صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 132

موضوع: امتحان TOEFL در خارج از ایران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امتحان TOEFL در خارج از ایران

سلام
    آقا من هم همین بلا سرم اومد متأسفانه
    واسه GRE زود ثبت نام کردم ولی به تافل نرسیدم، حالا میخوام برم یکی از کشورهای اطراف!
    دوستان کسی نظری داره که بتونه کمکی کنه!؟
    ممنون میشم

سلام
    دوستان منم گند زذم هفته دیگه تافل دارم ومتاسفانه باید کنسل کنم.
    کسی از بچه ها پایه هست با هم یه جای ارزون مثل آذربایجان ارمنستان و..بریم.؟ارزون منظورمه
    تو!
    با دلتنگیای من
    تو با این جاده، همدستی.....

Junior Member

بچه ها کسی هست اینجا که 6 دسامبر استانبول امتحان تافل داشته باشه؟ اگه آره واسم پیام بگذارید. مرسی

سلام.من استانبول زندگی میکنم و اینجا امتحان دادم. ایران و نمیدونم چون خیلی ساله دیگه نیستم اونجا اما اینجا تاریخ خالی زیاد داره و من دیدم بچه هایی که ایران پر بود اومدن اینجا. تا جایی که من میدونم واسه پسرا باید برگه ی دانشجویی بگیرین از دانشگاه اما خب اگه تو طول ترم باشه اجازه نمیده نظام وظیفه که خارج شین.

Junior Member

سلام دوستان می خواستم بپرسم ببینم تو سنتر های استانبول منظورمه کدوم رو توصیه می کنین؟

سلام
    کسی هست 8 فوریه امتحان داشته باشه؟

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون iBT

دوستان سلام ببخشید نمیدونم سوالم پرسیده شده قبلا یا نه. کسی خارج از ایران امتحان تافل نداده؟نمیدونید نحوه ارزیابی اگر در کشور خارجی امتحان بدیم چطوریه؟ امیدوارم در فروم مربوط سوالم رو مطرح کرده باشم.
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafaa747 نمایش پست ها
    منم سؤالم مثل دوست قبلی هستش.
    میخوام ترکیه ثبت نام کنم ولی از شرایط اونجا نمیدونم! آیا کسی هست که بدونه کدوم سنتر آنکارا بهتره؟
    و اینکه به نظرتون نمره دادن به بخش های اسپیکینگ و رایتینگ بسته به کشور هم فرق میکنه؟ مثلن اگه ما بریم آمریکا امتحان بدیم آیا ممکنه اسپیکینگی که اینجا 24 میگرفتیم، اونجا بشه 21؟؟
    اگه جواب مثبته دربارۀ ترکیه نظر خاصی دارین؟ یعنی به نظرتون از ایران سختتر نمره میدن یا راحتتر؟
    مرسی
    .................................................. .................................................. ..............
    دوست عزیز بخش اسپیکینگ تافل در امریکا و کانادا به مراتب سخت تر صحیح میشه، و حرفتون دقیقن درسته، من خودم امریکا هستم و اسپیکینگم خوبه،از وقتی هم اینجا اومدم خب چون تو کشور انگلیسی زبان هستم اسپیکینگم به مراتب بهتر از ایرانه، ولی نمره ی اسپیکینگم در امتحان کم شد، اینو بقیه ی دوستان ایرانیم در امریکا که اینجا امتحان دادن هم تصریح میکنن

سلام دوستان،
    من پارسال اومدم امریکا ،الان تصمیم گرفتم که تافل و جی آر ای بدم و پذیرش بگیرم(همسرم اینجا دانشجوئه و با اون اومدم) من واقعن نمیدونستم امتحان تافل و جی آر ای تو ایران انقدر با فاصله برگزار میشه،الان تو فروم ها دیدم! یعنی اگه دیر برسی باید چند ماه صبر کنی، این خیلی عجیبه برام! تو همین ایالت ما امتحان تافل و جی آر ای تو صد تا مرکز برگزار میشه ، شاید هفته ای دو سه بار !
    ولی اصل مطلب چیز دیگه ایه که می خوام بگم: کسایی که تو کشورای انگلیسی زبان امتحان میدن امتحانشون به مراتب سختگیرانه تر صحیح میشه ! مخصوصا اسپیکینگ تافل!
    امتحان جی آر ای که تو ایران بهتر میشه نمره آورد مسلما، بنابراین اگر دیر به دیر برگزار میشه در عوض شانستون بیشتره دوستان، کلن نکات مثبت قضیه رو ببینین! بعدم به خدا اینجا آخر دنیا نیست...
    به خدا راس میگم، انقدر زندگی رو سخت نگیرید تو رو خدا! فکر نکنید نفسم از جای گرم بلند میشه و خودم اومدم اینجا و دارم برای شما لالایی میگم، عین حقیقته! یه روزی خودتون میاید و میبینید حسرت چیزایی رو باید بخورید که تو ایران اصن فکرشم نمیکردین! روز خوش

سلام دوستان
    من برای امتحان تافل iBT می خوام برم دبی. کسی هست درباره مراکز امتحان تو دبی اطلاعاتی داشته باشه؟ مثلا این که کدومش از بقیه بهتره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)