صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 65 , از مجموع 65

موضوع: تشکیل پرونده در سفارت و کنسولگری های ایران در آلمان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تشکیل پرونده در سفارت و کنسولگری های ایران در آلمان

سلام دوستان. یه چیزی از یه دوستام شنیدم کمی در موردش به شک افتادم. دوستم که 3 ماه پیش رفته آلمان میگفت بلیت تهران به آلمان 2 میلیون پول دادم ولی عوارض خروج از کشور 8 میلیون شد و مجموعا 10 میلیون شد. برا همین دیر به دیر میام ایران. درست میگه یا چیز دیگه بوده ؟؟

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mnfk نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه چیزی از یه دوستام شنیدم کمی در موردش به شک افتادم. دوستم که 3 ماه پیش رفته آلمان میگفت بلیت تهران به آلمان 2 میلیون پول دادم ولی عوارض خروج از کشور 8 میلیون شد و مجموعا 10 میلیون شد. برا همین دیر به دیر میام ایران. درست میگه یا چیز دیگه بوده ؟؟
    خیلی از سوالات به راحتی توی اینترنت پیدا می شه با منابع رسمی. کافی هست توی گوگل بگردید عوارض خروج از کشور.
    اما جواب سوال شما. خیر. عوارض خروج ۲۲۰ تومن هست که با سفر های مکرر تا ۴۴۰ افزایش پیدا می کنه و بعد ثابت می مونه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    خیلی از سوالات به راحتی توی اینترنت پیدا می شه با منابع رسمی. کافی هست توی گوگل بگردید عوارض خروج از کشور.
    اما جواب سوال شما. خیر. عوارض خروج ۲۲۰ تومن هست که با سفر های مکرر تا ۴۴۰ افزایش پیدا می کنه و بعد ثابت می مونه

خیلی ممنون از جوابتون. بله منم سرچ کردم دیدم زده بود عوارض را که برای بار دوم و سوم هر بار افزایش پیدا میکنه. ولی برام عجیب بود صحبت این دوستم. و الانم تا مدتی بهش دسترسی ندارم. نمیدونم شاید منظورش چیز دیگه بوده. برا همین پرسیدم مطمئن شم ! مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط mnfk نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابتون. بله منم سرچ کردم دیدم زده بود عوارض را که برای بار دوم و سوم هر بار افزایش پیدا میکنه. ولی برام عجیب بود صحبت این دوستم. و الانم تا مدتی بهش دسترسی ندارم. نمیدونم شاید منظورش چیز دیگه بوده. برا همین پرسیدم مطمئن شم ! مرسی

الان یه چیزی به دهنم رسید. این دوستم با هزینه شخصی فک کنم رفته. آیا به این دلیل 8 میلیون پرداخت کرده یا مثلا برا بیمه و موارد دیگه داده؟؟
    وو اصلا یه سوال کلی هم بپرسم: برا کشوری مثل آلمان اگر برا دکترا یا پست داک و یا حتی ارشد بخوایم بریم و پذیرش داشته باشیم هزینه چقدر لازمه بجر بلیت؟ یعنی هزینه مربوط به ویزا، بیمه و هر هزینه ای که من اطلاع ندارم. ممنون میشم بهم بگین

Junior Member

با سلام. گذرنامه من یک ماه دیگه تموم میشه و
    پرونده داشجویی ندارم. چون مشمول هستم بهم گفتن برای تمدید گذرنامه باید پرنده تشکیل بدم. میخواستم بدونم این پروسه حدودا چقدر طول میکشه و در کل باید چیکار باید بکنم. مدارکم رو آپلود کردم اما برای مراجعه حضوری باید
    کارت پایان خدمت نظام وظیفه، کارت معافیت و یا تصویر برگ اجازه خروج از کشور صادره از سوی وزارت علوم برای دانشجویان رو تحویل بدم که متاسفانه هیچکدوم رو ندارم.ممنون میشم کسی کمک کنه.

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)