صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 40

موضوع: پرداخت هزينه با كرديت كارت به اسم يك نفر ديگه؟!

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

پیش فرض پاسخ : پرداخت هزينه با كرديت كارت به اسم يك نفر ديگه؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط amir-2010 نمایش پست ها
    ip را با چه روشی تفییر بدهیم
    فکر کنم اصلا سرچ نکردیاااا
    با V P N یا با این چیز شکن ها...
    ولی اولی مطمئن تره.. من یه 3 ماهه خریدم 7 تومن... سرچ کن گیر میاری
    یا حق

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Junior Member

بنده یه سوالی دارم یکم خاص ولی کلی واجب:
    من برای apply بازی دارم از credit card یکی از دوستام استفاده می کنم. کارت از نوع visa هست و در امریکا صادر شده. من هم همه اطلاعات لازم برای استفاده ازش رو دارم و تا حالا هم کلی این کار رو کردم. برای ثبت نام مقاله، پرداخت app fee و ... اما وقتی می خوام ازش توی سایت ets استفاده کنم یه صفحه باز میشه که می گه protect your visa card online online و یه سری اطلاعاتی می خواد که من ندارم مثل social security number. منم روم نمی شه زنگ بزنم این ssn رو بگیرم. اگه چیری می دونید، لطفا ...

Junior Member

بعضی از سایت ها وقتی کارت به نام کسی که میخواد ازش استفاده کنه نباشه، موقع پرداخت، اطلاعات دیگری ازتون میخوان که مربوط به صاحب کارته. مثلا ssn صاحب کارت، اسکن کارت شناسایی، اسکن خود کارت، پرینت اینترنتی حساب کارت و ...
    من به شما توصیه میکنم که توی این سایت ها از کارت دوستتون استفاده نکنید چون ممکنه براش درد سر ساز بشه. واسه پرداخت هایی که میخواهید در این سایت ها انجام بدید، بهتره یک کارت گیفت به نام خودتون تهیه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsandj نمایش پست ها
    من برای apply بازی دارم از credit card یکی از دوستام استفاده می کنم. کارت از نوع visa هست و در امریکا صادر شده. من هم همه اطلاعات لازم برای استفاده ازش رو دارم و تا حالا هم کلی این کار رو کردم. برای ثبت نام مقاله، پرداخت app fee و ... اما وقتی می خوام ازش توی سایت ets استفاده کنم یه صفحه باز میشه که می گه protect your visa card online online و یه سری اطلاعاتی می خواد که من ندارم مثل social security number. منم روم نمی شه زنگ بزنم این ssn رو بگیرم. اگه چیری می دونید، لطفا ...

سلام دوستان ، راسش بنده از اون جایی که بعضی از سایت ها قیمت های خیلی نجومی برای سرویس به بچه ها استفاده می کنن ، سعی می کنم اگه امکانش باشه بتونم به دوستان کمک کنم .
    اول از همه چند تا مساله رو در مورد کارت های اعتباری به نظرم لازم میاد که بگم ، اول از همه اینکه : هر کس که براتون پرداختی رو انجام میده ، باید قادر باشه که در صورتی که موسسه ای که ازش خرید شده ، در خواست داد که Verify بشه ، بتونه مدرک و سند ارائه بده که این کارت دزدی نیست ، هیچ ربطی هم نداره که چقدر از تاریخ خرید گذشته باشه ، متاسفانه یکی از دوستان من به همین دلیل از یکی از امتحاناش محروم شد، اینم بگم که بعضی از شرکت ها (حتی آمریکایی) خیلی توی این مورد سخت گیرانه عمل می کنن و ممکنه فرضا کل امتحان جی مت ، جی آر ای ، تافل اتون رو کنسل اعلام کنن .
    پس با این وجود ، طرف کارت های مجازی نرین ! چون از شما اغلب پرینت یا اسکن پشت و روی کارت رو می خوان !
    دوم اینکه اگه به کسی میدید که براتون خرید انجام بده ، حتما مطمئن باشید که بعدش براتون این خدمت رو انجام میده.
    سوم ، بهتره که خودتون کارت اعتباری مخصوص خودتون رو تهیه کنین ، چون بعدا به دردتون می خوره ، اما چون الان تایم اپلای هاست بعضی از شرکت ها هم قیمتاشون رو بالاتر بردن.
    ویرایش توسط maziyarsh : January 8th, 2011 در ساعت 08:25 AM

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط programming_ma نمایش پست ها
    سلام دوستان ، راسش بنده از اون جایی که بعضی از سایت ها قیمت های خیلی نجومی برای سرویس به بچه ها استفاده می کنن ، سعی می کنم اگه امکانش باشه بتونم به دوستان کمک کنم .
    اول از همه چند تا مساله رو در مورد کارت های اعتباری به نظرم لازم میاد که بگم ، اول از همه اینکه : هر کس که براتون پرداختی رو انجام میده ، باید قادر باشه که در صورتی که موسسه ای که ازش خرید شده ، در خواست داد که Verify بشه ، بتونه مدرک و سند ارائه بده که این کارت دزدی نیست ، هیچ ربطی هم نداره که چقدر از تاریخ خرید گذشته باشه ، متاسفانه یکی از دوستان من به همین دلیل از یکی از امتحاناش محروم شد، اینم بگم که بعضی از شرکت ها (حتی آمریکایی) خیلی توی این مورد سخت گیرانه عمل می کنن و ممکنه فرضا کل امتحان جی مت ، جی آر ای ، تافل اتون رو کنسل اعلام کنن .
    پس با این وجود ، طرف کارت های مجازی نرین ! چون از شما اغلب پرینت یا اسکن پشت و روی کارت رو می خوان !
    دوم اینکه اگه به کسی میدید که براتون خرید انجام بده ، حتما مطمئن باشید که بعدش براتون این خدمت رو انجام میده.
    سوم ، بهتره که خودتون کارت اعتباری مخصوص خودتون رو تهیه کنین ، چون بعدا به دردتون می خوره ، اما چون الان تایم اپلای هاست بعضی از شرکت ها هم قیمتاشون رو بالاتر بردن.
    دوست عزیز،
    ضمن تشکر از شما برای اعلام آمادگی کمک به دوستان، چند نکته رو لازم دیدم که توضیح بدم، اول اینکه غیر از پاراگرافِ اول شما، بقیه مطالب، مربوط به این تاپیک نمی باشد، دوم به شخصه در مورد ویزا کارت های مجازی که گاهی به عنوان Prepaid / Virtual Gift Cards از آنها یاد میشه، در مواردی که پرداختها جنبه آکادمیک داشتند مثل پرداخت Application Fee دانشگاه ها و پرداخت ها مربوط به ETS چه در مواقعی که کارت به اسم شخص دیگری بوده چه به اسم خودم، تاکنون با چنین چیزی که فرمودید یعنی، در خواست پرینت یا اسکن پشت و روی کارت، برخورد نکرده ام، البته احتمال وجود استثنا رو رد نمیکنم و بانک و کشور صادرکننده کارت هم میتونه تاثیر داشته باشه خصوصا در پرداختهایی که به مباحث مربوط به پذیرش دانشگاهها مربوط نیستند ، ولی این که فرمودید اغلب این اتفاق رخ میده رو قبول ندارم.
    ویرایش توسط maziyarsh : January 8th, 2011 در ساعت 08:26 AM

<< Everything is okay in the end
    , If it's not okay, then it's not the end >>

Junior Member

من هم حرف programming_ma رو تائید میکنم. احتمال اینکه ازتون اسکن کارت رو بخوان هست ولی این احتمال خیلی ضعیفه. مخصوصا وقتی کارت به اسم کس دیگه باشه. (مثلا با کارت کس دیگه ثبت نام آزمون کنید به اسم خودتون) ولی از بابت این مسئله نگران نباشید چون بیشتر شرکت های ارائه دهنده کارت مجازی این کار رو براتون انجام میدن. چون در حقیقت کارت ها مجازی نیستند فقط به خاطر کم کردن زمان و هزینه پست کردن کارت، اونها رو به صورت مجازی در اختیار مشتریهاشون قرار میدن.
    من خودم برای آزمون GRE به این مشکل برخورد کردم ولی خیلی راحت این مشکل از طریق شرکتی که ازش ویزاکارت مجازی خریده بودم حل شد.
    روشهای وریفای کردن کارت هم متفاوته. مثلا گاهی لازمه پرینت حساب کارت رو براشون بفرستید تا پرداختتون رو قبول کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط programming_ma نمایش پست ها
    ویرایش توسط maziyarsh : January 8th, 2011 در ساعت 08:27 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsandj نمایش پست ها
    من مشکلم این جوری حل شد:
    زنگ زدم به دوستم و گفتم نمی تونم از کارتت استفاده کنم، می شه خودت زحمت این کار رو بکشی؟ اون رفت که این کار رو برام انجام بده و فهمید قضیه چیه. خلاصه این یه چیزی مثل رمز دوم کارت که ما این جا داریم، صاحب حساب یه بار با اطلاعاتی که داره درستش می کنه و از دفعه بعد شما فقط همون رمز رو می دید.
    این اطلاعاتی که بهتون دادم، به قیمت از دست دادن آخرین GRE کاغذی امسال و فرمت قدیمی تموم شد. (

Junior Member

سلام.من چند روز پیش میخواستم برای امتحان تافل ثبت نام کنم ,پول از حسابم بلوکه شد و دو روز بعدش از حساب کشیده شد ولی نتونستم تیکت امتحان رو بگیرم یعنی صفحه آخر نیومد)(صفحه تایید رجیستر.به نظرتون چه مشکلی پیش اومده و آیا ثبت نامم تمومه یا پولم ریفاند میشه؟لطفااگه کسی اطلاعاتی داره جواب بده میترسم زمان رو از دست بدم.

Junior Member

من هزینه تافل را با کردیت کارت یکی از خویشاوندانم در آمریکا با vpn پرداخت کردم و آدرسم در ایران را در ETS وارد کرده بودم.آیا ممکنه که برای فامیلم که در آریکا هستش مشکل بلاک و غیره به وجود بیاد؟

Junior Member hadipro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sameti نمایش پست ها
    من هزینه تافل را با کردیت کارت یکی از خویشاوندانم در آمریکا با vpn پرداخت کردم و آدرسم در ایران را در ETS وارد کرده بودم.آیا ممکنه که برای فامیلم که در آریکا هستش مشکل بلاک و غیره به وجود بیاد؟
    ببینید کلا" پرداختها در دروازه های خرید به 2 دسته high risk و low risk تقسیم میشود.در مورد تافل - رزرو هتل و... یک سری سایتهای مشابه مشکلی بوجود نمیاد. فقط دقت کنید که خرید حتما"با آی پی آمریکا انجام بگیره.

با سپاس

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)