صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 64

موضوع: تحصیل در رشته های علوم پزشکی | دندانپزشکی | داروسازی در دانشگاه های ترکیه

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته های علوم پزشکی | دندانپزشکی | داروسازی در دانشگاه های ترکیه

نقل قول نوشته اصلی توسط negin92 نمایش پست ها
    سلام من شهریور ماه دوره عمومی پزشکی رو تموم کردم و منتظر اعزام به طرحم. میخواستم ببینم کسی اطلاعی راجع به اینکه بعد از اینکه رزیدنتی توی ترکیه تموم شد امکان کار پیدا کردن هست؟! من شنیدم که اونجا به پزشکان بیگانه سخت کار میدن. و اینکه اصلا رفتن به ترکیه برای تخصص و گذروندن 3 تا امتحان ارزش داره نسبت به رزیدنتی ایران یا نه ؟!
    امکان کار تو بیمارستان های خصوصی هست ولی یکی از دوستان من این کار رو کرد خیلی از پروسه دلگیر بود. کلی دوندگی کرد بین تهران-آنکارا. پشیمون شده بود که اگه می دونست این همه دوندگی داره همین ایران می موند.
    بیمارستان های خصوصی هم که دل بخواهی پول می دهند و کمتر از پزشکان دیگر هم به خارجی ها حقوق می دهند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته های علوم پزشکی | دندانپزشکی | داروسازی در دانشگاه های ترکیه

نقل قول نوشته اصلی توسط padisah نمایش پست ها
    امکان کار تو بیمارستان های خصوصی هست ولی یکی از دوستان من این کار رو کرد خیلی از پروسه دلگیر بود. کلی دوندگی کرد بین تهران-آنکارا. پشیمون شده بود که اگه می دونست این همه دوندگی داره همین ایران می موند.
    بیمارستان های خصوصی هم که دل بخواهی پول می دهند و کمتر از پزشکان دیگر هم به خارجی ها حقوق می دهند.
    مرسی خیلی ممنون پس یعنی با این اوصاف مثل اینکه باید بیخیال ترکیه شد من همش میخوام قانع بشم که اونجا رفتن خیلی بهتر از ایران موندنه ولی مثل اینکه نمی ارزه...

Junior Member

سلام خسته نباشید 18 سالمه و دیبلم تجربی با معدل کل 18.5 و معدل بیش دانشگاهی 15.5 میخوام دندانبزشکی بخونم بدون کنکور با زبان انگلیسی و در دانشگاهی که مورد تایید وزارت باشه! آیا اصن همچین چیزی امکان داره؟! در کدوم کشور؟ هزینه اش چقدره؟ ممنون

سلام کسی هست که امسال بخواد آزمون یوس بده ؟!

میخوام بدونم آخه منم میخوام آزمون یوس بدم....
    توی اردیبهشت ماه و خرداد اگه خدا بخواد

Junior Member Martine آواتار ها

سلام
    دیپلم تجربی با معدل 18.67 و پیش دانشگاهی با مدل 19.05 دارم. میخواستم بپرسم:
    1- چه دانشگاه هایی با شرط معدل دانشجو میگیرن تا شانسم رو امتحان کنم؟
    2-به جز مدرک زبان دیگه چیزی لازم هست؟من سه ماه دیگه آیلتس میدم به ددلاین میرسم؟
    پیشاپیش ممنون

Junior Member

سلام دوستان. من دانشجوي رشته دندانپزشكي فيليپين هستم.ورودي ٢٠١١. مي خوام برم تركيه دوباره همين رشته رو از اول بخونم.
    لطفا منو راهنمايي كنيد،مرسي
    ١.دانشگاهي هست كه بدون امتحان ورودي بشه وآردش شد؟
    ٢.حداقل به ازاي ٣ سال دانشجوي دندان پزشكي بودنم از امتحان ورودي بتونن بگذرن و من وارد دانشگاه شم
    ٣.كسي هست كه مثل يه ايجنت باشه و بتونه با پول امتحان ورودي رو درست كنه؟؟
    ٤.اگه بيام تركيه و حضوري برم با دانشگاه صحبت كنم فايده أي داره؟؟
    ٥.مدرك زبان بأيد چه نمره هايي باشه و كدوم بهتره؟؟toefl and ielts
    درضمن معدل ديپلم و پيش اين جانب معموليه در حد ١٥ و ١٦

سلام من می خوام از مدرک پیش دانشگاهیم اپلای بدم واس پزشکی. امسال هر دانشگاه جدا امتحان میگیره و تقریبا 12 تا دانشگاه و زمان امتحاناشونم فاصلش زیاده کسی می تونه کمکم کنه کدوم دانشگاه ها بهتره و راحت تر واس اپلای و .... خیلی سخته 12 تا یوس امتحان دادن.... :|

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

سلام دوستان. آیا کسی هست که دانشگاههای واسه رشته پزشکی به شرط معدل و بدون نیاز به آزمون یوس باشه رو به من معرفی کنه؟ و حتما میخوام زبان تحصیلش انگلیسی باشه. خیلی خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

سلام دوستان
    خسته نباشید
    برا شروع دوره تخصص پزشکی نه عمومی تو ترکیه باید چیکار کنیم ؟ مثلا تخصص تو چشمپزشکی
    خواهشا اگه کسی اطلاعاتی داره بگه بهم
    ممنون میشم

Junior Member

سلام. خسته نباشین. میشه لیست شهریه رشته پزشکی دانشگاه های ترکیه رو بزارین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)