صفحه 3 از 19 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 187

موضوع: اجاره خانه، خوابگاه و یافتن هم اتاقی در بلژِیک

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

پیش فرض پاسخ : Housing و وسایل لازمی که باید همراه برد برای بلژیک

دوستان من برای خوابگاه دانشگاه گنت با فردی به نام francis تماس گرفتم ولی در نهایت Ruth (میشناسید دیگه) باهام تماس گرفت و یک سری اطلاعات شناسایی ازم گرفت، بنابراین فکر می کنم می تونید با خود Ruth در این مورد هم تماس بگیرید.
    موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

دوستان
    من دیشب ایمیلی از دانشگاه داشتم برای رزرو خوابگاه که از 23 sep برام یه جا رزرو شده. البته همون خوابگاهی که خودم تقاضا داده بودم نبود. آذر جان شما پیامی نداشتید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rafat نمایش پست ها
    دوستان
    من دیشب ایمیلی از دانشگاه داشتم برای رزرو خوابگاه که از 23 sep برام یه جا رزرو شده. البته همون خوابگاهی که خودم تقاضا داده بودم نبود. آذر جان شما پیامی نداشتید؟
    lمن با اذز جان تماس داشتم برای ایشون هم رزرو شده.برای ما هم دیروز تازه ruth میل زد و اطلاعات خواست.اگه نشه هم ما یه فلت میگیریم.قیمتها تا اونجایی که من تو سایت گشتم خوب بود.
    ممکنه بگین ماهیانه چقدر باید پرداخت کنین و اتاقتون چند متریه و شرایطش چیه؟

ممنون
    امروز Ruth به منم میل زد و گفت که خوابگاه پر شده.فکر کنم برای متاهل ها محدود بوده.فرم داد که بریم تو لیست انتظار.اما نمیتونیم ریسک کنیم از طریق سایت خونه های خوبی پیدا کردیم که اگه بشه اجاره کنیم.قیمت ها هم مناسب بود.بهترین چیز فاصله ها از دانشگاه بود.یکی که از هر نظر بهتر بود 500 متر با دانشگاه فاصله داشت.اینا رو گفتم که دوستانی که خوابگاه گیر نیاوردن نگران نباش خونه های مناسب هم هست.اینجا ادرس سایت رو میذارم
    http://www.immoweb.be/en/rent.Result...&xadkey=000002

[QUOTE=rafat;473936]
    نقل قول نوشته اصلی توسط anali نمایش پست ها
    من هم اگر بتونم یه کارت با قیمت مناسب پیدا کنم احتمالا همین تاریخ می گیرم. البته من هنوز درگیر کارهای ضامن هستم . برام دعا کنید که زودتر درست بشه و بتونم مدارکم و تحویل بدم. ممنون
    راستی شما برای اقامت چه کار می کنید؟ از همین جا اقدام می کنید یا میرید اونجا و دنبال خونه می گردید؟
    ایشالله که کار ضامن شما هم جور میشه.منم هنوز برای ویزا اقدام نکردم.از طریق TNTفرستادم نامه پذیرش رو یه بار دیگه از دانشگاه بگیرن برام که گفتن دانشگاه تا یه هفته دیگه تعطیله.فعلا منتظر اونیم.
    برای اقامت هم از همین جا اقدام میکنیم.چند تا جا از طریق اینترنت پیدا کردیم باید تماس بگیریم ببینیم چی میشه.میترسم تا بریم همه جاها پر بشه.

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

دوستان اگه میخوان خونه اجره کنن ترجیحا ابتدا برای یک مکان برای اسکان موقت حدود 1 هفته اقدام کنید، سپس بعد از ورود با دیدن و بررسی امکان اسکان در مناطق مختلف و شرایط مختلف اجاره ی مکان تصمیم گیری کنن!

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

من یه سرخ کن سایز 1 نفره، یه پلو پز و دستگاه Coffee Maker ام رو که واقعا بهش اعتیاد دارم ((: رو به لیستم اضافه کردم... حجم و وزن زیادی هم ندارن... اونجا هم چک کردم هم با این سایز کوچک اصلا گیر نمیاد و مثلا برای سرخ کن روغن خیلی زیادی باید مصرف کنید برای دستگاه هایی که اونجا پیدا میکنید هم اینکه قیمت بالایی دارن...
    این موارد رو من میخوام به همراه بقیه وسیله هام فریت کنم...!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط samiii22 نمایش پست ها
    دوستان اگه میخوان خونه اجره کنن ترجیحا ابتدا برای یک مکان برای اسکان موقت حدود 1 هفته اقدام کنید، سپس بعد از ورود با دیدن و بررسی امکان اسکان در مناطق مختلف و شرایط مختلف اجاره ی مکان تصمیم گیری کنن!
    راستش من تو سایت بررسی کردم.هم عکس گذاشتن هم شزایط رو کامل توضیح دادن.فقط مشکلم اینه که برای قراردادهاشون 1 سالست.فعلا دنبال جایی هستم که 4-5 ماهه اجاره بدن.از اینم میترسم که بذارم بریم اونجا همه جاهای نزدیک دانشگاه پر شده باشه.به من سپردن از الان دنبالش باشم

نقل قول نوشته اصلی توسط samiii22 نمایش پست ها
    من یه سرخ کن سایز 1 نفره، یه پلو پز و دستگاه Coffee Maker ام رو که واقعا بهش اعتیاد دارم ((: رو به لیستم اضافه کردم... حجم و وزن زیادی هم ندارن... اونجا هم چک کردم هم با این سایز کوچک اصلا گیر نمیاد و مثلا برای سرخ کن روغن خیلی زیادی باید مصرف کنید برای دستگاه هایی که اونجا پیدا میکنید هم اینکه قیمت بالایی دارن...
    این موارد رو من میخوام به همراه بقیه وسیله هام فریت کنم...!!!
    به نظر من کار خوبی کردین.هرچیزی که فکر میکنین باید برد .فریت کردن هم دست ادم رو باز میذاره.به نظر من کار از محکم کری عیب نمیکنه.حداقل خیالتون راحته.با توجه به قیمت مناسب فریت کردن منم یه سری از وسایل اشپزخونه رو میبرم چون ترجیح میدم مال خودمون باشه تا اینکه وسایلی که تو خونست رو استفاده کنم.

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط anali نمایش پست ها
    راستش من تو سایت بررسی کردم.هم عکس گذاشتن هم شزایط رو کامل توضیح دادن.فقط مشکلم اینه که برای قراردادهاشون 1 سالست.فعلا دنبال جایی هستم که 4-5 ماهه اجاره بدن.از اینم میترسم که بذارم بریم اونجا همه جاهای نزدیک دانشگاه پر شده باشه.به من سپردن از الان دنبالش باشم
    یه موردی که وجود داره قوانین مربوط به قرارداد در بلژیک هستش! همه جا متفاوت با جای دیگه هستش! دادن مالیات بعضی جاها به عهده ی صاحب خانه یا مستاجر قرار میگیره! در بعضی موارد آب و برق رو خود مستاجر وظیفه داره بره قرارداد ببنده که وصل کنن ولی بعضی جاها خود صاحب خانه این کار رو انجام میده... و خیلی موارد دیگه ای که در خود قراردادها ذکر میشه!
    به هر حال منظورم این بود که به این موارد حتما دقت کنید و بعد عمل کنید... متاسفانه بعضا عکس هایی هم که Upload میکنن از زوایایی هست که اگه خونه مشکلاتی هم داره دیده نشه پس خیلی دقت کنید. رسم قراردادها در بلژیک بیشتر به صورت 6 تا 10 ماهه در نظر گرفته میشه که در صورت تمایل 12 ماهه هم قرارداد امضا میشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)