صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 64

موضوع: تحصیل در رشته های علوم پزشکی | دندانپزشکی | داروسازی در دانشگاه های ترکیه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته های علوم پزشکی | دندانپزشکی | داروسازی در دانشگاه های ترکیه

نقل قول نوشته اصلی توسط jaihoon نمایش پست ها
    چجوری میتونم تو آزمون یوس شرکت کنم ؟ یکی از موسسه ها نوشته بود که نیازی نیست برم ترکیه سوالارو میفرسته من باید تو خونه جواب بدم بعد واسشون ایمیل کنم !! ) والا خنده ام میگیره !! اگه کسی میدونه چجوری میتونم ثبت نام کنم و امتحان بدم ممنون میشم !
    سال بعد تو اردیبهشت ماه 94 هر دانشگاه مجزا میگیره که برای هر دانشگاه که دلخواهته که 4تاست 5تاست یکیه یا 10تاست میتونی ثبتنام کنی (منظور هر کدوم دانشگاه خوبه برات اون رشته ای که میخوای رو داره ) . چند ماه قبلش باید تو امتحانشون ثبتنام کنی که این ثبتنام رو خودت هم میتونی انجام بدی اگر گریدیت یا حساب داشته باشی که هزینه شون رو بپردازی اگر نه نمیتونی به موسسات یا جاهایی که اعلام ثبتناتم میکنند به ریالی پرداخت کنی اونها هم برات ثبتنام میکنند
    اون موسسه حتما جزوات و امتحانات سال قبل رو گفته اینطوری نیست شما بشینی خونه سوالها رو بدند شما جواب بدی بعد ...
    باید سر امتحان هر دانشگاهی که ثبتنام کردی حاضر باشی تو ترکیه
    برای قبولی و پذیرش دانشگاه در رشته های پزشکی حتما باید نمره خوبی بیاری
    با احترام

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته های علوم پزشکی | دندانپزشکی | داروسازی در دانشگاه های ترکیه

سلام من امسال ميخوام برم بيش دانشكاهي معدل سوم ١٦ اينا بود تركي استانبولي رو خوب بلدم تو زبون مشكلي ندارم ولي بايد كلاس برم ميخوام تو تركيه تو يه دانشكاه خوب خوب رشته داروسازي رو بخونم بنظرت بايد جكار كنم ؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان،
    یکی از دوستان من میخواد توی ترکیه دندانپزشکی بخونه (فقط علوم پایه یعنی 72 واحد) و بعد بیاد توی ایران بین الملل بخونه. میخواستم بدونم فرایندش چطوری هست؟ چطور باید اطلاعات جمع آوری کرد واسه این کار؟ دانشگاه های ترکیه تدریس به زبان انگلیسی هم دارند؟ هزینه هاش حدودی چقدر هست؟
    با سپاس فراوان

Junior Member

سلام
    من نیاز به مشاوره سریع دارم،ممنون میشم
    دوره کارشناسی خودم رو گذروندم،الان میخوام برای دندانپزشکی ترکیه اقدام کنم،شخصی پیدا کردم که در قبال دریافت هزینه کارهارو انجام میده(از طریق معدل میخواد پذیرش بگیره) اما اصلا اعتماد ندارم بهش(تحت چوشش هیچ موسسه ای نیست ظاهرا) با توجه به اینکه من خدمت دارم و میترسم از نظر برگشت به کشور به مشکل بخورم.وقتم بسیار محدود هست دوستان.معدل کل دبیرستان من هم19.1 است.اگر کسی این مراحل و گذرونده و یا شخص بیا موسسه معتبری سراغ دارین ممنون میشم راهنمایی کنید،به دلایلی واقعا وقت محدودی دارم در حد چند روز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Imaniali نمایش پست ها
    سلام من امسال ميخوام برم بيش دانشكاهي معدل سوم ١٦ اينا بود تركي استانبولي رو خوب بلدم تو زبون مشكلي ندارم ولي بايد كلاس برم ميخوام تو تركيه تو يه دانشكاه خوب خوب رشته داروسازي رو بخونم بنظرت بايد جكار كنم ؟؟؟
    سلام دوست من
    شما اگر زبان ترکی استانبولیت خوبه این عالیه شما امتحانش رو حتما بدا که هر هفته برگزار میشه تو ترکیه تو ایران هم برگزار میشه
    شما 8ماه فرصت دار که یوس رو بخونی که اگر تو یوس نمره خیلی بالایی بیاری میتونی وارد دانشگاهها بشی
    ولی چون علوم \رشکی مربوط میشه حتما باید نمرت خوب باشه وگرنه احتمال پذیرش کمه

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hitchcock نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یکی از دوستان من میخواد توی ترکیه دندانپزشکی بخونه (فقط علوم پایه یعنی 72 واحد) و بعد بیاد توی ایران بین الملل بخونه. میخواستم بدونم فرایندش چطوری هست؟ چطور باید اطلاعات جمع آوری کرد واسه این کار؟ دانشگاه های ترکیه تدریس به زبان انگلیسی هم دارند؟ هزینه هاش حدودی چقدر هست؟
    با سپاس فراوان
    بزرگوار این امکان وجود داره مشکلی نیست
    حتی به زبان انگلیسی هم امکان وجود داره ولی باید ترم 2 - 3 میتونه انتقال بده
    هزینه ی شهریه تو ترکیه خیلی کمه یعنی مفته تو بین الملل برگرده که بالاست
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط c0rtex نمایش پست ها
    سلام
    من نیاز به مشاوره سریع دارم،ممنون میشم
    دوره کارشناسی خودم رو گذروندم،الان میخوام برای دندانپزشکی ترکیه اقدام کنم،شخصی پیدا کردم که در قبال دریافت هزینه کارهارو انجام میده(از طریق معدل میخواد پذیرش بگیره) اما اصلا اعتماد ندارم بهش(تحت چوشش هیچ موسسه ای نیست ظاهرا) با توجه به اینکه من خدمت دارم و میترسم از نظر برگشت به کشور به مشکل بخورم.وقتم بسیار محدود هست دوستان.معدل کل دبیرستان من هم19.1 است.اگر کسی این مراحل و گذرونده و یا شخص بیا موسسه معتبری سراغ دارین ممنون میشم راهنمایی کنید،به دلایلی واقعا وقت محدودی دارم در حد چند روز
    سلام دوست من
    با توجه به شرایطی که داری
    پذیرش بدون معدل و ازمون شما باید پیدا کنی
    من چند نکته هم به شما بگم

پذیرش با شرط معدل ریسک دار هستش یعنی شاید قبولت کنند و شاید قبولت نکنند
    یا هم باید ازمون یوس رو بدی که نمره عالی رو بیاری که هر ساله تو اردیبهشت هر دانشگاه مجزا میگیره و تا بتونی پذیرش بگیری یعنی از 100 کمتر بیاری نمیتونی
    شما باید کسی رو پیدا کنی که بتونه برای شما بدون شرط معدل و بدون ازمون و شروطی برات اوکی کمنه و وارد بشی و بخونی البته با توحه به شرایطی که اعلام کردید
    موفق باشید با تشکر

Junior Member

سلام.بنده کارشناس پرستاری دانشگاه تبریز هستم. معدل دیپلم من هم 19.33 و معدل پیش 19.03 میخواستم برا ادامه تحصیل پزشکی ترکیه رو انتخاب کنم. خودم هم آذری هستم. با این شرایط کدوم دانشگاه خوب رو میتونم انتخاب کنم که راحت قبول بشم. هرینه تحصیل چقدر است؟

Junior Member

باسلام. جدیدا شنیدم که آزمون یوس در تهران هم برگزار میشه . کسی اطلاعی داره ؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amiry93 نمایش پست ها
    سلام.بنده کارشناس پرستاری دانشگاه تبریز هستم. معدل دیپلم من هم 19.33 و معدل پیش 19.03 میخواستم برا ادامه تحصیل پزشکی ترکیه رو انتخاب کنم. خودم هم آذری هستم. با این شرایط کدوم دانشگاه خوب رو میتونم انتخاب کنم که راحت قبول بشم. هرینه تحصیل چقدر است؟
    سلام دوست من

ببینید معدل شما خوبه حرفی نیست
    اگر بخواهید با شرط معدل پذیرش بگیرید ریسک کردید یعنی در واقع شانستون رو امتحان کرده اید
    اگر بخواهید از طریق ازمون ورودی یوس وارد دانشگاه بشوید حتما باید یک نمره عالی از عالی بگیرید
    نه اگرمیخواهید بدون ازمون و بدون شرط معدل همجاهایی هستند میتونند کمک کنند و پذیرش بگیرید
    ببنید هر کدام صلاحه
    موفق و پایدار باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)