صفحه 11 از 19 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 187

موضوع: اجاره خانه، خوابگاه و یافتن هم اتاقی در بلژِیک

Senior Member ahmadlove آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اجاره خانه، خوابگاه و یافتن هم اتاقی در بلژِیک

نقل قول نوشته اصلی توسط lalehrafati نمایش پست ها
    سلام دوستان یک هفته پیش برای باز کردن حساب بانکی رفتن بانک ای ان جی شهر گنت

قرارداد خونه (همون قراردادی که دانشگاه بابت سوییت داده بود)
    قرارداد کاری با دانشگاه گنت به عنوان پژوهشگر و ویزا همرام بود که کپی گرفت و گفت تا چند روزه دیگه حسابت فعال میشه

حالا ایمیل زده که باید یک سند رسمی درمورد ادرس خونت بیاری

متن ایمیل اینه :
    Our services needs an official proof of your address in Belgium.

You can ask this document at the City of Ghent.

من نمیدونم باید چیکار کنم و این سند رو از کجا بگیرم

تا حسابم فعال نباشه پولمو از دلار به یورو تبدیل نمیکنه ...من همون مقدار اولیه یورو داشتم داره تموم میشه
    لطفا بگید چیکار کنم
    اصن ای ان جی که یرانی ها رو تحریم کرده! چجوری واسه شما حساب بازکردن؟!
    منم پست بانک حساب باز کردم و نیم ساعته همه ی کاراش رو انجام دادن و یه هفته ای هم کارت اعتباری رو ارسال کردن خونه!
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    اصن ای ان جی که یرانی ها رو تحریم کرده! چجوری واسه شما حساب بازکردن؟!
    منم پست بانک حساب باز کردم و نیم ساعته همه ی کاراش رو انجام دادن و یه هفته ای هم کارت اعتباری رو ارسال کردن خونه!
    به من گفت فقط نمی تونی به ایران پول بفرستی یا بگیری
    گفتم : خوب اینو که خودم میدونستم
    ولی دیگه چیزی نگفت ...حالا میخوام برم یه بانک دیگه ببینم اونا چی میگن
    راستی شماها همه گنت هستید ............عجیبه من 20 روز گنتم هنوز یک ایرونی ندیدم :-)
    پست بانک چظوری ؟ اصلا راجع به این نوع بانک اطلاعاتی ندارم ......اگه کار منو توی گنت راه میندازه برم اونجا .......ممنونم دوست عزیز از اطلاعاتتون

نقل قول نوشته اصلی توسط lalehrafati نمایش پست ها
    به من گفت فقط نمی تونی به ایران پول بفرستی یا بگیری
    گفتم : خوب اینو که خودم میدونستم
    ولی دیگه چیزی نگفت ...حالا میخوام برم یه بانک دیگه ببینم اونا چی میگن
    راستی شماها همه گنت هستید ............عجیبه من 20 روز گنتم هنوز یک ایرونی ندیدم :-)
    پست بانک چظوری ؟ اصلا راجع به این نوع بانک اطلاعاتی ندارم ......اگه کار منو توی گنت راه میندازه برم اونجا .......ممنونم دوست عزیز از اطلاعاتتون
    من لوون هستم. پست بانک هم مثل بانکای دیگس و مطمئنا تو همه ی شهرها شعبه داره.
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member

سلام به دوستان
    من برای 2 ژانویه بلیط دارم و برای دانشگاه لوون هم پذیرش گرفتم. میدونین توی کدوم سایت باید دنبال پانسیون بگردم؟ اصلا میشه یک کم راجع به شرایط پانسیون یا خوابگاههای اونجا توضیخ بدین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh63 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من برای 2 ژانویه بلیط دارم و برای دانشگاه لوون هم پذیرش گرفتم. میدونین توی کدوم سایت باید دنبال پانسیون بگردم؟ اصلا میشه یک کم راجع به شرایط پانسیون یا خوابگاههای اونجا توضیخ بدین؟
    pleae see the links below

http://www.kuleuven.be/studentenvoor...accommodation/

https://www.kuleuven.be/studentenvoo...n/guesthousing

Junior Member

بعد از دریافت ویزا 2 برگه دعوتنامه را بهم دادند گفتند باید در طی یک هفته باید به شهرداری تحویل بدم. برای شهرداری رفتن باید نامه ای هم از دانشگاه بگیرم یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh63 نمایش پست ها
    بعد از دریافت ویزا 2 برگه دعوتنامه را بهم دادند گفتند باید در طی یک هفته باید به شهرداری تحویل بدم. برای شهرداری رفتن باید نامه ای هم از دانشگاه بگیرم یا نه؟
    آره دانشکاه یه نامه میده به شما برای شهرداری؛ شهرداری علاوه بر اون نامه مبنی بر وصعیت مالی-مثلن اسکالرشیپ- و دو تا عکس پاسپورتی هم می حواد

Junior Member

سلام دوستان من از کنت پذیرش گرفتم(پی اچ دی)،کسی از دوستان ،بروکسل هم اتاقی نمی خواد؟یا اگر راهنمایی بکنید که چطوری می تونم یه خونه ارزون تر یا خوابگاه توی بروکسل پیدا کنم بسیار ممنون می شم.برای من چندتا ایمیل از دانشگاه اومد برای اجاره خانه، ولی بسیار گرون بودن. ممنونم

Junior Member

بعد از دو هفته اقامت من هنوز نتونستم توی لوون خونه پیدا کنم. از دوستان عزیز خانم کسی هست که به همخونه احتیاج داشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kiania نمایش پست ها
    سلام دوستان من از کنت پذیرش گرفتم(پی اچ دی)،کسی از دوستان ،بروکسل هم اتاقی نمی خواد؟یا اگر راهنمایی بکنید که چطوری می تونم یه خونه ارزون تر یا خوابگاه توی بروکسل پیدا کنم بسیار ممنون می شم.برای من چندتا ایمیل از دانشگاه اومد برای اجاره خانه، ولی بسیار گرون بودن. ممنونم
    بروکسل واقعا شهر گرونیه! من که لوون هستم و حومه ی بروکسل حساب میشه دارم دردش رو میکشم شما همون گنت دنبال خونه باش. اگر تو اینترنت سرچ کنی student room Ghent میتونی خیلی راحت چنتا سایت پیدا کنی که قیمتا دستت بیاد. اما اگر الان داری میای خب یه کم سخته پیدا کردن جا اما اگر چند ماه دیگه میای که خیلی راحت میتونی انتخاب کنی. دنبال همخونه ای هم نباش چون زندگی سخت میشه. اینجا اپارتمانها و ساختمونهایی هست که مخصوص دانشجوهاس و هرکس یه اتاق یا سوئیت داره و ممکنه دستشویی و حمام شر باشه یا خصوصی تو سوئیت. در ضمن همخونه بودن از نظر قانونی هم مراحل سختی داره.
    چند روزباید تو مهمون خونه یا هتل باشی تا جا پیدا کنی. از این نظر اصلا نگرانی نداشته باش!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)