صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 32

موضوع: وسایل مورد نیاز برای سفر به بلژِیک

پیش فرض پاسخ : تهیه بلیط،فریت بار، اجاره ی خانه، خوابگاه و وسایل لازم برای سفر به بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط raha5146 نمایش پست ها
    دوست عزیز لطفا هر تجربه ی دیگه ای هم که در مسیر رفتنتون یا اونجا بدست آوردید رو بگید به ما تا قبل اومدن حواسمون بهش باشه!مرسی.
    بعضی خوراکی ها هم ارزشش رو داره.مثل سبزی خشک، سویا و خشکبار
    کیسه فریزر و دستکش که بیخودی اینجا بابتش پول ندید.
    احیانا اگر شلنگ لازم دارید هم اینجا به سختی پیدا میشهD:
    اصولا بیشتر این چیزا رو یه خرده بگردید میتونید اینجا پیدا کنید ولی به نظرم ارزش وقت و پولش رو داره که ادم با خودش بیاره.من که هر چیزی نیاوردم با خوردم پشیمون شدم
    یعنی اگر به اضافه بار نخوره ادم ،ارزشش رو داره که باخودش این چیزا رو بیاره.وگرنه نمی ارزه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه بلیط،فریت بار، اجاره ی خانه، خوابگاه و وسایل لازم برای سفر به بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط raha5146 نمایش پست ها
    دوست عزیز لطفا هر تجربه ی دیگه ای هم که در مسیر رفتنتون یا اونجا بدست آوردید رو بگید به ما تا قبل اومدن حواسمون بهش باشه!مرسی.
    تنها جیزی که من می خوام اینجا بهش اشاره کنم نه مواد خوراکیه، نه پوشاکه و نه لوارم خونه، همه ایتنه رو دوستان اشاره کردن

من اینو می حوام بگم که هزینه های درمانی اینجا کم نیست حتمن فبل از اومدن دندوناتوتن رو چک کنید. در مورد چشم پرشکی هم همینطور اگر عینگی هستین و عینکتون مثلن نمرش ثابته، بهتره یگی دیگه هم ازش داشته باشین، و با هر مورد حساس دیگه، اگر مصرف قرص و یا ویتامین خاصی رو دارید تا اونجا که امکان داره با خودتون بیارین، هزینه های دارو و درمان اینجا ارزون نیست حوب مسلمن تو ایران هم همین الان باید گرون شده باشه ولی با حساب 23 درصد مالیات میشه گفت حداقل به اندازه این مالیات گرونتر حواهد بود مثلن من یه مورد عیتک رو بهتون بگم. ارزونترین فریم عینک 55 یورو باضافه 54 یورو شیشه این در حالی هست که هر دو رو با هم سقارش بدین، اگر صرقن بخواین شیشه رو عوض کنید رو فریم حودتون حدود !140 یورو تا اونجایی که یادم میاد

Senior Member ahmadlove آواتار ها

دوستانی که دارین میاین لباس بیارین! گرم و ضد اب! اینجا هوا سرد شده و بارون میاد! خفن!چتر و لباس گرم یادتون نره! واسه روزای اول بهتره یه قابلمه یا ماهتابه بیارین و یه کتری برقی چایی و قهوه میخورین. قاشق و ...
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وسایل مورد نیاز برای سفر به بلژِیک

ببخشد من دو تا سئوال داشتم که اشتباهی در جای دیگه کامنت گذاشتم. 1-آیا لازمه تا با خودمون پتو هم بیاریم؟2-آگه برای روز های اول چند تا کنسرو بیاریم تو فرودگاه بهمون گیر میدن یا نه؟

Junior Member

آیا واقعا لازمه برای یکی و دو روز اول با خودمون کنسرو بیاریم ؟ تو قسمتهای دیگه گویا یکی گفته بود بیارید آخه اگه این بیارید بیارید ها زیاد بشه که یکی باید بیاد فقط وسایلمون رو ببره.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

بچه ها در مورد پخت و پز و اجاق گازهای بلژیک یه توضیح میدید ؟
    چ جوری با برق میشه غذا پخت اخه! من که تجربه نداشتم! (البته کلا غذا تا حالا خودم نپختم ) ظرف ایرانیا بدرد پختن غذا با برق میخوره؟
    و اینکه میشه غذای دانشگاه رو خورد؟ چی میدن.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    چ جوری با برق میشه غذا پخت اخه! من که تجربه نداشتم! (البته کلا غذا تا حالا خودم نپختم ) ظرف ایرانیا بدرد پختن غذا با برق میخوره؟
    سلام
    اینجا یه سری خونه ها اجاق برقی دارن و یه سری هم اجاق گازی. خیلی باهم فرقی ندارن و به هیچ ظرف خاصی هم نیاز نیست. شما فکر کنم بیشتر باید روی فن آشپزی وقت بزاری
    اینجا غذاهای دانشگاهش خیلی ادویه و طعم نداره و خیلی کم سرخ شون میکنن. شاید هفته های اول یکم براتون سخت باشه که به مزش عادت کنید. ولی درعوض غذاهاش کاملا سالم اند و دارای ارزش غذایی خوبی هستند.
    این وبسایت مربوط به دانشگاه گنته
    https://www.ugent.be/en/facilities/restaurants
    لیست غذاهای این ماهش رو هم براتون تو پیوست گذاشتم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_67 نمایش پست ها
    سلام
    اینجا یه سری خونه ها اجاق برقی دارن و یه سری هم اجاق گازی. خیلی باهم فرقی ندارن و به هیچ ظرف خاصی هم نیاز نیست. شما فکر کنم بیشتر باید روی فن آشپزی وقت بزاری
    اینجا غذاهای دانشگاهش خیلی ادویه و طعم نداره و خیلی کم سرخ شون میکنن. شاید هفته های اول یکم براتون سخت باشه که به مزش عادت کنید. ولی درعوض غذاهاش کاملا سالم اند و دارای ارزش غذایی خوبی هستند.
    این وبسایت مربوط به دانشگاه گنته
    https://www.ugent.be/en/facilities/restaurants
    لیست غذاهای این ماهش رو هم براتون تو پیوست گذاشتم.
    مرسی ازتون!
    راست میگی شما، من باید رویه غذا درست کردن وقت بذارم.
    یعنی رویه اجاق گازهایی که برقی هستن، میشه راحت مثل ایران غذا پخت؟ و میشه ظروف از ایران اورد؟

اکثر غذاهاش که سبزیه (جداقل چشم من سبزیاشو بیشتر دید)
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

مرسی ازتون!
    راست میگی شما، من باید رویه غذا درست کردن وقت بذارم.
    یعنی رویه اجاق گازهایی که برقی هستن، میشه راحت مثل ایران غذا پخت؟ و میشه ظروف از ایران اورد؟

اکثر غذاهاش که سبزیه (جداقل چشم من سبزیاشو بیشتر دید)
    بله میتونید همون ظروف ایران رو استفاده کنید. اینم وبسایت Ikea هست که میتونید توش ظروف مورد نیاز و حدود قیمتش رو ببینید.
    http://www.ikea.com/be/nl/catalog/ca...cooking/20624/
    http://www.ikea.com/be/nl/catalog/ca...cooking/20647/
    اینم وبسایت فروشگاه اکشن هست که البته سایتش کامل نیست اما میتونه در مورد حدود قیمت کمکتون کنه.
    http://www.action.be/schoonmaken-hui...glas-aardewerk

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

سلام

گازهای برقی با برق روشن و خاموش می شود.: ) توضیح بیشتری نمی توان داد ولی این درست است که کار کردن با ان در ابتدا کمی سخت است ولی کم کم راه میافتید.

به نظر من ظرف و ظروف و قابلمه از ایران بیارید(اگر محدودیت مالی ندارید از IKEA در بلژیک بخرید). مواد غذایی جز سبزیجات خشک شده و گلاب و زعفران و بعضی چیزهای دیگر هیچ چیزی نیارید.

مغازه های ترک و افغان و ایرانی به وفور در بلژیک یافت می شوند.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)