صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 70

موضوع: تحصیل در رشته مهندسی پزشکی و علوم مرتبط ( سوالات کلی و متداول )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته مهندسی پزشکی و علوم مرتبط ( سوالات کلی و متداول )

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

دوست عزیز این فروم در مورد تحصیلات خارج از کشور هست نه داخل ... به اینجا مراجعه نمایید .

محمدرضا
    ممنون از پاسختون. ولی اگه کسی مثل من قصد داشته باشه توی ایران ادامه بده به نظر شما بهترین دانشگاه ممکن کجاست؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mosiafi نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. ولی اگه کسی مثل من قصد داشته باشه توی ایران ادامه بده به نظر شما بهترین دانشگاه ممکن کجاست؟
    درود

نمی دونم .

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Junior Member

سلام
    می خواستم بدونم کسی از دوستان اطلاع داره از چه رشته هایی می شه برای مهندسی پزشکی اقدام کرد برای phd ؟
    یعنی کلا امکان ادامه تحصیل در مقطع PHD فقط با کارشناسی ارشد مرتبط ممکنه حالا تو هر رشته ای؟

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوالی داشتم. من ارشد می خونم و گرایشم طراحی کاربردیه. می خواستم بدونم اگه پایان ناممو یه موضوعی مرتبط با بیومکانیک بردارم می تونم امیدوار باشم به اپلای؟
    یا باید حتما رشته مهندسی پزشکی خونده باشم؟
    البته پروژه کارشناسیمم درباره روباتیک بود..
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen662 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوالی داشتم. من ارشد می خونم و گرایشم طراحی کاربردیه. می خواستم بدونم اگه پایان ناممو یه موضوعی مرتبط با بیومکانیک بردارم می تونم امیدوار باشم به اپلای؟
    ممنون
    درود

دوست خوب من ضمن خوشامدگویی بله حواهد شد یکی از گاربران همین سایت هم با همین گرایش در زمینه بایو اقدام کردن و از آمریکا پذیرش گرفتن . بیشتر رو پروپزال کار کنین البته اگر استاد ازتون بخواد که صدی نود می خواد . می تونین وارد حیطه های بیورباتیک ، بیومکانیک و ... بشین که بسیار هم عالیست .

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

پیش فرض پاسخ : انتخاب گرایش مهندسی مکانیک؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen662 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون
    بله، اینکه بچه ها مکانیک برن بیومکانیک بخونن به نظر من خیلی معمول هست و تا اونجا که من دیدم عده خیلی زیادشون فوق لیسانس داشتن از گرایش های مختلف مکانیک.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

در مورد اوضاع بازار کار این رشته در ایران و خارج (آمریکای شمالی) میشه اطلاعاتی بدین؟من همه صفحات رو خوندم ولی خیلی به چیزی که می خوام نرسیدم.در ضمن فاند برای دکتراش در آمریکا زیاد هست؟از ایران تعداد قابل توجهی میرن؟من برق کنترل هستم در کارشناسی.

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

سلام

دوستان شما بین این دو رشته و دانشگاه کدام را مناسب تر می دانید ؟

1.MSc Bio-Materials and Regenerative Medicine دانشگاه Sheffield

2.Msc Bio-Medical Engineering دانشگاه Ulster

ممنون میشم اگر نظرات خود را بیان فرمایید .

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    در مورد اوضاع بازار کار این رشته در ایران و خارج (آمریکای شمالی) میشه اطلاعاتی بدین؟من همه صفحات رو خوندم ولی خیلی به چیزی که می خوام نرسیدم.در ضمن فاند برای دکتراش در آمریکا زیاد هست؟از ایران تعداد قابل توجهی میرن؟من برق کنترل هستم در کارشناسی.
    بازار کار که اگه بخواین در حد وارد کننده یا تعمیر کار باشین که ایران میتونین پیدا کنین ولی در حد کار واقعی مرتبط با رشته مثل طراحی و ریسرچ خیر. در مورد آمریکای شمالی هم یکی از رشته های بارشد بازار کار زیاد هست. اگه رزومتون خوب باشه البته که میتونین برای مستر یا دکترا فاند بگیرین.
    موفق باشین
    شیرینی یکبار پیروز شدن به تلخی صد بار شکست خوردن میارزد. (سقراط)

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    در مورد سوال اولتون که بحث مقایسه رو مطرح کردید ، نمی تونم حرفی بزنم ولی اگر مهندسی پزشکی ایران چکیدش در کنفرانس های سالانش خلاصه بشه ، که باید بگم تفاوتش با مهندسی پزشکی در آمریکا و کانادا زیاده ، اینجا بخش بیولوژیک کارها خیلی بیشتره ولی اگر کنفرانس و دانشگاه ها در یک راستا عمل نمی کنند بحث فرق می کنه ...
    در مورد فاند برای دکتری مهندسی پزشکی به نسبت سایر رشته های فنی کمی بیشتره (به علت میان رشته ای بودن و ...) ، اما برای مستر کمتر دانشگاهی فاند قرار میده ...
    در ترم ژانویه 2013 بیش از 36 نفر از ایران به دانشگاه های لس آنجلس آمدند (24 کالیفرنیای جنوبی ، 7 نفر یو سی ال ای و 5 نفر کلتک) این تعداد رو در مطمئنم ، ممکنه بیش از این هم باشند ولی فقط 9 نفر از دکتری ها (از 9 نفر) و 3 نفر از مستر ها موفق به گرفتن فاند شدند
    در دانشگاه های کارولینا شمالی ، میشگان و ایلینویز هم تعداد قابل قبولی از دانشجویان مهندسی پزشکی ایرانی حضور دارند
    موفق باشید
    ویرایش توسط haydar : July 9th, 2013 در ساعت 09:40 PM
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری
    دانی که رسیدن هنر گام زمان است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)