صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: اوضاع کار | آینده کاری | بازار کار رشته مهندسی پزشکی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع کار | آینده کاری | بازار کار رشته مهندسی پزشکی و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    کسی راجع به بازار کار این رشته در کانادا اطلاعی داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه اراک

پیش فرض پاسخ : اوضاع کار | آینده کاری | بازار کار رشته مهندسی پزشکی و مسائل مرتبط

سلام به همه دوستان یک سوال ذهنم بسیار درگیر کرده در مورد کار با مدرک کارشناسی مکانیک و ارشد بیومکانیک
    آیا شرکت یا جایی هست وقتی داری فوق لیسانس میخونی کار کنی مربوط به مهندسی پزشکی و بیومکانیک؟؟

Junior Member

سلام دوستان .. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید... اصلا فرصت واسه انتخاب ندارم.. من لیسانس برق-کنترل هستم از دانشگاه آزاد معدل 14.30 الان هم میخوام اماده شم برای کنکور ارشد و واقعا نیاز به راهنمایی شما عزیزان دارم .. رشته ارشد رو میخوام مهندسی پزشکی بخونم (بیوالکتریک ) . 1 . پذیرش این رشته در کشوری مثل آمریکا چگونه هست آیا در این رشته فاند به دانشجو تعلق میگیره ؟ 2 چه کشور هایی به این رشته پذیرش با فاند خوب میدن ؟ 3. آینده کاری و شغلی این رشته چگو نه هست ؟ 4.دادن مقاله در این رشته امکان پذیر هست یا کار دشواری هست ؟ خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید . با تشکر فراوان .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)