صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 40

موضوع: پرداخت هزينه با كرديت كارت به اسم يك نفر ديگه؟!

پیش فرض پرداخت هزينه با كرديت كارت به اسم يك نفر ديگه؟!

سلام

مي خواستم بدونم كه آيا مي شه با كرديت كارت يك نفر ديگه كه در خارج هستش هزينه هاي apply و report كردن نمرات تافل يا GRE استفاده كرد. يعني لزومي نداره كه اسم من روي credit card باشه؟ يا اينكه موقع پرداخت هزينه هاي apply اطلاعاتي رو از صاحب يا دارنده ي كارت نمي خان؟

متشكر

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرداخت هزينه با كرديت كارت به اسم يك نفر ديگه؟!

خیر مشکلی نداره. منم همین کار رو کردم
    فقط حواستون باشه بعضی وقتها موقع گرفتن کردیت کارد ممکن هست یک تعهد از طرف بگیرن که مثلا کسی از ایران نباید از این کارت استفاده کنه. اگه از دوستت همچین تعهدی گرفته باشن دچار مشکل میشه در غیر اینصورت هیچ مشکلی نیست
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

نقل قول نوشته اصلی توسط needfordeath
    سلام
    مي خواستم بدونم كه آيا مي شه با كرديت كارت يك نفر ديگه كه در خارج هستش هزينه هاي apply و report كردن نمرات تافل يا GRE استفاده كرد. يعني لزومي نداره كه اسم من روي credit card باشه؟ يا اينكه موقع پرداخت هزينه هاي apply اطلاعاتي رو از صاحب يا دارنده ي كارت نمي خان؟
    متشكر
    سلام
    مشکلی نخواهید داشت. فقط تمام اطلاعات مربوط به کارت رو به علاوه آدرس دارنده کارت باید داشته باشید
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

يکي از دوستهاي من از کارت اعتباري اقوامش در آمريکا حدود 12 بار استفاده کرد که نهايتاً به دليل استفاده از ايران اون کارت رو Block کردن!!!

به نظرتون منم اين کارو انجام بدم (يکي از دئستام تو مالزي هستش) يا از همين شرکتهاي ايراني کارت بگيرم؟

يکي از دوستهاي من از کارت اعتباري اقوامش در آمريکا حدود 12 بار استفاده کرد که نهايتاً به دليل استفاده از ايران اون کارت رو Block کردن!!!

به نظرتون منم اين کارو انجام بدم (يکي از دئستام تو مالزي هستش) يا از همين شرکتهاي ايراني کارت بگيرم؟
    I used the credit card of one of my relatives this year from (UK), more than 30 times
    there was NO problem at all

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط green_34

اگر بانک صادر کننده کارت تو آمریکا باشه احتمال بوجود آمدن این مشکلات هست ولی اگر در کشور های دیگه مثل مالزی ، انگلیس یا ... باشه مشکلی نخواهید داشت.

I had both Master and Visa and both of them were blocked after using them in the ETS website
    Some wbsites check your IP and some don't

Two ways: You can either use VPN or ask your friend to pay for you

...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط needfordeath نمایش پست ها
    سلام

متشكر

با سلام ؛

سايت های ذکر شده نيازی به اين ندارند که حتماً به نام شما باشند،و ميتوان از کارت شخص ديگر هم استفاده کرد.
    معمولا در مورد سايت های آموزشی اين تجربه وجود دارد که چه برای دانشگاه ها و چه برای کنفرانس ها و يا مواردی مانند تافل مشکلی از لحاظ اينکه کارت به نام شخص ديگر باشد اشکالی ندارد.

موفق باشيد

كسي كه credit card داره(مثلا يه دانشجو توي كانادا)اگه بخواهد به جاي يه نفر ديگه application fee پرداخت كنه چه درد سر هايي واسه اون داره؟سيستمشو كلا نمي دونم مي خوام بدونم به كسي رو بندازم يا نه واسه اون كار سختيه؟

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

چند راه حل وجود داره:
    یکی اینکه اون شخص به جای شما login کنه وهزینه را پرداخت کنه، که اینکار در وب سایت همه دانشگاهها ممکن نیست.
    راه حل دوم اینه که شماره کردیت کارتشو به شما بده، که معمولا خیلیها راه-دستشون نیست.
    اگر شخصی که میخواین ازش کردیت کارت بگیرین، کارتش را از bank of america گرفته باشه میتونه از قابلیت ShopSafe استفاده کنه و برای شما شماره کردیت کارت موقت بگیره. در اون صورت همه چیز خیلی ساده تر میشه.

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)