صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 70

موضوع: تحصیل در رشته مهندسی پزشکی و علوم مرتبط ( سوالات کلی و متداول )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته مهندسی پزشکی و علوم مرتبط ( سوالات کلی و متداول )

درود بر دوستان عزیز
    بنده لیسانس برق قدرت با معدل 14.95 دارم و در زمینه های پژوهشی رزومه ای ندارم. زبانم در حد advance هستش و مشکلی با یادگیری زبان جدید ندارم
    تصمیم به ادامه تحصیل در مهندسی پزشکی دارم. تا 1.5 یا 2 سال دیگه مدارکم تکمیل بشه و برم. دیدم خیلی از دوستان در مورد فاند صحبت میکردن!
    از نظر مالی زیاد دستم باز نیست.
    به نظر شما بهترین جا برای ادامه تحصیل با شرایط من کجا میتونه باشه؟!
    اینطور که خودم فهمیدم آلمان به این دلیل که دانشگاه مجانی هست و اگه آلمانی هم بخونم دانشگاه های خوبی میتونم برم
    ولی از آنجا که خیلی از آشنایانم در کانادا هستن ترجیح میدم برای کم شدن هزینه زندگی در کانادا باشم. ولی هزینه زیاد تحصیل رو نمیتونم بپردازم
    آیا امکان گرفتن فاند در کانادا راحت هستش؟!

Junior Member

سلام به همه.
    از دوستان عزیز میخوام بپرسم با توجه به رزومه تحصیلی بنده شانسم در گرفتن فول فاند از ایالات متحده چطوره ؟ سوالم بخاطر معدل کارشناسیمه.
    لیسانس برق مکاترونیک شریف 14.12
    ارشد بیوالکتریک تهران 18.20
    2 مقاله چاپ شده ISI با IF 1.5
    iBT:101
    /155/3.5/GRE: 170
    ممنون میشم راهنمایی کنین.

Junior Member

سلام
    من لیسانس IT دارم (صنعتی شاهرود / معدل 14.06) و ارشد انفورماتیک پزشکی دارم میخونم (شهید بهشتی)
    میخوام بدونم امکان فاند گرفتن واسه امریکا برای همون مستر، رشته ای مشابه انفورماتیک پزشکی هست؟ مقاله چند تا باید داشته باشم؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی- آزاد

سلام
    من دانشجوی رشته مهندسی پزشکی بیوالکتریک ترم 4 لیسانس هستم. سوالم از دوستان با تجربه اینه که آیا امکان انتقال واحد به دانشگاههای آمریکا وجود داره که من بتونم ادامه درسمو اونجا بخونم یا باید دوباره از اول شروع کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مهندسی پزشکی + سوالات کلی

سلام.

من دانشجوی مهندسی ورزش هستم و برای ارشد میخواهم در رشته مهندسی پزشکی ادامه تحصیل بدهم.

فرق بین مهندسی پزشکی وزارت علوم با وزارت بهداشت در چیست ؟ (منظور از جهت کارایی و بازار کار) و اینکه چه دانشگاه هایی برای این دو نوع از مهندسی پزشکی وجود دارد ؟

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مهندسی پزشکی + سوالات کلی

سلام وقتتون بخیر نمیدونم الان هستید یا کلا دیگه نمیاید ولی چند تا سوال در مورد کنکور مهندسی پزشکی وزارت بهداشت دارم
    اینکه برای درس های ابزار دقیق و سیگنال چه کتاب هایی بهتر هستن؟
    ممنون

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

سلام خواستم در مورد کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی اگر اطلاعاتی دارید بگید . از یکی از استادا دانشگاه پرسیدم گفتن مخلوطی از زشته کامپیوتر و برق هست و در کارشناسی دروس مشترک هستند با این دو رشته....درست گفته ؟ و اینکه توی ارشدش من واحد زیست شناسی و اینا میبینم...لطفا اگر اطلاعی دارید بگین و همچنین در مورد بازار کارش... و درامدش ...! (در مورد امریکا صحبت میکنم)
    PROVE THEM WRONG
    do it for the people who want to see you fail

Junior Member

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

سلام دوستان
    وقت بخیر
    بنده لیسانس برق کنترل از دانشگاه نفت دارم. بعد از کمی مطالعه شدیییدا به مهندسی پزشکی علاقه مند شدم.واسه ارشد قصد دارم در کانادا ادامه تحصیل بدم. ازونجایی که این دو رشته در مقطع لیسانس شبیه به هم هستندوحس نمی کردم دچار مشکل بشم. ولی الآن که به فیلدهای تحقیقی اساتید خارج از کشور نگاه میکنم حس میکنم هیچ اطلاعات درستی در این زمینه ها ندارم. طی لیسانس هم که بیشتر درگیر صنعت و نفت بودم.راستی یادم رفت
    -بنده معدلم 16.05 هست
    -نمره مدرک آیلتسم 7 هست
    -از لحاظ مالی هم دجار مشکل نیستم
    -مدرکهای برنامه نویسی و صنعتی دارم ولی به مهندسی پزشکی خیلی مربوط نمیشن
    با این شرایط شانس پذیرش گرفتنم تا نهایتا اواخر زمستان چقدره و چیکار کنم تا اطلاعات بهتری بدست بیارم (لینکهایی که تو این صفحه بود رو دیدم) و یا اگه راهی واسه بهتر شدن شرایطم وجود داره اون چیه؟

پیشاپیش ممنون از وقتتون

Junior Member

سلام دوستان.من رشته
    مهندسی پزشکی میخونم گرایش بالینی دانشگاه ازاد واحد پزشکی تهران و ترم 2 هستم.میخواستم بدونم برای اینکه بخوام بعد از گرفتن لیسانس اقدام کنم برای رفتن به کشوری که در این رشته قوی هستش باید از الان چه کارهایی انجام بدم تا رزومه خوبی داشته باشم و بتونم پذیرش بگیرم؟و کدوم کشور دانشگاه های خوبی برای این رشته دارد؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh75 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من رشته
    مهندسی پزشکی میخونم گرایش بالینی دانشگاه ازاد واحد پزشکی تهران و ترم 2 هستم.میخواستم بدونم برای اینکه بخوام بعد از گرفتن لیسانس اقدام کنم برای رفتن به کشوری که در این رشته قوی هستش باید از الان چه کارهایی انجام بدم تا رزومه خوبی داشته باشم و بتونم پذیرش بگیرم؟و کدوم کشور دانشگاه های خوبی برای این رشته دارد؟

سلام

1- تسلط روی دروس اصلی و بنیادی رشته تون، همراه با معدل بالای 17
    2- ارتقای تسلط روی زبان انگلیسی تا بهترین نقطۀ ممکن

انتخاب دانشگاه بمونه برای ترم 6.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)