صفحه 3 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 132

موضوع: امتحان TOEFL در خارج از ایران

پیش فرض پاسخ : امتحان TOEFL در خارج از ایران

هزینه دو سه روز موندن چقدره؟ ترکیه بهتر نیست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Fluid Mechanics & Heat Transfer

نقل قول نوشته اصلی توسط booalisina نمایش پست ها
    هزینه دو سه روز موندن چقدره؟ ترکیه بهتر نیست؟
    بچه ها منم دقیقا همین سوال رو دارم
    در مورد سنترهای ترکیه , بخصوص آنکارا که به ایران نزدیکتره هر کی اطلاعات داره لطفا بذاره

Junior Member

سلام
    من الان داشتم قیمت تورها رو چک میکردم که بالاخره تصمیم بگیرم برم ترکیه یا ارمنستان امتحان بدم (دبی پر شده تاریخی که من میخوام)
    قیمت تورهای ارمنستان حدودا یک میلیون میشه. اما قیمت تور آنکارا 700 تومن. من ترجیح دادم با این اوصافی که از سفر زمینی به ارمنستان میگن، حتما هوایی سفر کنم و به نظر میاد باید از ارمنستان صرفنظر کرد و آنکارا رو چسبید. کسی هست که آنکارا امتحان داده باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط L1977 نمایش پست ها
    سلام
    من الان داشتم قیمت تورها رو چک میکردم که بالاخره تصمیم بگیرم برم ترکیه یا ارمنستان امتحان بدم (دبی پر شده تاریخی که من میخوام)
    قیمت تورهای ارمنستان حدودا یک میلیون میشه. اما قیمت تور آنکارا 700 تومن. من ترجیح دادم با این اوصافی که از سفر زمینی به ارمنستان میگن، حتما هوایی سفر کنم و به نظر میاد باید از ارمنستان صرفنظر کرد و آنکارا رو چسبید. کسی هست که آنکارا امتحان داده باشه؟
    در مورد سنتر های ترکیه فکر نمی کنم بدتر از سنتر های وطنیه خودمون باشن.(البته اگه کسی تجربه دست اول داشته باشه و بگه که عالیه). من هم احتمال زیاد هستم. اگه چند نفر بشیم احتمالا آژانس ازمون کمترم بگیره. راستی اگه از بچه ها حداقل یکی از هموطنان آذری باشن که اونجا از نظر زبان هم مشکل نداشته باشیم که عالیه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

سلام دوباره،

من برای تاریخ 16 نوامبر در استانبول شرکت کرده ام. اگه کسی بود که با شرایط مشابه مثل من ثبت نام کرده و دوست داره همسفر بشیم اطلاع بده. البته هتلی که من انتخاب کردم در حدود شبی 40 دلاره برای دو نفر.

با تشکر

Junior Member

کسی نمیدونه چرا قیمت تافل تو کشورهای مختلف متفاوته؟؟ ایران 190$و ترکیه 185$ و دبی 235$!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre86 نمایش پست ها
    کسی نمیدونه چرا قیمت تافل تو کشورهای مختلف متفاوته؟؟ ایران 190$و ترکیه 185$ و دبی 235$!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ظاهرا این سیاست ETS هست. اینجا یکی از دوستان لینک خوبی را آدرس دادن.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Solaris111 نمایش پست ها
    ظاهرا این سیاست ETS هست. اینجا یکی از دوستان لینک خوبی را آدرس دادن.
    باتوجه به سقوط آزاد ارزش ریال بد نیست ایمیل هایی به ets بزنیم که در مورد قیمت ها یک تجدید نظری بکنند.

Member zrahmati آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني ، علامه طباطبايي

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    باتوجه به سقوط آزاد ارزش ریال بد نیست ایمیل هایی به ets بزنیم که در مورد قیمت ها یک تجدید نظری بکنند.
    با ايميل زدن موافقم اما نه براي چونه بر سر قيمت بلكه براي اضافه كردن صندلي... چون هزينه مسافرت خيلي بيشتر از هزينه خود آزمون ميشه ( راجع به استرس امتحان دادن تو يه كشور ديگه هم كه اصلا حرفي نميزنم... )

Member Mostafaa747 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Management

سلام دوستان، من برای 8 دسامبر آنکارا ثبت نام کردم... چون باید 6 دسامبر همونجا جیمت امتحان میدادم، تافل رو هم همونجا ثبت نام کردم.
    دربارۀ سنترها باید بگم توی یه فروم ترکیه ای که نظرسنجی کرده بودن خوندم که به نظر کاربران، سنتر Tobb از همه بهتر بود که منم همونجا ثبت نام کردم. این سنتر واقع در دانشکده اقتصاد Tobb هستش...
    من بلیت ترکیش ایر خریدم چون الان نرخش خیلی خوب بود و با 500 تومن بلیت رو خریدم تا تور رو هم همون موقع ها جدا بخرم... خوبیش اینه که پرواز برگشتم همون 8 دسامبر، ساعت 11 شب هستش و بعد از امتحان میشه کمی گردش کرد و بعد هم رفت فرودگاه...
    گفتم اینجا بنویسم شاید دوستان هم به همچین ایده ای فکر کنن... اگر اون روز ثبت نام کردین که خیلی خوب میشه چون این طوری چند تا ایرونی میشیم که تنها نیستیم...
    موفق باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)