صفحه 4 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 132

موضوع: امتحان TOEFL در خارج از ایران

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

پیش فرض پاسخ : امتحان TOEFL در خارج از ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran82 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز اولا سنتر جیرفت که پره! ولی اگه خالی هم بود من ثبت نام نمیکردم چون هیچی از سنتر اونجا نمیدونم شاید با امتحان همچین جایی شما پولتو دور بریزی.شما ببین همین سنترهای تهران هم مشکلات خودشونو دارن حالا آدم چشم بسته بلند بشه بره یه جایی که هیچکس تا حالا هیچ فیدبکی یا اطلاعی نداره!! من هم مشکل مالی دارم و خارج رفتن برام خیلی سخته ولی از طرفی هم میخوام کارم نتیجه داشته باشه
    شاد باشید
    دوست عزیز، در مورد تهران باید بگم که به نظر من پایین بودن کیفیت برگزاری امتحان و دردسراش اکثرا به دلیل جمعیت زیاد شرکت کنندگانه. وقتی تعداد شرکت کنندگان یه سنتر زیاد باشه مسلما شلوغی و هیاهو ایجاد میشه و اکثر بچه ناراضی میان بیرون. منم اطلاعات زیادی از سنتر جیرفت ندارم ولی اینو میدونم که تازه شهریور 91 مجوز گرفته و شروع به کار کرده (میدونید که ETS اونقدرام راحت به یه مرکز مجوز نمیده، پس حداقل ها رو داره) و ظرفیت هر امتحانش فقط 10 نفره که این خودش خیلی امیدوار کننده ست. امیدوارم بچه هایی که اونجا امتحان میدن تجربیات خودشونو تو تاپیک سنتر جیرفت قرار بدن.
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Ph.D., Western Michigan University

سلام؛
    دوستان از بين آذربايجان و ارمنستان كدوم بهتره ؟(با در نظر گرفتن شرايط سفر با اتوبوس- هزينه- دريافت ويزا و ...).
    دوستاني كه تجربه سفر زميني رو داشتند ممنون ميشم پاسخ بدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_mka نمایش پست ها
    سلام؛
    دوستان از بين آذربايجان و ارمنستان كدوم بهتره ؟(با در نظر گرفتن شرايط سفر با اتوبوس- هزينه- دريافت ويزا و ...).
    دوستاني كه تجربه سفر زميني رو داشتند ممنون ميشم پاسخ بدن.
    سلام. من به تازگی یک سفر زمینی به ارمنستان داشتم. با اتوبوس از ترمینال آزادی رفتم, ساعت ۱:۳۰ ظهر راه افتاد و فکر کنم حدود ۱۲ ظهر رسیدم ایروان. بر خلاف همیشه که در راه با اتوبوس خیلی اذیت میشدم این جاده خیلی خوب بود و خیلی راحت رسیدم. لب مرز شما 3000 درام (امروز معادل ۱۸۰۰۰ تومان) میدید و ویزای ۲۱ روزه میزنند توی پاسپورتتون. همانجا در مرز صرافی هم هست که میتونین پولتون رو تبدیل به درام کنید. در رابطه با محل اقامت, نسبت به ترکیه و دبی ضعیفتر هست چون هتلها نسبت به امکاناتشون گرونتر هستند! آنجا بیشتر آپارتمان گرفتن باب هست, که به طور متوسط آپارتمانها شبی 50$ هستند که اگر در سفر چند نفر باشید گرفتن آپارتمان به صرفه ترین راه هست.
    اما در رابطه با آذربایجان چون تجربه ای ندارم نمیتونم این دو رو با هم مقایسه کنم.

Banned

بچه ها قراره ets در ماه نوامبر 3 تا تاریخ در تهران اضافه کنه فعلا توی profile نیامده ولی توی date هست. بنابراین نگران نباشید و خودتون را برای تافل در این ماه آماده کنید.

Junior Member analyst آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    بچه ها قراره ets در ماه نوامبر 3 تا تاریخ در تهران اضافه کنه فعلا توی profile نیامده ولی توی date هست. بنابراین نگران نباشید و خودتون را برای تافل در این ماه آماده کنید.
    با سلام
    شما از كجا مطمئن هستي و از روي چه حسابي اين حرف رو ميزني؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط analyst نمایش پست ها
    با سلام
    شما از كجا مطمئن هستي و از روي چه حسابي اين حرف رو ميزني؟
    برو سایت ets نگاه کن تا مطمئن بشی

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Law, University of Fribourg, Switzerland

دوستانی که در ترکیه امتحان میدن چه استانبول چه آنکارا لطف کنن بعد از امتحان بیان تو همین تاپیک بگن که کیفیت محل برگزاری امتحانشون چجوری بوده و اگر راضی‌ بودن خیلی‌‌های دیگه هم مثل من که قصد امتحان دادن در چند ماه آینده تو ترکیه رو دارن قطعاً همونجا رو انتخاب خواهند کرد،ممنون.

Junior Member

من میخوام آزمون تافل توی آمریکا یا کانادا شرکت کنم

میخواستم ببینم با این شرایط تازه که بین ایران و کانادا پیش اومده و همینطور آمریکا که از اولشم خوب نبود میتونم یا نه؟

توجه داشته باشید که نمیخوام توی کشورهایی مثل ترکیه یا دبی یا دیگر کشورهای نزدیک شرکت کنم و کشور اجرا کننده بنا به دلایل دیگه ای غیر از نحوه برگزاری و میزان اعتبارر مدرکش برام مهمه (اینو گفتم که نگید چرا بین این همه کشور بی دردسر دنبال اینا میری!)

میخوام بدونم اصلا امکان شرکت نیست یا اینکه سخته یا هر حالت دیگه ای که ممکنه؟

یه چیز دیگه هم اینکه این آزمون چند روز طول میکشه؟ یعنی چند روز نیازه اونجا باشیم؟

سپاس
    ویرایش توسط smart00boy : October 17th, 2012 در ساعت 04:58 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط smart00boy نمایش پست ها

میخواستم ببینم با این شرایط تازه که بین ایران و کانادا پیش اومده و همینطور آمریکا که از اولشم خوب نبود میتونم یا نه؟

توجه داشته باشید که نمیخوام توی کشورهایی مثل ترکیه یا دبی یا دیگر کشورهای نزدیک شرکت کنم و کشور اجرا کننده بنا به دلایل دیگه ای غیر از نحوه برگزاری و میزان اعتبارر مدرکش برام مهمه (اینو گفتم که نگید چرا بین این همه کشور بی دردسر دنبال اینا میری!)

یه چیز دیگه هم اینکه این آزمون چند روز طول میکشه؟ یعنی چند روز نیازه اونجا باشیم؟

سپاس

سپاس
    شما برای امتحان دادن در امریکا یا کانادا به هر حال با یک ویزایی باید داخل شوید. اگر خودتون ویزا یا اقامت دارید که بحثی نیست ولی در غیر اینصورت باید به سفارت مراجعه کنید برای ویزا.
    سفارت امریکا صرفا برای دادن امتحان تافل به شما ویزا نمیده, کانادا رو مطمین نیستم ولی آن رو هم بعید میدونم که ویزا بده.
    آزمون یک روز طول میکشه.
    ولی من نهایتا متوجه نشدم که شما چرا میخواین برین امریکا یا کانادا واسه تافل!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Banned

سپاس
    لطفا یه خورده توی این فرم پرسه بزن و پست های مختلف بخون تا از این حال و هوایی که داری بیای بیرون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)