صفحه 5 از 19 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 187

موضوع: اجاره خانه، خوابگاه و یافتن هم اتاقی در بلژِیک

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

پیش فرض پاسخ : تهیه بلیط،فریت بار، اجاره ی خانه، خوابگاه و وسایل لازم برای سفر به بلژیک

Renegade عزیز

دانشگاه به من جواب داد که امکان تغییر تاریخ خوابگاه فقط به 19 سپتامبر هست و قبل اون به هیچ وجه ممکن نیست. بنابراین باید بریم هاستل یا هتل. اگر پروازمون با هم بود می تونیم با هم باشیم.

پیش فرض پاسخ : تهیه بلیط،فریت بار، اجاره ی خانه، خوابگاه و وسایل لازم برای سفر به بلژیک

دوستان کسی هست که بتونه من رو راهنمایی کنه؟من و نامزدم در خواست خوابگاه دادیم تو گنت گفتن پره (حدود 1 ماه پیش)فرم پر کردیم که تو نوبت باشیم.از اون روزم دیگه جواب میلمون رو نمیدن.خونه هم نمیتونیم اجاره کنیم چون فقط 4-5 ماه گنت هستیم و قرارداد خونه ها همه 1 سالست.اگه کسی راهی یا جایی سراغ داره بگه ممنون میشم

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط anali نمایش پست ها
    دوستان کسی هست که بتونه من رو راهنمایی کنه؟من و نامزدم در خواست خوابگاه دادیم تو گنت گفتن پره (حدود 1 ماه پیش)فرم پر کردیم که تو نوبت باشیم.از اون روزم دیگه جواب میلمون رو نمیدن.خونه هم نمیتونیم اجاره کنیم چون فقط 4-5 ماه گنت هستیم و قرارداد خونه ها همه 1 سالست.اگه کسی راهی یا جایی سراغ داره بگه ممنون میشم
    Check other hostels in Ghent

.I.Please review the rules of the forum once more
    .II.If you have any kind of questions PLEASE send them in the relevant topics in the public forum and NOT as private message
    In case your question is not answered, you can inbox me a reference to your question in the public forum

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

نقل قول نوشته اصلی توسط anali نمایش پست ها
    آنا اینجا رو هم چک کن.

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

دوستانی که واسه گنت خوابگاه گرفتن، نحوه پرداخت هزینه خوابگاه واسه شما چطوره؟

آخه به من گفتن با Credit Card باید پرداخت کنی و همون طور که همه در جریان هستین گرفتن کارت اعتباری اونم فیزیکی هم دردسر زیاد داره و هم هزینه بر تر هست نسبت به پرداخت نقدی.

Junior Member

سلام
    می‌خواستم بدونم از دوستانی که در گنت هستن، کسی‌ ساکن

Home Vermeylen, Home Canterbury, Home Uppsala, Home Fabiola

هست؟ چند تا سوال دارم. ممنون میشم اگه کسی‌ پاسخ بده.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza76 نمایش پست ها

سلام
    می‌خواستم بدونم از دوستانی که در گنت هستن، کسی‌ ساکن

Home Vermeylen, Home Canterbury, Home Uppsala, Home Fabiola

هست؟ چند تا سوال دارم. ممنون میشم اگه کسی‌ پاسخ بده.
    نصف همکلاسی های من ساکن خوابگاه ورملون هستند. سوالی دارید بپرسید، براتون اطلاعات میگیرم. البته این و بگم که معمولا دانشجو خودش نمیتونه انتخاب کنه که توی کدوم خوابگاه باشه. چون بعضی از این خوابگاه ها فقط مختص بچه های بورسیه است. البته سوالی دارید بگید تا جایی که بتونم براتون اطلاعات میگیرم.

سلام
    ممنون میشم اگه از دوستان کسی‌ بتونه در زمینه زیر راهنمایی داشته باشه

من برای مدت یک سال از پروژم و با دانشگاه گنت در بلژیک باید انجام بدم. در حل حاضر انگلیس هستم و تا پایان این ماه یعنی‌ یک هفته دیگه می‌خوام بلیت بگیرم که بیام بلژیک و بعد مجدد بر گردم انگلیس.
    در انگلیس دانشجوهأی هستن که تعطیلات تابستون اتاق‌هاشون رو یک ماه اجاره میدن. من می‌خواستم مدت یک ماه یا یک هفته جایی رو اجاره کنم با هزینه کم که بد بتونم جای مناسبی رو از نزدیک انتخاب کنم و اجاره‌ کنم. از طریق وبسایت‌ها جاهایی رو دیدم و در نظر دارم اما ترجیحا می‌خوام از نزدیک ببینم و قرار داد بنویسم. هزینه خوابگاه از منازل بیرون بیشتر هستش.
    به همین دلیل ممنون میشم اگه کسی‌ بتونه کمکی‌ و راهنمایی داشته باشه که من بتونم اتاقی‌ غیر از مسفرخنه یا خوابگاه بیرون به مدت یه هفته تا ۱ ماه اجاره‌ کنم.
    در دانشگاه انگلیس ما یه فروم داریم که دانشجوها اتاق یا خانهاشون رو که جا داره تبلیغ می‌کنن آیا هم چین چیزی در گنت بلژیک هست؟
    چون زمان کمه ممنون میشم اگه کسی‌ از دوستان گنت به من کمک کنه یا راهنمایی کنه

با تشکر

Senior Member

دوستان سلام...

من سوالي دارم در مورد هزينه هاي خوابگاه و ... در بلژيك.

مي خواستم بدونم تقريبا چند در مياد؟ آيا دانشگاه vub خوابگاه مي دهد يا بايد خانه كرايه كنيم...

توي سايتش نوشته :

Due to the limited availability of on-campus accommodation, only students from developing countries whom have been awarded a VLIR-UOS scholarship by the Belgian Federal Government, are eligible for VUB housing.

منظورش چيه از VLIR-UOS ؟

با تشكر فراوان از شما...

Junior Member

سلام ، دوستانی که Louvain هستن میدونن کدام خوابگاه بهتره ؟
    Quartier du Biéreau
    -
    Quartier des Bruyères

-
    Quartier de l'Hocaill
    Lauzelle/Biereau II

کدوم به دانشگاه نزدیک تره ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)