صفحه 6 از 27 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 264

موضوع: Universität Kassel

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Universität Kassel

سلام دوستان
    من لیسانس برق قدرت از آزاد ساوه با معدل 14.70
    فوق از خواجه نصیر با معدل 15
    دو کنفرانس بین المللی
    یک ژورنال خارجی
    2 سال سابقه کار مرتبط
    نظرتون چیه برای دکترا میشه فاند گرفت؟
    گروه برقش چطوره؟
    با تشکر

Junior Member

سلام
    ببخشید شاید سوالاته من خیلی ابتدایی و خنده دار باشند اما ممنون می شم کسی کمکم کنه چون به دانشگاه میل زدم و پرسیدم جوابی دریافت نکردم
    من در لیسانس برق-مخابرات از دانشگاه سراسری با معدل 15.9 در 88 فارغ التحصیل شدم با یک مقاله در زمینه پردازش تصاویر پزشکی
    سال 90 ارشد قبول شدم و در شهریور 92 با معدل 18.4 و نمره تز 20 و با رتیه یک بین ورودی های خودم از همون دانشگاه در زمینه پردازش تصویر پزشکی فارغ التحصیل شدم. در حال حاضر 2تا کنفرانس دیگه که یکی از اونها جز 3تا مقاله برتر بوده و 3تا ژورنال هم دارم و 2تا هم در حال سابمیت شدنه. و 1ساله دانشگاه غیرانتفاعی تدریس میکنم در واقع رزومه بدی ندارم
    به صورت استعداد درخشانی هم مهر 92 مستقیم وارد دکتری شدم و الان ترم 2 هستم
    حالا با وجود مشکلاتی که هست قصد دارم یه جا اپلای کنم برمممممممم خیلی واجبههههههههههههههههههههه ه که برمممممممممممممم
    اما چند جا واسه دکترا اپلای کردم ریجکت شد نمی دونم چرا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!دیگه درمونده شدم و تصمیم گرفتم واسه مستر اپلای کنم
    همه دانشگاه های آلمان هم دارم یکی یکی چک میکنم که رسیدم به کسل
    ددلاین 31 می هست از طریق یونی اسیست
    مساله اینه که من 27 می تازه امتحان آلیست میدم و مدرک زبانم نیست که همراه مدارک بفرسم .حالا با توجه به اینکه دانشگاه جوابی نداده به منظرتون یونی اسیست مدارک رو ریجکت میکنه؟
    با احتمال ریجکت به خاطر مدرک زبان بهتره اپلای نکنم وبرم سراغ اونایی که 15 جولای ددلاین داردن؟
    و اینکه من اصلا قضیه اینترنشنال آفیس رو که تو یونی اسیست گفته رو نمی فهم .یعنی؟باید چه کار کرد؟قبل از اپلای باید با اونا تماس گرفت واسه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون و ببخشید که طولانی شد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negarmn نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید شاید سوالاته من خیلی ابتدایی و خنده دار باشند اما ممنون می شم کسی کمکم کنه چون به دانشگاه میل زدم و پرسیدم جوابی دریافت نکردم
    من در لیسانس برق-مخابرات از دانشگاه سراسری با معدل 15.9 در 88 فارغ التحصیل شدم با یک مقاله در زمینه پردازش تصاویر پزشکی
    سال 90 ارشد قبول شدم و در شهریور 92 با معدل 18.4 و نمره تز 20 و با رتیه یک بین ورودی های خودم از همون دانشگاه در زمینه پردازش تصویر پزشکی فارغ التحصیل شدم. در حال حاضر 2تا کنفرانس دیگه که یکی از اونها جز 3تا مقاله برتر بوده و 3تا ژورنال هم دارم و 2تا هم در حال سابمیت شدنه. و 1ساله دانشگاه غیرانتفاعی تدریس میکنم در واقع رزومه بدی ندارم
    به صورت استعداد درخشانی هم مهر 92 مستقیم وارد دکتری شدم و الان ترم 2 هستم
    حالا با وجود مشکلاتی که هست قصد دارم یه جا اپلای کنم برمممممممم خیلی واجبههههههههههههههههههههه ه که برمممممممممممممم
    اما چند جا واسه دکترا اپلای کردم ریجکت شد نمی دونم چرا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!دیگه درمونده شدم و تصمیم گرفتم واسه مستر اپلای کنم
    همه دانشگاه های آلمان هم دارم یکی یکی چک میکنم که رسیدم به کسل
    ددلاین 31 می هست از طریق یونی اسیست
    مساله اینه که من 27 می تازه امتحان آلیست میدم و مدرک زبانم نیست که همراه مدارک بفرسم .حالا با توجه به اینکه دانشگاه جوابی نداده به منظرتون یونی اسیست مدارک رو ریجکت میکنه؟
    با احتمال ریجکت به خاطر مدرک زبان بهتره اپلای نکنم وبرم سراغ اونایی که 15 جولای ددلاین داردن؟
    و اینکه من اصلا قضیه اینترنشنال آفیس رو که تو یونی اسیست گفته رو نمی فهم .یعنی؟باید چه کار کرد؟قبل از اپلای باید با اونا تماس گرفت واسه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون و ببخشید که طولانی شد
    ببین من خودمم با اسیست دفعه اوله فرستادم و هنوز جوابی ندیدم. ولی اینطور که فهمیدم اسیست فقط کارش چک کردن مدارک هستش و هر چی دانشگاه بگه قبول میکنن. پس سعی کنین با دانشگاهتون ارتباط برقرار کنین.

سلام
    دوستان برای دکترا کسی تجربه داره تو این دانشگاه ( رشته ی عمران ) لطفا راهنمایی بفرمایید

Junior Member

سلام، دوستان کسی اطلاع داره این دانشگاه حدودا کی جواب پذیرش رو میده؟ دقیقا 1 ماه میگذره که یونی اسیست پولو دریافت کرده و از اون موقع بررسی مدارک شروع شده، اما برای گرفتن وقت سفارت میخام حدودا بدونم دانشگاه کی جواب میده،
    مرسی

با سلام
    من حالا ترم b1 هستم میخواستم بدونم میشه من مدرک b1 بگیرم بروم المان برای اذر و بعدش انجا تا dsh را تا اسفند که کلاس ترم جدید شروع میشه خواند یعنی اگه اقدام کنم برای ترم تابستان میتونم زودتر شروع ترم سفارت اجازه میده برم؟؟؟
    یا دانشگاه جوای سریع میده پذیرش میده که من برای اذر انجا باشم
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    ICT

سلام
    بچه ها میشه یکی بگه هزینه ماهانه زندگی تو کاسل چقدره؟با لحاظ مالیات بیمه خورد و خوراک ...
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط gandoms2h3 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها میشه یکی بگه هزینه ماهانه زندگی تو کاسل چقدره؟با لحاظ مالیات بیمه خورد و خوراک ...
    ممنون
    اگه فرم خوابگاه رو پر كردي، ٦ ماه تو صفي، بعد خوابگاه ميگيري
    هزينه خوابگاه ١٩٠-٢٣٠ يورو
    هزينه بيمه دولتي ماهي ٧٨ يورو يا بيمه خصوصي از ٣٠ تا ٥٠ يورو ( يكيش رو بايد بگيريد)
    موبايل ١٠-٢٥ يورو
    هزينه ZDF (از پارسال پرداختش براي هر خونه اجباري شده، چه تلويزيون دارين چه ندارين، البته هموز خيليا پرداخت نكردن) ١٧ يورو هر ماه
    كارمزد بانك ماهي ٤-٧ يورو
    كارت دانشجويي ترمي ٢٦٠ يورو (٦ ماه)
    كلاس زبان ٤٥٠ يورو هر ترم
    امتحان DSH ٩٠ يورو
    گرفتن ويزا يا اجازه اقامت ١١٠ يورو (سالي يه بار، يا دو سالي يه بار)
    اگه خوابگاه نگيريد اجاره خونه با هزينه گرم و سرد و اينترنت و اينا از ٢٥٠ يا ٣٠٠ يورو به بالا
    غذاي منزا (سلف) دانشگاه: از ١.٦٠ يورو تا ٥.٥٠ يورو (٣ نوع غذاي مختلف از قيمت كم به زياد، يا سالاد به عنوان جايگزين غذا)
    هزينه خوردوخوراك و پوشاك و كتاب و مسافرت بستگي به خودتون داره! اينايي كه گفتم تقريبا هزينه هاي ثابت وغير قابل اجتنابه.

Member
    رشته و دانشگاه
    ICT

سلام به دوستان
    یه سوال : تو قسمت bewerbung این دانشگاه نوشته دو حالت وجود داره یکی zulassungsbeschränkt و دیگری zulassungsfrei حالا این یعنی چی؟
    سپیده جان مرا دریاب
    ممنون

Junior Member

Zulassungsfrei یعنی هر کسی که خودشو bewerben میکنه پذیرش میگیره zulassungbeschränkt یعنی تعداد محدودی دانشگاه دانشجو برا یه رشته میگیره و اینه تعداد درخواست بیشتر از تعداد Studienplatz هستش که هر دانشگاه میگیره
    این Zulassungsfrei برای کسایی که المان درس خوندن دبپلم گرفتند یا لیسانس صدق میکنه برا خارجی ها تنها تفاوتی که میکنه اینه که سخت گیری کم تر خواهد بود