صفحه 5 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 132

موضوع: امتحان TOEFL در خارج از ایران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امتحان TOEFL در خارج از ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط shadisadat نمایش پست ها
    شما برای امتحان دادن در امریکا یا کانادا به هر حال با یک ویزایی باید داخل شوید. اگر خودتون ویزا یا اقامت دارید که بحثی نیست ولی در غیر اینصورت باید به سفارت مراجعه کنید برای ویزا.
    سفارت امریکا صرفا برای دادن امتحان تافل به شما ویزا نمیده, کانادا رو مطمین نیستم ولی آن رو هم بعید میدونم که ویزا بده.
    آزمون یک روز طول میکشه.
    ولی من نهایتا متوجه نشدم که شما چرا میخواین برین امریکا یا کانادا واسه تافل!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_Reza نمایش پست ها
    لطفا یه خورده توی این فرم پرسه بزن و پست های مختلف بخون تا از این حال و هوایی که داری بیای بیرون.
    دوستان لطفا اینقدر مبهم صحبت نکنید!
    یعنی چی که نمیدن؟
    یعنی کلا به خاطر آزمون ویزا نمیدن یا چون من ایرانی هستم؟
    سفارت آمریکا و کانادا باید برم دبی و ترکیه و اینا یا میتونم از طریق سفارت مجازی درخواست بدم یا حتی روش دیگه؟
    منظورتون از حال و هوا چیه؟
    همه که دارن مثل بچه آدم ویزا میگیرن میرن که؟!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی دانشگاه شریف

ببینید دوست عزیز شما ظاهرا زیاد با فضای ویزا دادن آشنا نیستید!
    ۱) شما برای گرفتن ویزا باید یا دعوتنامه یا پذیرش داشته باشی ویا اگر بخوای ویزای توریستی بگیری که شرایط خاص خودش رو داره. در هر صورت برای صرفا یک امتحان تافل دادن به شما ویزا نمیدند. نه به خاطر اینکه ایرانی هستید بلکه اگر قرار بود به این راحتی ویزا بدن همه ما به راحتی میرفتند و بعد هم یا پناهنگی میگرفتن یا با تمدید ویزا واسه همیشه میموندند. کشورهایی مثل آمریکا و کانادا همیشه وضعیت مهاجرتیشون رو چک میکنند.
    ۲) بله شما برای آمریکا و کانادا باید از سفارتهای کشورهای نزدیک اقدام کنید.
    ۳)حالا واسه اینکه از موضوع خارج نشیم بهتون اطلاع میدم که الان ۳ تا تاریخ در نوامبر واسه تافل در تهران باز شده و الان میتونین ثبت نام کنید و دیگه نیازی به رفتن به هیچ کشوری نیست.

Junior Member

از لحاظ کشور که حالا میتونم روش فکر کنم اگه هیچ کدوم از اینا نشه

ولی در مورد ویزا ندادن به خاطر آزمون تافل فکر کنم اشتباه میکنید چون که الان نظام وظیفه رو که نگاه کنید در مورد خروج از کشور برای کسایی که مثل من سربازی پیش رو دارن میگه اگه برای آزمون اتفل بخوای بری باید ۸ میلیون وثیقه بزاری تا بتونی بری

یا مثلا خیلی ها که میرن کنفرانس و اینا که خودشون توی اون کفرانس ها شرکت کردن و ثبت نام کردن و یا مقاله فرستادن و کسی ازشون دعوت نکرده

بعدشم همینجوری الکی که به کسی به صرف بودن توی ایران پناهندگی نمیدن که

این همه که دارن برای آزمون تافل میرن خارج از کشور (چون ایران براشون جا نبوده و عجله دارن) چیکار میکنن؟
    کسی ازشون دعوت نکرده و تازه پذیرش هم ندارن چون برای اون نیاز به نمره تافل دارن

با این حساب فکر نکنم مشکلی باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی دانشگاه شریف

در رابطه با کنفرانس میشه لطفا کسی رو معرفی کنید که به آمریکا و یا کانادا رفته باشه!!!؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز درست صحبتی که شما در مورد ۸ میلیون میکنی درسته ولی چه کشوری؟؟ شما برو سفارت آمریکا ببین آیا واسه تافل دادن به شما ویزا میدن! اکثر آنهایی که برای تافل میرن خارج از کشور, کشورهای اطراف میرن.
    شرایط شرکت کردن در کنفرانس ها هم به این سادگی نیست که فکرمیکنید من پارسال میخواستم واسه کنفرانس برم انگلیس ولی اصلا راحت نبود.
    ببینید نمیدونم چرا در حالیکه الان جای خالی در تهران هست همچنان به امتحان تافل در خارج از کشور اصرار دارید ولی بهتون پیشنهاد میکنم که کمی در تاپیکهای این فروم جستجو کنید تا با فضای واقعی اپلای کردن آشنا بشید.

Junior Member

خب پس فقط با آمریکا و کانادا و ... مشکل دارند, جوری حرف زدی من فکر کردم کلا واسه خروج از کشور باید بهانه ی دیگه ای جور کنم تا بتونم تافل شرکت کنم

تو که منو ترسوندی که

چرا خارج از کشور؟
    شاید یه روزی بهت گفتم

میدونی دقیقا با چه کشورهایی مشکل دارن؟
    مثلا بخوام برم بلژیک گیر میدن؟میخوام دستم بیاد چه کشورهایی واسه تافل ویزا میدن؟

راستی این که خواستی بری واسه کنفرانس میگی اصلا راحت نبود
    ۱-پس ممکنه
    ۲-منظورت از راحت نبودن چیه؟ میشه بیشتر توضیح بدی؟

Junior Member ali_ghassemi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط smart00boy نمایش پست ها
    من میخوام آزمون تافل توی آمریکا یا کانادا شرکت کنم

میخواستم ببینم با این شرایط تازه که بین ایران و کانادا پیش اومده و همینطور آمریکا که از اولشم خوب نبود میتونم یا نه؟

توجه داشته باشید که نمیخوام توی کشورهایی مثل ترکیه یا دبی یا دیگر کشورهای نزدیک شرکت کنم و کشور اجرا کننده بنا به دلایل دیگه ای غیر از نحوه برگزاری و میزان اعتبارر مدرکش برام مهمه (اینو گفتم که نگید چرا بین این همه کشور بی دردسر دنبال اینا میری!)

میخوام بدونم اصلا امکان شرکت نیست یا اینکه سخته یا هر حالت دیگه ای که ممکنه؟

یه چیز دیگه هم اینکه این آزمون چند روز طول میکشه؟ یعنی چند روز نیازه اونجا باشیم؟

سپاس
    سلام
    آمریکارو که اگه ویزا اینا داری که می تونی ولی اگه فقط ب بهانه ی تافل دادن می خوای بری سفارت بگی ب من ویزا بدین رو بی خیال شو
    کانادا هم بعید می دونم که بشه
    دلیلت که شخصیه و مربوط ب خودت ولی کلا رو این دو تا گزینه حساب نکن
    البته نظر من اینه ولی دیدم که دو تا دیگه از بچه ها هم همینو گفتن بخاطره همین بعیده
    ولی کلا الانا فکره این چیزارو نکن
    تا ساله بعد معلوم نیست چی بر سرمون میاد اصلا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_ghassemi نمایش پست ها
    سلام
    آمریکارو که اگه ویزا اینا داری که می تونی ولی اگه فقط ب بهانه ی تافل دادن می خوای بری سفارت بگی ب من ویزا بدین رو بی خیال شو
    کانادا هم بعید می دونم که بشه
    دلیلت که شخصیه و مربوط ب خودت ولی کلا رو این دو تا گزینه حساب نکن
    البته نظر من اینه ولی دیدم که دو تا دیگه از بچه ها هم همینو گفتن بخاطره همین بعیده
    ولی کلا الانا فکره این چیزارو نکن
    تا ساله بعد معلوم نیست چی بر سرمون میاد اصلا
    اینجوری که شماها دارین میگید مثل اینکه باید واقعا بی خیال این دوتا بشم ولی پرسشی که دارم اینه که به صورت قانون نوشته شده هست یا از اون قانون های نانوشته!

اگه نوشته شده است خب بگید کدوم کشورها فقط با دلایل محکم اجازه اقامت موقت داریم و چه کشورهایی میشه واسه تافل رفت

اگرم نانوشته که کار خیلی سخت تر میشه ولی باز شما که تجربه دارید بگید که من واسه کجا میتونم شرکت کنم تا ببینم به کارم میان یا نه!

با سپاس از همه

نقل قول نوشته اصلی توسط smart00boy نمایش پست ها
    اینجوری که شماها دارین میگید مثل اینکه باید واقعا بی خیال این دوتا بشم ولی پرسشی که دارم اینه که به صورت قانون نوشته شده هست یا از اون قانون های نانوشته!

اگه نوشته شده است خب بگید کدوم کشورها فقط با دلایل محکم اجازه اقامت موقت داریم و چه کشورهایی میشه واسه تافل رفت

اگرم نانوشته که کار خیلی سخت تر میشه ولی باز شما که تجربه دارید بگید که من واسه کجا میتونم شرکت کنم تا ببینم به کارم میان یا نه!

با سپاس از همه
    شما برو برای یک کشور اروپایی درخواست ویزای توریستی بده ( احتمالا باید از آزانس این کار و انجام بدین - اینایی که تور بزگراز می کنن ( دقیقا نمی دونم چطوریه ) وگرنه باید دعوت نامه داشته باشین از کسی که اون جا هست ) بعد برو همون جا تافل بده ... واسه کنفرانس هم خوب مسئول برگزاری کنفرانس دعوت نامه می ده دیگه !!!!!!! بهرحال وقتی وارد یک کشور اروپایی می شه ازت دعوت نامه می خوان موقعه چک کردن پاسپورت !!

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان TOEFL

سلام بچه ها
    من ووچر نتونستم تهیه کنم.به ای تی اس هم امیل زدم. سنجش هم ووچر نداره.
    به نظر شماها چی کار کنم تا بورسم رو از دست ندم و یه سال وقتم تلف نشه
    سایت ETS واسه Dec 22, جای خالی داره تو ترکیه.
    به نظر شما برم اونجا امتحان بدم؟؟؟

عاجزانه درخواست کمک دارم.

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان TOEFL

نقل قول نوشته اصلی توسط sara59 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من ووچر نتونستم تهیه کنم.به ای تی اس هم امیل زدم. سنجش هم ووچر نداره.
    به نظر شماها چی کار کنم تا بورسم رو از دست ندم و یه سال وقتم تلف نشه
    سایت ETS واسه Dec 22, جای خالی داره تو ترکیه.
    به نظر شما برم اونجا امتحان بدم؟؟؟

عاجزانه درخواست کمک دارم.
    من هم همین مشکل رو دارم. که باید اوایل دی امتحان تافل بدم. فعلا از یکی ار بچه های همین فروم یه ووچر خریدم. بر تو پست مربوط به فروش ووچر. ایشالا گیر بیاری. بدش وایسادم ببینم ETS جای خالی باز می کنه یا نه! که یه راه حل دیگه پیدا کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)