صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

موضوع: ارائه ی Sample Writing برای برخی از دانشگاه ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارائه ی Sample Writing برای برخی از دانشگاه ها

سلام دوستان
    یکی از مدارکی که دانشگاه از من میخواد
    writing sample هست ولی من مقاله ای ندارم. موضوع خاصی باید داشته باشه ؟ میتونم از اینترنت یه مقاله ای سرج کنم و اونو به انگلیسی ترجمه کنم ؟

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mah7a نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از مدارکی که دانشگاه از من میخواد
    writing sample هست ولی من مقاله ای ندارم. موضوع خاصی باید داشته باشه ؟ میتونم از اینترنت یه مقاله ای سرج کنم و اونو به انگلیسی ترجمه کنم ؟
    نه عزیز من این چه کاریه، ایران که نیست مقاله ترجمه کنین و اونا هم قبول کنن، اینکار دزدی ادبی حساب میشه. باید با توجه به رشتتون یک مقاله بنویسین، موضوعش هرچی تو زمینه تحصیلیتون میتونه باشه، ترجیحا در راستای مطالعات دکتراتون، ولی اجباری نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    نه عزیز من این چه کاریه، ایران که نیست مقاله ترجمه کنین و اونا هم قبول کنن، اینکار دزدی ادبی حساب میشه. باید با توجه به رشتتون یک مقاله بنویسین، موضوعش هرچی تو زمینه تحصیلیتون میتونه باشه، ترجیحا در راستای مطالعات دکتراتون، ولی اجباری نیست.
    یعنی یه مقاله به انگلیسی بنویسم؟
    من رشته ام نقاشی بوده و الان میخوام برای ارت هیستوری اپلای کنم. ولی الان نمیفهم که برای رایتینگ سمپل که از من میخوان، درواقع نگارش انگلیسی مهم تر هست یا موضوع مقاله

تو سایت مک گیل اشاره ای به تعداد لغات یا صفحات سمپل رایتینگ نکرده٬ به نظرتون چکیده یک مقاله سابمیت شده در حدود ۲۵۰ کلمه کافیه؟ کم نیست؟

Junior Member

سلام دوستان. در مورد writing sample نظرات دوستانو خوندم. برای مطمین شدن می پرسم. الان من دو تا مقاله چاپ شده دارم. یکی استادم نوشته دیگری خودم نوشتم. الان با توجه به توضیحات دوستان باید خود ( اصل) مقاله رو براشون بفرستم؟ یا متنشو کپی کنم تو فایل word ؟ اگه منظور از writing sample همون مقاله مرتبط به رشته ام هست ممنون میشم راهنماییم کنید کدوم مقاله رو بفرستم بهتره؟ اونی که استادم متنشو نوشته یا اونی که خودم نوشتم؟
    ممنون میشم یکی کمکم کنه خیلی فوریه.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط paradisal نمایش پست ها
    سلام دوستان. در مورد writing sample نظرات دوستانو خوندم. برای مطمین شدن می پرسم. الان من دو تا مقاله چاپ شده دارم. یکی استادم نوشته دیگری خودم نوشتم. الان با توجه به توضیحات دوستان باید خود ( اصل) مقاله رو براشون بفرستم؟ یا متنشو کپی کنم تو فایل word ؟ اگه منظور از writing sample همون مقاله مرتبط به رشته ام هست ممنون میشم راهنماییم کنید کدوم مقاله رو بفرستم بهتره؟ اونی که استادم متنشو نوشته یا اونی که خودم نوشتم؟
    ممنون میشم یکی کمکم کنه خیلی فوریه.
    اصل مقاله چاپ شده را بفرستید که بدونن این مقاله کجا چاپ شده. این خیلی بستگی به خودتون داره. مقاله ای را بفرستید که از نظر شما خیلی خوب نوشته شده است و جای بهتری هم چاپ شده است. موفق باشید
    Where there is a WILL, there is a WAY

لطفا قوانین فروم را مطالعه فرمایید.

Junior Member

ممنون از پاسختون. ببخشید دوباره می پرسم. فقط اون مقاله ایی که استادم نوشته توی مقاله اسمش به عنوان نویسنده ذکر شده. به نظرتون از اونجایی که می خواین مهارت نوشتاری انگلیسی شخص را ارزیابی کنن اگه بفرستم مورد قبولشون هست؟ این مقاله از لحاظ ip و متنش بهتر از اونی هست که من نوشتم. ممنون راهنمایی کنین.

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم یکی راهنماییم کنه. میخواستم در مورد writing sample سوا بپرسم. از دوستان بهم گفتن که مقاله ایی که خوب نوشته شده رو بفرستم. ولی واسه اینکه مطمین بشم دوباره می خواستم سوالمو مطرح کنم. من دو تا مقاله دارم که یکیش بهتر نوشته شده و ›ورنالشهم بهتره. فقط تو مقاله ذکر شده که نویسندهش استادمه. اگه اینو بفرستم ایراد داره؟ به نظرتون هر دو رو بفرستم چی؟ ممنون میشم یکی راهنماییم کنه.من هنوز آپلودش نکردم. منتظرم یکی جوابمو بده کدومش درستره. وقت هم زیاد ندارم.ممنون میشم از دوستان.

Junior Member

دوستان سلام
    دانشجوی ترم آخر ارشد مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد هستم و میخوام برای دکترا اقدام کنم.
    در حال نوشتن یه مقاله هستم که متاسفانه به علت کارهای زیاد استادم یه مدتی هست که معطل کامل کردنش هستم و استاد کمک نمیکنه فقط میگه خیلی بده ولی یه نفر که البته هم رشته من نیست ولی زبان انگلیسیش فول هست و خارج درس میخونه بهم گفته که بد نیست.
    الان من میخوام واسه دکترا اپلای کنم، و میخواستم درفت مقاله رو بفرستم ولی استادم گفت بفرستی صددرصد ریجکتی.
    حالا من نمیدونم چیکار کنم؟ به نظر شما فرستادن مقاله ای که سابمیت نشده و به ادیت نیاز داره اصلا تاثیری روی روند کار داره یا فرستادنش ریسک هست؟
    ممنون.

Junior Member

سوال منم هست. نمیدونم دقیقا منظورشون چیه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین