صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 32

موضوع: وسایل مورد نیاز برای سفر به بلژِیک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه بلیط،فریت بار، اجاره ی خانه، خوابگاه و وسایل لازم برای سفر به بلژیک

سلام- به نظر شما
    پشنهاد میکنید لپ تاپ رو اینجا بگیریم یا بریم همونجا تهیه کنیم؟

پیش فرض پاسخ : تهیه بلیط،فریت بار، اجاره ی خانه، خوابگاه و وسایل لازم برای سفر به بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط fetrat نمایش پست ها
    سلام- به نظر شما
    پشنهاد میکنید لپ تاپ رو اینجا بگیریم یا بریم همونجا تهیه کنیم؟
    مسلماً اگر اونجا بخرید به نفع شماست...
    اینجا اکثر جنس ها یا تقلبی اند یا دستکاری شده اند...
    جنسی رو که اونجا بخرید گارانتی و خدمات معتبر خواهد داشت و از بابت سالم بودنش مطمئن هستید...
    به ویژه اگر اونجا در زمان های خاص که به اجناس تخفیف می خوره بخرید که ارزون هم در می آد، مثلا قبل از تعطیلات سال نوی میلادی...

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

نقل قول نوشته اصلی توسط shahroudy نمایش پست ها
    مسلماً اگر اونجا بخرید به نفع شماست...
    اینجا اکثر جنس ها یا تقلبی اند یا دستکاری شده اند...
    جنسی رو که اونجا بخرید گارانتی و خدمات معتبر خواهد داشت و از بابت سالم بودنش مطمئن هستید...
    به ویژه اگر اونجا در زمان های خاص که به اجناس تخفیف می خوره بخرید که ارزون هم در می آد، مثلا قبل از تعطیلات سال نوی میلادی...
    البته دوستان من شنیدم که در اروپا اکثریت لب هایی که به فروش می رسه کیبردشون انگلیسی نیست مثلا سوئدی، آلمانی یا هلندی. از نظر قیمت هم بچه ها می گفتن که همون قیمت درمیآد و ارزونتر نیست البته از تخفیفات سال نو خبر ندارم البته در مورد گارانتی حق با دوستمان است.
    البته دوستانی که دانشجوی دانشگاه گنت هستند میتونن از خرید سفارشی لب تاپ که دانشگاه در نظر گرفته استفاده کنند، یک سری به سایت دانشگاه بزنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط rafat نمایش پست ها
    البته دوستان من شنیدم که در اروپا اکثریت لب هایی که به فروش می رسه کیبردشون انگلیسی نیست مثلا سوئدی، آلمانی یا هلندی. از نظر قیمت هم بچه ها می گفتن که همون قیمت درمیآد و ارزونتر نیست البته از تخفیفات سال نو خبر ندارم البته در مورد گارانتی حق با دوستمان است.
    البته دوستانی که دانشجوی دانشگاه گنت هستند میتونن از خرید سفارشی لب تاپ که دانشگاه در نظر گرفته استفاده کنند، یک سری به سایت دانشگاه بزنید.

ممنون از توضیحات تکمیلی تون...
    اما از اون جا که اون جا اصولا برند های معتبر فروشگاه و نمایندگی معتبر دارن، اگر لپ تاپ با کیبورد انگلیسی بخوایم باید داشته باشن یا برامون پیدا کنن!!!؟؟؟ این طور نیست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

نقل قول نوشته اصلی توسط shahroudy نمایش پست ها
    ممنون از توضیحات تکمیلی تون...
    اما از اون جا که اون جا اصولا برند های معتبر فروشگاه و نمایندگی معتبر دارن، اگر لپ تاپ با کیبورد انگلیسی بخوایم باید داشته باشن یا برامون پیدا کنن!!!؟؟؟ این طور نیست؟
    راستش و بخواهید نمی دونم. این اطلاعات رو هم با خوندن فرم های دیگه بدست آوردم. دوستانی که اونجا بودن اکثریت پیشنهاد کرده بودن که از همین جا بگیریم و این مورد و ذکر کرده بودند، البته به قول یکی از دوستان، یاد گرفتن جای حروف چندان سخت نیست.
    البته من به دوستانی که دانشجوی گنت هستم پیشنهاد می دم پیگیر شرایط خرید از دانشگاه باشند چون ذکر شده بود که ویندوز اصلی+ یک لیست کامل از نرم افزارهایی که مورد نیاز هست رو روی لب نصب می کنند و تحویل می دن که خوب به نظر من خیلی عالیه. مارکش هم DELL هست. من که الآن شدیدا محدودیت مالی دارم وگرنه برای خریدش اقدام می کردم. البته شنیدم که سالیانه دانشگاه این کار رو انجام می ده، خوب شاید سال دیگه

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

[QUOTE=mahya1987;868345]باز دوستانی که بلژیکن، برقشون چجوریه؟ آیا مبدلی چیزی لازمه یا پریزا همین شکلیه؟
    بعد اینکه خونه های فرنیش وسایل آشپزخونه مث قابلمه و اینا داره یا نه؟
    از بچه هایی که دارن میرن کسی هست که اضافه بار داشته باشه و احیانن بخواد فریت کنه؟[/QUOTE
    برقشون و پریزهاشون هیچ فرقی با ایران ندارن و تا اونجایی که یادم هست توی صفحات اوا همین تاپیک یک لینک هم گذاشتیم و درموردش صحبت شده. اگه نیاز به اطلاعات بیشتر داشتید مراجعه کنید. فقط توصیه میکنم با خودتون 3راهی بیارید و کابل شبکه چون به نظر من ایران ارزونتره
    خونه هایی که فرنیش هستند هم متفاوت هست، بعضی ها وسایلی مثل قابلمه و ... رو دارند و بعضی ها هم ندارن. اگر قصد فریت بار دارید که خوب با خودتون بیارید اگرنه که میتونید همین جا در صورت نیاز با قیمت مناسب هم پیدا کنید.

Junior Member

دوستانی که بلزیک هستن اگه میشه یه سری چیزها اعم از خوراکی یا وسیله که به نظرتون بهتره با خودمون بیاریم یا اینکه اونجا خیلی تفاوت قیمت داره با ایران و گرونتره یا پیدا نمیشه رو میشه بگیدتا بیاریم؟مرسی

Junior Member Azadeh_3 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raha5146 نمایش پست ها
    دوستانی که بلزیک هستن اگه میشه یه سری چیزها اعم از خوراکی یا وسیله که به نظرتون بهتره با خودمون بیاریم یا اینکه اونجا خیلی تفاوت قیمت داره با ایران و گرونتره یا پیدا نمیشه رو میشه بگیدتا بیاریم؟مرسی
    پلاستیک فریزر ... سبزی خشک و ادویه ... یه دست لباس رسمی ...
    تا خدا بنده نواز است به خلقم چه نیاز ... می کشم ناز یکی تا به همه ناز کنم

گروه اول :
    پوشاک:

چند جفت کفش (رسمي، اسپورت و سندل، بوت)
    چند دست شلوار (لي، کتان، پارچه اي و شلوارک)
    چند دست پيراهن (آستين بلند و کوتاه)
    جوراب (چند دست)
    زیر پیراهن و لباس زیر (چند دست)
    کت و شلوار (به نظر میرسه یک دست لازمه. برای خانم ها هم کت شلوار یا کت دامن رسمی.)
    کلاه تابستاني و عينک آفتابي
    لباس ورزشي و مايو
    شلوارک، پيژامه و تی شرت براي داخل خونه
    لباس گرم تو خونه
    شال گردن، کلاه، دستکش
    پالتو
    کاپشن
    پلیور
    کیف کمری
    کیف دستی
    کیف کوله
    واکس آماده برای کفش
    دمپایی سبک
    کراوات

مواد غذایی:
    ادویه جات(زعفران)
    سبزی خشک
    نبات
    لیمو امانی
    اجیل(البته هست اما کیفیت ایران رو نداره)

گروه چهارم :
    وسایل آشپزخانه:
    بشقاب
    کاسه
    پیش دستی
    قاشق و چنگال
    کفگیر و ملاقه کوچک
    قابلمه و ماهیتابه
    لیوان
    دربازکن
    کیسه فریزر
    سینی کوچک
    آبکش
    قیچی
    رنده
    بهتره هرچی میتونین از این گروه بیارین.تا روزای اول که سرتون شلوغه دنبالشون نرین.تازه قیمتها خیلی بیشتره

گروه وسایل الکترونیکی:
    1.لپ تاپ
    2.موبایل
    3.هارد اکسترنال
    4.فلش مموری
    5.بانک نرم افزارهای مورد نیاز هر شخص
    6.سه راهی برق
    7.کابل شبکه
    7.سشوار
    8.پلوپز
    9.اتو کوچک
    10.دوربین
    گروه لوازم تحریر:
    1.خودکار -مداد یا اتود -پاک کن
    2.دفتر
    3.کاغذ A4
    4.غلط گیر
    5.پوشه پلاستیکی
    6.تقویم ایرانی
    7.برچسب فونت فارسی

گروه دارو :
    1.چنذ نوع مسکن
    2.قرص سرما خوردگی
    3.استامینوفن
    4.چسب زخم
    5.باند
    6.گاز استریل
    7.انتی بیوتیک
    8.پنبه الکلی(اینجا الکل نیست)
    9.پماد سوختگی

گروه لوازم بهداشتی :
    1.حوله دست
    2.حوله حمام استخری
    3..مسواک
    4.لیف
    5.تیغ
    6.ناخن گیر
    7.اسپری و ادوکلن
    8.لوازم اصلاخ آقایون
    9.پنبه
    10.برس
    11.عینک

این ها رو هم من اضافه می کنم:
    - نخ و سوزن
    -پماد سوختگی
    -سوزن قفلی
    -چتر
    -ماشین حساب
    -کلاسور+ کاغذ

دوستان دقت کنید که مواد مایع مثلا کرم ها یا ادکلن رو فقط 100 میلی می تونید بیارید داخل هواپیما. نه اینکه فقط 100 میلی، یعنی بسته بندی ها باید 100 میلی باشه.بذارین تو چمدوناتون
    این لیست کاملا سلیقه ای هست. برای هر کسی چیزهایی مهم هست و ترجیح میده با خودش ببره تا دردسر خرید در روزهای اول رو نداشته باشه. اما به عنوان یک سورس کمک کننده هست.
    موفق باشید

Senior Member ahmadlove آواتار ها

دوستانی که دارین بارتون رو میبندین و میاین! اینجا لباس گرونه! ینی فک کنین دارین از بوتیکای گرون تهران خرید میکنین! به جز این همه چی مثل ایرانه! لوازم خونه قیمتش مناسبه. گاها ارزونتر! لوازم بهداشتی و ارایشی خیلی ارزونتره. قیمت خوراک هم خوبه نسبتا. همه ی اینا در صورتیه که از جای مناسب خرید کنین! پس زیاد بارتون رو سنگین نکنین!
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)