صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 40

موضوع: پرداخت هزينه با كرديت كارت به اسم يك نفر ديگه؟!

mojtabaaa
    Guest

پیش فرض پاسخ : پرداخت هزينه با كرديت كارت به اسم يك نفر ديگه؟!

سلام من كه اينكار رو كردم مشكلي نداشت

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Texas A&M University

سلام
    من تمام مشخصات مسترکارت یکی ار آشناهامون در خارج را دارم. فقط نگرانم با استفاده از آن در ایران کارت Block بشه. در اینجا خواندم که بهتره برای safety بیشتر از VPN استفاده بشه.
    لطفاً دوستان با تجربه در مورد اینVPN که ظاهراً IP را تغییر می ده و نحوه دستیابی و استفاده از آن توضیح دهند؟
    و یک سوال دیگه : آیا من نیاز به داشتن آدرس میل و پاسورد آن از صاحب کارت هم دارم که مثلاً یک خرید اینترنتی را از طریق میل confirm کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vtmesx نمایش پست ها
    سلام
    من تمام مشخصات مسترکارت یکی ار آشناهامون در خارج را دارم. فقط نگرانم با استفاده از آن در ایران کارت Block بشه. در اینجا خواندم که بهتره برای safety بیشتر از VPN استفاده بشه.
    لطفاً دوستان با تجربه در مورد اینVPN که ظاهراً IP را تغییر می ده و نحوه دستیابی و استفاده از آن توضیح دهند؟
    و یک سوال دیگه : آیا من نیاز به داشتن آدرس میل و پاسورد آن از صاحب کارت هم دارم که مثلاً یک خرید اینترنتی را از طریق میل confirm کنم ؟
    هر کارتی از کشور خاصی صادر می شود و billing address کارت شما هم در همان کشور هست. توجه کنید که برای همه کشورها VPN (یا سایر انواع خدمات تغییر IP )وجود ندارد، پس بستگی به کشور صادر کننده کارت هست و اینکه برای آن چنین خدماتی عرضه بشود.
    دوم اینکه باید خیلی مواظب باشید که از هر جایی که چنین خدماتی می گیرید، حتما IP از نوع اختصاصی واقعی باشد در غیر این صورت احتمال اینکه کارت شما block شود زیادتر می شود.
    و در آخر هم اینکه سعی کنید هرگز به طور مستقیم با IP ایران از ویزا یا مسترکارت استفاده نکنید مگر اینکه مطمئن هستید که سایت مورد نظر هیچ مشکلی از بابت استفاده از آن در ایران نداشته باشد.

Member azadeh25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

سلام
    درسته ممکنه سئوالم یه نمه تکراری باشه، ولی جوابمو پیدا نکردم تو فروم. ممنون میشم از دوستان با تجربه که جوابمو بدین.
    من میخواستم برای پرداخت هزینه ها (ریپورت نمره ها و app fee) بخاطر مشکلات بلوکه شدن و ... که بارها تو فروم مطرح شده، از یکی از دوستام که الان آمریکاست کمک بخوام تا برام پرداختشون کنه. تو فروم خوندم که مشکلی برای صاحب کارت بوجود نمی آد اگه که User و Pass رو بهش بدیم و از همونجا لاگین شه و پرداخت کنه. ولی الان دوستم میگه سیستم بانکی اونجا یه جوریه که نمیشه و بهتره که من خودم از اینجا اقدام کنم و با کردیت کارتهای مجازی کارم رو راه بندازم.
    میخواستم بدونم، واقعا ممکنه مشکلی پیش میاد براش (اینم بگم که مشکل میزان هزینه یا خود پول نیست)؟

ApplyAbroad Champion

نه، بعیده که مشکلی برای ایشون ایجاد بشه و فکر نمی‌کنم سیستم بانکی هم مشکلی در این زمینه داشته باشه. احتمالا ایشون خودش مایل نیست که این کار رو بکنه یا این که اطلاعاتش ناقصه.

Junior Member

دوستان سلام.
    من برای پرداخت Assessment Fee دانشگاه ملبورن به مشکل خوردم. من سعی کردم که با کردیت کارت مجازی که به نام خودمه به صورت آنلاین پرداخت رو انجام بدم، ولی سایت این پیام رو داد : Unsuccessful Payment
    به نظر شما اگه به دوستم که در دوبی هست بگم به جای من لاگین کنه و با استفاده از کردیت کارت مجازی من پرداخت رو انجام بده و application رو Submit کنه، مشکلی از لحاظ مالی یا مقررات آموزشی پیش نمیاد؟

Junior Member

نه هیچ مشکلی پیش نمیاد. البته این پیغام ارور میتونه دلایل مختلف داشته باشه. به نظر من شما IP رو بر اساس آدرس رجیستری کارت و یا کشور صادر کننده کارت تغییر بدید و دوباره پرداخت رو انجام بدید. به احتمال 99% مشکل حل میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Wayfarer نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    من برای پرداخت Assessment Fee دانشگاه ملبورن به مشکل خوردم. من سعی کردم که با کردیت کارت مجازی که به نام خودمه به صورت آنلاین پرداخت رو انجام بدم، ولی سایت این پیام رو داد : Unsuccessful Payment
    به نظر شما اگه به دوستم که در دوبی هست بگم به جای من لاگین کنه و با استفاده از کردیت کارت مجازی من پرداخت رو انجام بده و application رو Submit کنه، مشکلی از لحاظ مالی یا مقررات آموزشی پیش نمیاد؟

وقتی قراره یک نفر در خارج از ایران هزینه رو از طرف من بپردازه، آیا باید در قسمت Billing Information کاملا مشخصات خودشو(دارنده کارت) وارد کنه: اسم،آدرس ،تلفن،نام کمپانی وحتی ایمیل؟
    دوستان مطلع، ممنون میشم زودتر راهنمایی کنید. ددلاین فرداست
    دوستان تازه وارد به applyabroad: پاسخ بسیاری از سوالات شما در "ویکی" موجود است یا قبلا به افراد با موقعیت مشابه شما داده شده. لطفا پیش از ارسال سوال و پست جدید کمی جستجو کنید.

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط FANTASIO نمایش پست ها
    وقتی قراره یک نفر در خارج از ایران هزینه رو از طرف من بپردازه، آیا باید در قسمت Billing Information کاملا مشخصات خودشو(دارنده کارت) وارد کنه: اسم،آدرس ،تلفن،نام کمپانی وحتی ایمیل؟
    دوستان مطلع، ممنون میشم زودتر راهنمایی کنید. ددلاین فرداست
    بله billing مربوط به دارنده کارت هست
    حتی تو بعضی از سایتها مثل ets اگه این آدرس با آدرس رجیستر شده متفاوت باشه واسه شما جریمه هم در نظر میگیرن...

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

ip را با چه روشی تفییر بدهیم

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)