نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: اشکال در Google Map در داخل ایران

ApplyAbroad Hero

Question اشکال در Google Map در داخل ایران

سلام

خودتون می دونید که Google Map چقدر در تسریع زندگی مفیده و چقدر برای یافتن آدرس ها کاربرد داره. چند وقتی هست که من نمیتونم از Google Map استفاده کنم یا بهتر بگم وقتی روی این سرویس کلیک می کنم، هر چند نقشه تقریبا به طور کامل میاد، اما اون box مربوط به ابزار های جابجایی روی نقشه نمیاد. آیا در ایران به تازگی این سرویس از کار افتاده؟ یا مشکل من از جای دیگه است؟
    inactive account

Senior Member nima_AA آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اشکال در Google Map در داخل ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    سلام

خودتون می دونید که Google Map چقدر در تسریع زندگی مفیده و چقدر برای یافتن آدرس ها کاربرد داره. چند وقتی هست که من نمیتونم از Google Map استفاده کنم یا بهتر بگم وقتی روی این سرویس کلیک می کنم، هر چند نقشه تقریبا به طور کامل میاد، اما اون box مربوط به ابزار های جابجایی روی نقشه نمیاد. آیا در ایران به تازگی این سرویس از کار افتاده؟ یا مشکل من از جای دیگه است؟
    منم این مشکل رو چند روزی هست که احساس کردم اما الان وقتی با اکانت جی میل وارد شدم ,کاملا مشکل برطرف شد

فکر میکنم از این به بعد فقط با اکانت گوگل میشه از این سرویس استفاده کرد
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Junior Member yahmadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environment/Tehran

Smile پاسخ : اشکال در Google Map در داخل ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_AA نمایش پست ها
    منم این مشکل رو چند روزی هست که احساس کردم اما الان وقتی با اکانت جی میل وارد شدم ,کاملا مشکل برطرف شد

فکر میکنم از این به بعد فقط با اکانت گوگل میشه از این سرویس استفاده کرد
    جالبه منم همین مشکل داشتم و فکر می کردم ایراد از مروگر یا از کامپیوتر هستش، ولی من هم با اکانت وارد شدم درست شد.
    از دست این گوگل
    We are in charge of our attitudes

ApplyAbroad Hero

پس اینطور که متوجه شدم، این مشکل فقط مختص کاربران داخل ایران نیست؟ و گوگله که تغییر رویه داده؟!
    inactive account

رشته و دانشگاه
    Environment/Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    پس اینطور که متوجه شدم، این مشکل فقط مختص کاربران داخل ایران نیست؟ و گوگله که تغییر رویه داده؟!
    ظاهرا همینطوره!

رشته و دانشگاه
    Environment/Tehran

این مشکل ما دوباره چند وقتیه برگشته و گوگل مپ باز هم هنگ می کنه و از کار می افته...!
    ولی این دفعه یه مشکل دیگه هم بهش اضافه شده. یعنی این که هر وقت از این سرویس استفاده می کنم آنتی ویروس کامپیوتر که نود 32 ورژن 5 هم هست یه اخطاری شبیه port scan attack detected می ده و پس از آن عملا گوگل مپ از کار می افته در واقع آنتی ویروس یا همون فایروال بلوکه می کنه اون آدرس.
    به نظرم یکی از طریق این سرویس می خواد به کامپیوتر دسترسی داشته باشه. البته این موضوع واسه بعضی سایت های معدود دیگر نیز اتفاق می افته.
    نظر دوستان چیه چیکار می شه کرد که هم از گوگل مپ استفاده کرد و هم از این حملات در امان بود؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط yahmadi نمایش پست ها
    این مشکل ما دوباره چند وقتیه برگشته و گوگل مپ باز هم هنگ می کنه و از کار می افته...!
    ولی این دفعه یه مشکل دیگه هم بهش اضافه شده. یعنی این که هر وقت از این سرویس استفاده می کنم آنتی ویروس کامپیوتر که نود 32 ورژن 5 هم هست یه اخطاری شبیه port scan attack detected می ده و پس از آن عملا گوگل مپ از کار می افته در واقع آنتی ویروس یا همون فایروال بلوکه می کنه اون آدرس.
    به نظرم یکی از طریق این سرویس می خواد به کامپیوتر دسترسی داشته باشه. البته این موضوع واسه بعضی سایت های معدود دیگر نیز اتفاق می افته.
    نظر دوستان چیه چیکار می شه کرد که هم از گوگل مپ استفاده کرد و هم از این حملات در امان بود؟
    من الان ایران نیستم و گوگل مپ بدون مشکل کار می کنه. حدسم اینه که مشکل از ایرانه!!
    inactive account