صفحه 7 از 19 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 187

موضوع: اجاره خانه، خوابگاه و یافتن هم اتاقی در بلژِیک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه بلیط،فریت بار، اجاره ی خانه، خوابگاه و وسایل لازم برای سفر به بلژیک

من از itbs تو انتورپ kot اجاره کردم, هزینه ماهیانه 325 یورو و هزینه اضافه ای هم نداره, اما اگه میخواین از طریق kotweb خونه پیدا کنید چند تا نکته بگم شاید براتون بد نباشه
    1- سعی کنید از خونه هایی که model contract قبول دارن اجاره کنید چون قرارداد رو به زبان هلندی مینویسن و شما احتمالا هلندی بلد نیستید و میتونه سرتون کلاه بره
    2-سعی کنید گرمایش خوه برق نباشه چون هزینه هاش خیلی زیاده
    3- سعی کنید هزینه ها طبق کنتور نباشه چون کنتور رو صاحبخونه میخونه و هر مقداری که دلش بخواد میتونه بگه در واقع اگر بدشانسی بیارید و صاحبخونه خوبی نداشته باشید این موضوع خیلی میتونه اذیتتون کنه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه بلیط،فریت بار، اجاره ی خانه، خوابگاه و وسایل لازم برای سفر به بلژیک

سلام

در سایتهای اجاره خونه برای معرفی بعضی موردها نوشته شده که
    No domicile
    منظورشون چیه؟

Junior Member

مرسی از راهنماییتون ولی
    1.من هلندی بلدم
    2.اکثرا غیر برقی بودن مواردی که به چشم من خورد.
    3.منظورتون از هزینه طبق کنتور نباشه چیه؟؟

Junior Member

فقط یه چیزی من با 220 یورو تو آنتورپ بدون انتخاب مکان خاصی یا اندازه یا قدمت ساختمون یا امکانات اضافی،فقط به شرط مستقل بودن حموم دستشویی و آشپزخونه می تونم جایی واسه اجاره پیدا کنم؟که البته با هزینه های اضافیش حدود 300 یورو تموم شه واسم؟فرقی نداره اتاق یا استودیو...دوستانی که آنتورپ هستن اگه ممکنه جواب بدن

پیدا کردنش کار آسونی نیست با این قیمت ، ولی محال هم نیست. باید خوب بگردی و شاید تو این یکی دو هفته بتونی یه کارایی بکنی چون بعد سپتامبر همه خونه های قیمت مناسب اجاره رفته.

Junior Member

خیلی خوبه که هلندی بلدید, پس سعی کنید باهاشون تماس بگیرید, صاحبخونه ها ترجیح میدن به کسی خو رو اجاره بدن که هلندی بلد باشه
    تماس گرفتن بهترین راه برای گرفتن جواب سوالاتتونه
    من فکر میکنم(مطمئن نیستم) اما جوابم بله است, شما میتونید کمی دورتر از دانشگاه با 300 یورو یه اتاق کوچیک پیدا کنید, فقط اینکه میخواید همه چی مستقل باشه یکم سخته چون خیلی از خونه ها طبق استاندارد خود بلژیک دستشوی مجزا ندارن که همین یه آپشن(البته از دید اونا!) میتونه قیمت ها رو برای شما کمی افزایش بده

پ.ن. من یه فایلی رو دانشگاه برام فرستاده(دانشگاه آنتورپ) اگر خواستید ایمیلتونو تو پیغام خصوصی بدید براتون فروارد کنم شاید به کارتون بیاد
    امیدوارم موفق باشید در پیدا کردن خونه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezase1 نمایش پست ها
    خیلی خوبه که هلندی بلدید, پس سعی کنید باهاشون تماس بگیرید, صاحبخونه ها ترجیح میدن به کسی خو رو اجاره بدن که هلندی بلد باشه
    تماس گرفتن بهترین راه برای گرفتن جواب سوالاتتونه
    من فکر میکنم(مطمئن نیستم) اما جوابم بله است, شما میتونید کمی دورتر از دانشگاه با 300 یورو یه اتاق کوچیک پیدا کنید, فقط اینکه میخواید همه چی مستقل باشه یکم سخته چون خیلی از خونه ها طبق استاندارد خود بلژیک دستشوی مجزا ندارن که همین یه آپشن(البته از دید اونا!) میتونه قیمت ها رو برای شما کمی افزایش بده

پ.ن. من یه فایلی رو دانشگاه برام فرستاده(دانشگاه آنتورپ) اگر خواستید ایمیلتونو تو پیغام خصوصی بدید براتون فروارد کنم شاید به کارتون بیاد
    امیدوارم موفق باشید در پیدا کردن خونه
    ممنون می شم اگه اینکار رو انجام بدید البته من هم با دانشگاه راجع به خونه تماس گرفتم و اونا هم 3تا فایل در این مورد واسم فرستادن ولی شاید چیزی که شما می گید چیز جدیدی باشه مرسی.راستی خوابگاهی که خود دانشگاه داره هزینش چقده؟اصلا گیر میاد اگه دیر برسیم؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_soad نمایش پست ها
    پیدا کردنش کار آسونی نیست با این قیمت ، ولی محال هم نیست. باید خوب بگردی و شاید تو این یکی دو هفته بتونی یه کارایی بکنی چون بعد سپتامبر همه خونه های قیمت مناسب اجاره رفته.
    پس احتمالا باید قید خونه ی قیمت مناسب رو بزنم چون من نمیتونم به این زودیا خودم رو برسونم

Senior Member ahmadlove آواتار ها

دوستان که لوون هستن
    ایا این گست هاوس ها که دانشگاه معرفی کرده صبحانه دارن یا نه؟
    منطقه ی هِوِرلی خیلی از شهر لوون فاصله داره؟ مشکلی از نظر زمانی و مکانی و حمل و نقل پیش میاد اگر تو هورلی اتاق بگیریم؟
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    دوستان که لوون هستن
    ایا این گست هاوس ها که دانشگاه معرفی کرده صبحانه دارن یا نه؟
    منطقه ی هِوِرلی خیلی از شهر لوون فاصله داره؟ مشکلی از نظر زمانی و مکانی و حمل و نقل پیش میاد اگر تو هورلی اتاق بگیریم؟
    هورلی چسبیده به لوون و با گذشتن از یه خیابون از لوون وارد هورلی میشین.از نظر رفت و امد هم هیچ مشکلی نیست.اتوبوس ها دائم در رفت و آمد هستن.انقدر هم شهر کوچیکه که پیاده میشه همه جا رفت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)