صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 64

موضوع: تحصیل در رشته های علوم پزشکی | دندانپزشکی | داروسازی در دانشگاه های ترکیه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته های علوم پزشکی | دندانپزشکی | داروسازی در دانشگاه های ترکیه

کسی لینک دانلود کتاب برای آزمون یوس سراغ داره ؟؟

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته های علوم پزشکی | دندانپزشکی | داروسازی در دانشگاه های ترکیه

سلام
    دوستان می خواستم ببینم واسه خوندن رشته دندان پزشکی و داروسازی کدوم دانشگاه بهتره؟
    بنده اهل تبریزم
    زبان انگلیسیم ضعیفه
    وضعیت مالیمم متوسطه
    ممنون
    ویرایش توسط hhoushmand : May 29th, 2014 در ساعت 11:02 PM

Junior Member

سلام
    من کارشناسی ارشد IT دارم و حدود 30 سال سن. میخواستم بدونم میتونم برای رشته دندانپزشکی در ترکیه اقدام کنم؟
    محدودیت سنی وجود نداره؟
    میتونم دانشگاه های دولتی شرکت کنم؟
    ترکی اصلا بلد نیستم ولی انگلیسیم خوبه!

ممنون

سلام
    من مدرک پرستاری از آکسفورد انگلیس دارم
    میخوام پزشکی در ترکیه بخونم چند سوال دارم
    1.هزینه ی سالیانه چند هزار دلاره؟
    2.راهی هست بدون آزمون و به زبان انگلیسی بخوانم؟
    3. پزشکی در ترکیه چند سال هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushkh نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی ارشد IT دارم و حدود 30 سال سن. میخواستم بدونم میتونم برای رشته دندانپزشکی در ترکیه اقدام کنم؟
    محدودیت سنی وجود نداره؟
    میتونم دانشگاه های دولتی شرکت کنم؟
    ترکی اصلا بلد نیستم ولی انگلیسیم خوبه!

ممنون
    سلام دوست عزیز موزدی نداره شما میتوانید برای دندانپزشکی به زبان انگلیسی اقدام و بخونید
    بله دانشگاههای دولتی شرط پذیرش به دو صورت هست یکی از طریق ازمون ورودی که هرساله اردیبهشت ماه برگزار میشود که هر دانشگاه مجزا میگیره و یکی دیگه از طریق شرط معدل دیپلم و پیش دانشگاهی هست که اواخر اردیبهشت تا اواسط تیر با شرط معدل پذیرش انجام میگیره
    برای دانشگاههای خصوصی هم تا ظرفیت دارند پذیرش میگرند اونها هم تا اواسط تیر جمع وجور میکنند البته رشته های پزشکی سریع پر میشوند
    ویرایش توسط hpmoner : June 23rd, 2014 در ساعت 10:48 PM دلیل: دعوت به ارتباط خارج از فروم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط javad04 نمایش پست ها
    سلام
    من مدرک پرستاری از آکسفورد انگلیس دارم
    میخوام پزشکی در ترکیه بخونم چند سوال دارم
    1.هزینه ی سالیانه چند هزار دلاره؟
    2.راهی هست بدون آزمون و به زبان انگلیسی بخوانم؟
    3. پزشکی در ترکیه چند سال هست؟
    دوست عزیز
    1-هزینه سالیانه بریا خوندن تودانشگاهای دولتی هر ترم 1تا 1/5 میلیون تومانه ایران و در دانشگاههای خصوصی هر ترم 20 میلیون تومان
    2-بله شما میتوانید به زبان انگلیسی مشغول به تحصیل شوید
    شما میتوانید بدون ازمون و شروط دیگر پذیرش بگیرید
    3-پزشکی در ترکیه مثله ایرانه 6-7 سال طول میکشه این بستگی به خودتونهم داره

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

سلام دوستان. حقیقتش من واسه رشته پزشکی در دانشگاه حاجت تپه به زان انگلیسی اقدام کردم. یکی از فاکتورهای پذیرش این دانشگاه حداقل معدل پیش دانشگاهی 18 هست. حقیقتش من 9 سال پیش ،پیش دانشگاهی گرفتم و معدل 16.5 هست ولی معدل دیپلمم 18.5 هست. البته من یک لیساسن دانشگاه دولتی هم دارم و 2 سال هم در مجارستان به انگلیسی در رشته دندانپزشکی درس خوندم. حالا میخواستم بدونم که این دانشگاههای ترکیه ت چه حد پایبند الزامات پذیرششون هستند؟ میخوام بدونم صرفا شرایط دیگه رو در نظرنمیگیرن و فقط معدل پیش براشون مهم هست؟

Junior Member

سلام . من امسال کنکور دارم 94 رشته تجربی معدل دیپلم یا همون سال سومم هم 19 شد . به دارو سازی علاقه زیادی دارم میخواستم ببینم میتونم بدون کنکور وارد دانشگاه ترکیه بشم یا باید آزمون YOS رو بدم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jaihoon نمایش پست ها
    سلام . من امسال کنکور دارم 94 رشته تجربی معدل دیپلم یا همون سال سومم هم 19 شد . به دارو سازی علاقه زیادی دارم میخواستم ببینم میتونم بدون کنکور وارد دانشگاه ترکیه بشم یا باید آزمون YOS رو بدم ؟
    با سلام دوست عزیز امکانش هست با شرط معدل یا از طریق مجاری دیگر- آزمون یوس هر ساله تو اردیبهشت ماه برگزار میشه که برای رشته های پزشکی باید نمره خوبیدر ازمون یوس بیارید- به غیر از ازمون یوس امکان پذیرش با شرط معدل یا از طریق مجاری دیگر امکان پذیر است که به قول شما بدون کنکور میباشد
    با تشکر موفق باشید

Junior Member

چجوری میتونم تو آزمون یوس شرکت کنم ؟ یکی از موسسه ها نوشته بود که نیازی نیست برم ترکیه سوالارو میفرسته من باید تو خونه جواب بدم بعد واسشون ایمیل کنم !! ) والا خنده ام میگیره !! اگه کسی میدونه چجوری میتونم ثبت نام کنم و امتحان بدم ممنون میشم !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)