صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 64

موضوع: تحصیل در رشته های علوم پزشکی | دندانپزشکی | داروسازی در دانشگاه های ترکیه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته های علوم پزشکی | دندانپزشکی | داروسازی در دانشگاه های ترکیه

من در ایران متخصص کودکان هستم ومیخواهم برای فوق تخصص کودکان به ترکیه بروم اما نمیدانم باید چه امتحانااتی را باید بدهم.لطفا من را راهنمایی کنید

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته های علوم پزشکی | دندانپزشکی | داروسازی در دانشگاه های ترکیه

نقل قول نوشته اصلی توسط koohnoor نمایش پست ها
    من در ایران متخصص کودکان هستم ومیخواهم برای فوق تخصص کودکان به ترکیه بروم اما نمیدانم باید چه امتحانااتی را باید بدهم.لطفا من را راهنمایی کنید
    مدرک تومر و مدرک زبان انگلیسی جزء ضروریات است.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی در ترکیه و مسائل مرتبط ( لطفا پست اول را بخوانید )

با سلام خدمت دوستان عزیز.من این تاپیک رو مطالعه کردم.اما پاسخ سوالام رو نگرفتم.
    بنده سال دیگه قصد دارم برای پزشکی یا ندان پزشکی در ترکیه اقدام کنم. تو سایت دانشگاه باشکنت دیدم که این دانشگاه رشته های مورد نظر بنده رو داره،میخواستم بپرسم از دوستان کسی هست اطلاع داشته باشه که این دانشگاه چطور در این رشته های پذیرش میگیره و شهریه ترم این دانشگاه چقدر هستش؟ با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Istanbul University

نقل قول نوشته اصلی توسط sera26 نمایش پست ها
    بچه ها واسه امتحان یوس لطفا چنتا منبع سوالات و نکات بگید واقعا چیزی پیدا نمیکنم بغیر از کتابای متروپل که اونم خیلی گرونه بخصوص با این لیر که شد 1500 تومن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اگر جروه ی خاصی بخواین باید از کسانی بگیرین که در موسسات تحصیل میکنند. به جز این همون کتاب های متروپل هستش که به نظر بنده کتابای خوبی هستند چون نسبت به ازمون های دانشگاه های ترکیه کمی سطحش بالاتره و داوطلب رو برای سوالای سخت هم اماده میکنه!
    از طرفی سوالات خارج از دوره ی دبیرستان ما نیست،شما سعی کنید تست کار کنید به خصوص هندسه که کمتر کسی اهمیت میده!
    البته همه این موارد نظر شخصی بنده هستش. موید باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Istanbul University

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی در ترکیه و مسائل مرتبط ( لطفا پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_turk نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز.من این تاپیک رو مطالعه کردم.اما پاسخ سوالام رو نگرفتم.
    بنده سال دیگه قصد دارم برای پزشکی یا ندان پزشکی در ترکیه اقدام کنم. تو سایت دانشگاه باشکنت دیدم که این دانشگاه رشته های مورد نظر بنده رو داره،میخواستم بپرسم از دوستان کسی هست اطلاع داشته باشه که این دانشگاه چطور در این رشته های پذیرش میگیره و شهریه ترم این دانشگاه چقدر هستش؟ با تشکر

با سلام خدمت دوست عزیز. دانشگاه مورد نظر شما یک دانشگاه خصوصی در انکارا هستش. این دانشگاه سال قبل امتحانی برگزار نکرد و به صورت ازاد با مدارک ثبت نام میکردین و وارد دانشگاه میشدین علت این قضیه هم این هستش که شهریه هر ترم این دانشگاه در رشته پزشکی 12000 دلار هستش که کمتر کسی با این وضع دلار قادر به پرداختش خواهد بود،برای سال اینده باید صبر کرد و دید به چه صورت پذیرش خواهد گرفت!
    موفق باشید.

Junior Member

به شدت به اطلاعات نیاز دارم
    سال چهارم(پیش دانشکاهی) رشته ریاضیم با معدل دیپلم 16/75 دارم. کلاس های yos و tomer رو ثبت نام کردم. انگلیسیم خیلی خوب نیست و ترکی هم بلد نیستم.اطلاعات خوبی ندارم، میخاستم بدونم چجوری باید تو آزمونای دانشگاه های مختلف درخواست برای ثبت نام بدم و اگه ممکنه قدم به قدم بگین باید برای رشته دندون پزشکی تو یکی از دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت تو شهر های آنکارا و ازمیر چه کاری باید بکنم؟ کلا اقداماتی که قبل از اکسپت شدن باید انجام بدمو میخاستم لطف کنید بگید. موسسه ای هست که با هزینه مناسب این کار های ثبت نام و ... رو برام انجام بده؟ موسسه ای رو میشناسم که با 2 ملیون انجام میده ولی برام مقدور نیست، ارزون تر میخام. کلا یه راهنمایی جامع میخاستم.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadm نمایش پست ها
    به شدت به اطلاعات نیاز دارم
    سال چهارم(پیش دانشکاهی) رشته ریاضیم با معدل دیپلم 16/75 دارم. کلاس های yos و tomer رو ثبت نام کردم. انگلیسیم خیلی خوب نیست و ترکی هم بلد نیستم.اطلاعات خوبی ندارم، میخاستم بدونم چجوری باید تو آزمونای دانشگاه های مختلف درخواست برای ثبت نام بدم و اگه ممکنه قدم به قدم بگین باید برای رشته دندون پزشکی تو یکی از دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت تو شهر های آنکارا و ازمیر چه کاری باید بکنم؟ کلا اقداماتی که قبل از اکسپت شدن باید انجام بدمو میخاستم لطف کنید بگید. موسسه ای هست که با هزینه مناسب این کار های ثبت نام و ... رو برام انجام بده؟ موسسه ای رو میشناسم که با 2 ملیون انجام میده ولی برام مقدور نیست، ارزون تر میخام. کلا یه راهنمایی جامع میخاستم.
    درود

دوست عزیز محبت کنین ابتدا ویکی رو مطالعه نمایید تا با پروسه اپلای آشنا شین تا اطلاعاتتون بیشتر شه بعد در هر مرحله از اقدام به مشکل خوردین در تاپبک مربوطه اعلام نمایید تا دوستان راهنمایی بفرمایند .

راستی در اینجا کسی نمی تونه موسسه ای رو معرفی کنه چون تبلیغ هست و خلاف قوانین فروم .

با سپاس

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    دروددوست عزیز محبت کنین ابتدا ویکی رو مطالعه نمایید تا با پروسه اپلای آشنا شین تا اطلاعاتتون بیشتر شه بعد در هر مرحله از اقدام به مشکل خوردین در تاپبک مربوطه اعلام نمایید تا دوستان راهنمایی بفرمایند
    من ویکی، سوالات متداول و قسمت های دیگه سایتو خوندم و سوالم اینه که میخام برای شرکت در آزمون های yos دانشگاه حاجت تپه، آنکارا، قاضی و اژه فرم ثبت نام در آزمون پر کنم ولی با مراجعه به سایت های این دانشگاه ها فرمی ندیدم تا پرش کنم، میشه دوستان راهنمایی کنن؟ لینک های ثبت نامو بهم بدن؟ خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه دریغ نکنه لطفا

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadm نمایش پست ها
    من ویکی، سوالات متداول و قسمت های دیگه سایتو خوندم و سوالم اینه که میخام برای شرکت در آزمون های yos دانشگاه حاجت تپه، آنکارا، قاضی و اژه فرم ثبت نام در آزمون پر کنم ولی با مراجعه به سایت های این دانشگاه ها فرمی ندیدم تا پرش کنم، میشه دوستان راهنمایی کنن؟ لینک های ثبت نامو بهم بدن؟ خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه دریغ نکنه لطفا
    شما سایت دانشگاه هایی رو که میگی مرتب چک کن. زمان ثبت نام معمولا اردیبهشت تا تیرماه هست. بعد هم که اگه یوس داشته باشند تابستان میرید امتحان میدید. برای پیش بینی تاریخ دقیق تر زمان ثبت نام های سال بعدی، می تونید زمان دریافت مدارک برای امسال رو از بخش آرشیو آگهی های سایت دانشگاه پیدا کنید یا از اینترنت هم می تونید سرچ کنید.

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

بچه ها یکی از اشناهام می خواد تو ترکیه دندان پزشکی بخونه ولی به زبان انگلیسی و بدون کنکور!
    معتبر یا مشروط بودنشم واسشون مهم نیست.
    ترکیه چنین دانشگاهی داره کلا؟الان دارن هند دندان پزشکی می خونن...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)