صفحه 1 از 14 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 132

موضوع: امتحان TOEFL در خارج از ایران

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

پیش فرض امتحان TOEFL در خارج از ایران

سلام دوستان،

از دیروز تاحالا که بعد از 3-2 روز سایت ETS را چک می کنم می بینم هیچ کدوم از تاریخ های مد نظر من خالی نیستند و تمام صندلی ها تو شهر های مختلف پر شدند.
    می خواستم ببینم می تونم برم خارج از ایران برای دادن امتحان؟
    نظام وظیفه برای رفتن به خارج کشور برای TOEFL اجازه ی خروج می ده؟

به راهنمایی خیلی سریع شما نیازمندم چرا که واقعا فرصت کافی ندارم برای تصمیم گیری و باید تا فردا یا نهایتا پس فردا ثبت برای تاریخ های خیلی دیر تر از تاریخ مد نظر خودم (که تقریبا برام بی فایده هستند) ثبت نام کنم.

ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امتحان TOEFL در خارج از ایران

امکانش هست که بگی برای تفریح می خوای بری. لازم نیست که دقیقا دلیل مسافرت رو بگی. اما هر جایی که بخوای بری حداقل 1 هفته از الان وقت نیاز داری. اگر دبی باشه که 1 هفته اجازه خروج و 1 هفته هم ویزا طول میکشه. به نظرم اگر بگردی و اینجا یه امتحان پیدا کنی راحت تر باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

ممنون دوست من،

من حدود 1.5 ماه پیش برای تفریح رفتم ترکیه. اونموقع با نامه ی دانشگاه رفتم ولی الان دیگه فارغ التحصیل شدم.
    با این اوصاف نظرتون چیه؟
    چطوری می تونم برم الان؟
    دوستان نظر بدند لطفا

ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

من رفتم پرسیدم. می تونم برم به شرط اینکه نامه ی فارغ التحصیلیم را ببرم نظام وظیفه و 15 میلیون تومان هم وثیقه بذارم.
    فقط امیدوارم تو این چند وقت که درگیر گرفتن مجوز خروج از کشور هستم سازمان سنجش آزمون جدیدی تو تاریخ مد نظرم بذاره.

با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    کسی تجربه ازمون تافل در کشورهای اطراف رو داره؟ مثل ترکیه و دبی و ارمنستان و .... اگه تجربه دارید لطفا بگید شرایط چطور بود؟؟؟؟ تا ماها که جای خالی برای ثبت نام تو ایران پیدا نکردیم یه فکر دیگه بکنیم. ممنونم

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوستان
    اگه کسی در حال حاضر دانشجو باشه ، برای اینکه بره مثلا در ترکیه امتحان تافل بده ، ذقیقا چه کارایی باید انجام بده !؟
    چه مدارک و وثیقه هایی لازمه !؟
    آیا باید برگه ثبت نام تافل را هم نشون بده !؟
    خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه کسی در حال حاضر دانشجو باشه ، برای اینکه بره مثلا در ترکیه امتحان تافل بده ، ذقیقا چه کارایی باید انجام بده !؟
    چه مدارک و وثیقه هایی لازمه !؟
    آیا باید برگه ثبت نام تافل را هم نشون بده !؟
    خیلی ممنون
    توصیه ی من به شما اینه که اگه فرصت کافی دارید سعی کنید توی ایران امتحان بدید.
    البته پاسخ سوال شما تو بخش نظام وظیفه ی این سایت داده شده ولی برای اینکه سردرگم نشید:
    برای خارج رفتن باید برید از نظام وظیفه ی دانشگاه فرم خروج از کشور بگرید و پرش کنید و امضاهای لازم را هم براش بگیرید، بعد نامه ای که بهتون می دهند را ببرید نظام وظیفه ی شهر خودتون. اون ها هم از شما 15 میلیون تومان وثیقه می خوان که می تونید تو حساب خودتون تو هر بانکی که می خواید این پول را بذارید(که بلوکه می شه) یا می تونید به حساب نظام وظیفه تو بانک قوامین بریزید و وقتی برگشتید پاسپورتتون را ببرید نظام وظیفه ی شهرتون و توسط نامه ای که اونا بهتون می دن وثیقه را آزاد کنید.

با تشکر

Junior Member

دوستان سلام
    میشه لطفا اونایی که تجربه ازمون تافل اینترنتی تو خارج از ایران بخصوص کشورهای همسایه مثل ترکیه و دبی و ... رو دارند درباره شرایط محیط ازمون توضیح بدند. خواهش میکنم دوستان اگه تجربه دارید من و امثال من رو راهنمائی کنید. چون جای خالی تو ایران نیست و مجبوریم بریم جای دیگه ولی نمیدونیم کدوم کشور بهتره. ممنونم

Member Mostafaa747 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Management

منم سؤالم مثل دوست قبلی هستش.
    میخوام ترکیه ثبت نام کنم ولی از شرایط اونجا نمیدونم! آیا کسی هست که بدونه کدوم سنتر آنکارا بهتره؟
    و اینکه به نظرتون نمره دادن به بخش های اسپیکینگ و رایتینگ بسته به کشور هم فرق میکنه؟ مثلن اگه ما بریم آمریکا امتحان بدیم آیا ممکنه اسپیکینگی که اینجا 24 میگرفتیم، اونجا بشه 21؟؟
    اگه جواب مثبته دربارۀ ترکیه نظر خاصی دارین؟ یعنی به نظرتون از ایران سختتر نمره میدن یا راحتتر؟
    مرسی

Junior Member mehran82 آواتار ها

سلام
    منم فکر کنم کم کم باید به فکر کشورهای اطراف بیوفتم. حالا یا ترکیه یا ارمنستان. نمیشه روی کنسلی که حساب کرد امتحان ژانویه هم دیره! بیاین با هم همفکری کنیم یه جای مناسب حالا ترکیه تاجیکستان ارمنستان و.. پیدا کنیم. دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن کجا خوبه ؟ هزینه تقریبی سفر چقدر میشه؟ و....

صفحه 1 از 14 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)