صفحه 15 از 19 نخستنخست ... 5678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 187

موضوع: اجاره خانه، خوابگاه و یافتن هم اتاقی در بلژِیک

Member kiyarash90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

پیش فرض پاسخ : اجاره خانه، خوابگاه و یافتن هم اتاقی در بلژِیک

خواهش... بله از اون 8تا 3تا شو میتونین انتخاب کنید. اینکه کدوماشون بیشتر طرفدار دارن رو نمیدونم. بله مختلطه.
    Lest YOU forget who YOU really are!!!
    زین دوهزاران من و ما ای عجبا من چه منم ××گوش بنه عربده را دست منه بر دهنم
    قطع این مرحله بی همرهی خضر مکن ×××ظلمات است بترس از خطر گمراهی

Junior Member

سلام دوستان
    کسی می دونه بچه هایی که بورس نشدن و دارن با برگه ضامن میان و هزینه شخصی تو شهرداری چه مدرکی رو برای اثبات وضعیت مالیشون می خوان؟ فقط نامه ی ضامن کافیه یا مدارک دیگه ای هم می خوان؟ ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام دوستان .(فوری فوتی)
    من الان گنت هستم و خوابگاه گرفتم ولی تا حالا هیچ ایرانی رو ندیدم خیلی دلم یه ایرانی میخواد آخه تو غربت سخته ادم یه هموطن نداشته باشه . لطفا اگه کسی اینجا (گنت) هست یه پست بذاره تا با هم یه ملاقاتی داشته باشیم . ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط arash619 نمایش پست ها
    سلام دوستان .(فوری فوتی)
    من الان گنت هستم و خوابگاه گرفتم ولی تا حالا هیچ ایرانی رو ندیدم خیلی دلم یه ایرانی میخواد آخه تو غربت سخته ادم یه هموطن نداشته باشه . لطفا اگه کسی اینجا (گنت) هست یه پست بذاره تا با هم یه ملاقاتی داشته باشیم . ممنون
    سلام.جالبه چون ایرانی تو گنت خیلی خیلی زیاده.من در حال حاضر دیگه بلژیک نیستم.شما اگه تمایل دارین میل یا فیس بوکتون به من بدین. من به دوستان بسپارم باهاتون تماس بگیرن

نقل قول نوشته اصلی توسط jukian نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی می دونه بچه هایی که بورس نشدن و دارن با برگه ضامن میان و هزینه شخصی تو شهرداری چه مدرکی رو برای اثبات وضعیت مالیشون می خوان؟ فقط نامه ی ضامن کافیه یا مدارک دیگه ای هم می خوان؟ ممنون از راهنماییتون
    همون نامه ضامنتون کافیه

Junior Member Yaghoot آواتار ها

سلام به همگی

دوستانی که لئوون هستین یا دوستانی که از residence hallها اطلاعات کافی دارن لطفا کمک کنن.دانشکده من آدرسش اینه Tervuursevest 101
    B-3001 Leuven – Heverlee.
    براین اساس من باید لزوما خوابگاه های heverlee رو انتخاب کنم یا اگر خوابگاه های دیگه هم محلهایی بودن که می شد نسبتا راحت به دانشکده رفت رو هم میشه انتخاب کنم؟
    و اینکه به نظرشما چطور انتخاب کنم و چه شرایطی رو در نظر داشته باشم که شانس گرفتن خوابگاه بیشتر بشه؟

ممنون

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaghoot نمایش پست ها
    سلام به همگی

دوستانی که لئوون هستین یا دوستانی که از residence hallها اطلاعات کافی دارن لطفا کمک کنن.دانشکده من آدرسش اینه Tervuursevest 101
    B-3001 Leuven – Heverlee.
    براین اساس من باید لزوما خوابگاه های heverlee رو انتخاب کنم یا اگر خوابگاه های دیگه هم محلهایی بودن که می شد نسبتا راحت به دانشکده رفت رو هم میشه انتخاب کنم؟
    و اینکه به نظرشما چطور انتخاب کنم و چه شرایطی رو در نظر داشته باشم که شانس گرفتن خوابگاه بیشتر بشه؟

ممنون
    دوست عزیز لوون شهر نیست! کلا نیم ساعت پیاده از این سر تا اون سرش راه! یه خیابون دور لوون هست که یه طرفش میشه لوون و یه طرفش هورلی و روستاهای دیگه! حالا شما حساب کن که تقریبا هیچ فرقی نمیکنه کجا خوابگاه ( اگر همچین چیزی وجود داره!!) بگیری چون همه جا خط اتوبوس داره و حتی اگر دوچرخه بگیرید که دیگه کلا همه چیز حله!!
    تا اتاق رو ندید و بررسی نکردید از نزدیک هرگز قراردادی نبندید! بعضی از خونه ها خیلی بدتر از اون چیزی هست که تصور کنید!
    موفق باشید
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member

سلام ، کسی از خوابگاههای گنت برای دانجشو دکتری چیزی میدونه چه طوریه من مخیوام واسه 6 ماه یکیشونو رزور کنم گفته بعدا نمیتونید کنسلش کنید با توجه به هزینه بالاش به نظر شما جای مناسبی هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhkt19 نمایش پست ها
    سلام ، کسی از خوابگاههای گنت برای دانجشو دکتری چیزی میدونه چه طوریه من مخیوام واسه 6 ماه یکیشونو رزور کنم گفته بعدا نمیتونید کنسلش کنید با توجه به هزینه بالاش به نظر شما جای مناسبی هست
    سلام من هم برای 6 ماه اتاق خواهم خواست ممکنه لطفا ایمیلتان را بدهید با هم در تماس باشید خیلی ممنون

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط mhkt19 نمایش پست ها
    برای شروع مکان خوبی هست، بعد که اومدید می تونید بگردید و یک جای ارزونتر پیدا کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)