صفحه 2 از 14 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 132

موضوع: امتحان TOEFL در خارج از ایران

پیش فرض پاسخ : امتحان TOEFL در خارج از ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran82 نمایش پست ها
    سلام
    منم فکر کنم کم کم باید به فکر کشورهای اطراف بیوفتم. حالا یا ترکیه یا ارمنستان. نمیشه روی کنسلی که حساب کرد امتحان ژانویه هم دیره! بیاین با هم همفکری کنیم یه جای مناسب حالا ترکیه تاجیکستان ارمنستان و.. پیدا کنیم. دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن کجا خوبه ؟ هزینه تقریبی سفر چقدر میشه؟ و....
    من هم کاملا موافقم و یه تاریخ و یک مکان رو انتخاب کنیم و به صورت گروهی بریم هم استرس هم هزینه ها کمی کمتر میشه رفت و آمدمون هم راحت تر میشه

Junior Member

اقا منم هستم.

پیشنهاد من یه تاریخ تو نوامبر و ترکیه از لحاظ قیمت و مسافت و ویزا مناسب!!! دوستان نظری ندارن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

سلامِ دوباره دوستان،

من خارج از ایران برای امتحان ثبت نام کردم. واقعا نمی تونستم این ریسک را بکنم که صبر کنم ببینم تا کی می خوان صندلی اضافه کنند و نکنند.

از دوستان می خواستم بپرسم نکته ی خاصی باید برای روز امتحان بدونم؟ غیر از پاسپورت باید عکس هم با خودم ببرم؟

ممنونم

Junior Member mehran82 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hemmati63 نمایش پست ها
    پیشنهاد من یه تاریخ تو نوامبر و ترکیه از لحاظ قیمت و مسافت و ویزا مناسب!!! دوستان نظری ندارن؟
    درود بر شما
    برای تاریخ فکر کنم یه عده مثل من 17 نوامبر gre دارن اگه اوایل دسامبر باشه نظرتون چیه؟ ترکیه چون فعلا ویزا نمیخاد فکر کنم خوب باشه ولی کسی اطلاعی از هزینه یه سفر 2 -3 روزه به اونجا داره؟چقدر به نظرتون باید بزاریم کنار؟
    هرگز به آرزوهای دیگران نخند؛ كسانی كه آرزو ندارند چیز زیادی ندارند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran82 نمایش پست ها
    درود بر شما
    برای تاریخ فکر کنم یه عده مثل من 17 نوامبر gre دارن اگه اوایل دسامبر باشه نظرتون چیه؟ ترکیه چون فعلا ویزا نمیخاد فکر کنم خوب باشه ولی کسی اطلاعی از هزینه یه سفر 2 -3 روزه به اونجا داره؟چقدر به نظرتون باید بزاریم کنار؟
    سلام،

طبق حسابی که من کردم باید حدود 200 دلار با خودتون داشته باشید برای 4 روز. بستگی به خودتون داره در واقع چرا که باید ببینید چه هتلی می خواید برید و ....

با تشکر

دوستان حتما خودشون بهتر از من میدونن که سنتر جیرفت جا داره برای 22 دسامبر. جدای اینکه نمره اش به خیلی ددلاینها نمیرسه مشکلش چیه در مقایسه با خارج از ایران امتحان دادن؟ بالاخره سفر خارج از کشور هزینه های جانبی داره..ممنون میشم دوستان نظر بدن

Member zrahmati آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني ، علامه طباطبايي

نقل قول نوشته اصلی توسط Solaris111 نمایش پست ها
    دوستان حتما خودشون بهتر از من میدونن که سنتر جیرفت جا داره برای 22 دسامبر. جدای اینکه نمره اش به خیلی ددلاینها نمیرسه مشکلش چیه در مقایسه با خارج از ایران امتحان دادن؟ بالاخره سفر خارج از کشور هزینه های جانبی داره..ممنون میشم دوستان نظر بدن
    توي اين صفحه نوشته كه جا داره اما موقع رجيستر كردن جا نميده ....

دوستان احتمال اينكه جا باز كنن يا كنسلي چقدره؟ خيلي كمه؟

واسه سفر تركيه حداقل بايد يك ميليون و پانصد هزار تومن كنار بزارين براي 3 شب هتل معمولي ... (البته بگم اين نرخ ماله الانه و تا 2ماه ديگه بيشتر هم ميشه اگه ارز شركت هاي هواپيمايي رو حذف كنن و دلار هم همين طور افزايش پيدا كنه )

Junior Member mehran82 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Solaris111 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز اولا سنتر جیرفت که پره! ولی اگه خالی هم بود من ثبت نام نمیکردم چون هیچی از سنتر اونجا نمیدونم شاید با امتحان همچین جایی شما پولتو دور بریزی.شما ببین همین سنترهای تهران هم مشکلات خودشونو دارن حالا آدم چشم بسته بلند بشه بره یه جایی که هیچکس تا حالا هیچ فیدبکی یا اطلاعی نداره!! من هم مشکل مالی دارم و خارج رفتن برام خیلی سخته ولی از طرفی هم میخوام کارم نتیجه داشته باشه
    شاد باشید
    هرگز به آرزوهای دیگران نخند؛ كسانی كه آرزو ندارند چیز زیادی ندارند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Agder

سلام. برای 10 نوامبر می خوام ارمنستان امتحان بدم. قیمتش 160 دلاره. سی دلار از ایران ارزون تر. ویزاشم 10 دلار است. تو فرودگاه ایروان کارهاش رو انجام می دهند. بلیط رفت و برگشت از تهران 450 هزار تومان هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)