامدی دارن .

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Exclamation پاسخ : تحصیل در مهندسی پزشکی + سوالات کلی

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دروود.
    کسی میتونه structure رشته Biomedical در مقطع ارشد رو اینجا بزاره، در واقع لیست دروسی که در این مقطع ارائه میشه برای دوستانی که از مهندسی الکترونیک وارد میشوند.
    با تشکر
    درود بر پویای گرام

آقا احوال شما ؟ پویا جان داداش حقیقتش همونطور که خودت می دونی گرایش به گرایش متفاوته اما به زبان پارسی برای دوره ارشد مهندسی پزشکی وزارت علوم پیوست کردم و به زبان انگلیسی در دانشگاه های خارج از کشور هم به این لینک یه نگاه بندازین بد نیست اما مثلا برای Medical Informatic که کلا در مورد Telemedicine , Telecare , Telehealth , eHealth , Remotte sensing in Medical Devices , Hospital Information System , MIS , PIS , etc هست در Course Description برنامه هاشون واحد ها و حوزه های Neural Engineering , Neuroscience هم می بینین الیته در برخی دانشگاه ها که مثلا اگر یادم باشه واسه همون دانشگاه TUT هم این چنین هست اما اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم ایا رو پیوست و لینک رو قرار دادم و اگر نشده باشم به بزرگواری خودت ببخش رفیق

محمدرضا
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: pdf m.p.pdf (1.22 مگابایت, 241 views)

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود بر پویای گرام

آقا احوال شما ؟ پویا جان داداش حقیقتش همونطور که خودت می دونی گرایش به گرایش متفاوته اما به زبان پارسی برای دوره ارشد مهندسی پزشکی وزارت علوم پیوست کردم و به زبان انگلیسی در دانشگاه های خارج از کشور هم به این لینک یه نگاه بندازین بد نیست اما مثلا برای Medical Informatic که کلا در مورد Telemedicine , Telecare , Telehealth , eHealth , Remotte sensing in Medical Devices , Hospital Information System , MIS , PIS , etc هست در Course Description برنامه هاشون واحد ها و حوزه های Neural Engineering , Neuroscience هم می بینین الیته در برخی دانشگاه ها که مثلا اگر یادم باشه واسه همون دانشگاه TUT هم این چنین هست اما اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم ایا رو پیوست و لینک رو قرار دادم و اگر نشده باشم به بزرگواری خودت ببخش رفیق

محمدرضا
    ممنون. محمدرضا عزیز.
    خیلی از اینکه با جزییات توضیح دادی ممنونم. بیشتر خواستم سرفصلها رو دیده باشم، از طرفی خیلی جالبتر اینه که دانشگاهی که من ازش پذیرش گرفتم واسه First Semester از دروسی نام برده که شاید یه سری رو من در کارشناسی گذروندم، مانند: Advanced Mathematics , Linear System خلاصه در صورتی که این سرفصل رو در دانشگاههای ایران نمیبینیم یا حداقل در دانشگاهای دیگر کمتر به این مباحث اشاره شده.
    باز هم از همکاریت ممنون
    روز و روزگار خوش

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای ارسال مقاله در زمینه مهندسی پزشکی

سلام بچه ها من میخوام بدونم منابع قوی برای مهندسی پزشکی چی هست و اگر مقاله ای نوشتیم چطور و به کجا باید ارسال کنیم چه ایرانی و چه خارجی
    ممنون
    و زمین چه دیریست دیوانه خانه ای بوده است ...

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای ارسال مقاله در زمینه مهندسی پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط pandemonium نمایش پست ها
    سلام بچه ها من میخوام بدونم منابع قوی برای مهندسی پزشکی چی هست و اگر مقاله ای نوشتیم چطور و به کجا باید ارسال کنیم چه ایرانی و چه خارجی
    ممنون
    درود

دوست عزیز منابع قوی در چه زمینه هایی ؟ فیلد به قیلد متفاوت هست و اینکه بهترین منبع برای ارائه مقاله مطالعه مقاله های مرتبط با اون فیلد هست که برای شما با توجه به اینکه دبیرستانی هستین چه بسا تا پروژه پایانی دوره کارشناسیتون نیازی نیست اما برای آشنایی با نحوه مقاله نویسی به ویکی اپلای و برای دانلود منابع مرتبط به کتابخانه فروم مراجعه نمایید .

محمدرضا

Junior Member

با سبام/دوستان کسی اینجا میدونه هزینه خرید مدرک کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی وزارت بهداشت چقدر هست؟و اینکه ایا شبانه هم داره یا خیر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط elmaster نمایش پست ها
    با سبام/دوستان کسی اینجا میدونه هزینه خرید مدرک کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی وزارت بهداشت چقدر هست؟و اینکه ایا شبانه هم داره یا خیر؟
    سلام، ارشد مهندسی پزشکی وزارت بهداشت فقط 5 دانشگاه اونم به صورت روزانه ارائه میشه و اصلا شبانه نداره، فکر کنم وزارت بهداشت کلا شبانه نداره، در مورد هزینه ی خریدش هم من تا حالا هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم، البته فکر کنم اگر از اداره ی آموزش یکی از دانشگاه های مهندسی پزشکی سوال کنیم، بتونیم مقدار حدودیش رو تخمین بزنیم، اما توی اینترنت من تا حالا نتونستم چیزی پیدا کنم. البته تا اونجایی که شنیدم ( مطمئن نیستم ) هزینه ی خرید ارشد وزارت علوم حدود 16 تا 20 میلیون تومان هست. بستگی به طول مدت تحصیل و رشته داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)