صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28

موضوع: پذیرش برای فنی حرفه ای

پیش فرض پذیرش برای فنی حرفه ای

با سلام بنده دیپلم فنی حرفه ای دارم ولی خیلی دوست دارم بتونم تو خارج درس بخونم و همونجاهم کم کم کار کنم و... میخواستم بدونم برای فنی حرفه ای رشته کامپیوتر چه کشورهایی میشه پذیرش گرفت منظورم برای کاردانی است میخوام اونبر بخونم ایا همچین چیزی شدنی است؟

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

پیش فرض پاسخ : پذیرش برای فنی حرفه ای

سلام.اکثر کشورها لیسانسشون 4ساله س.ولی دوساله میتونین برای کالج های امریکا اقدام کنین که بعضی هاشون پیش رو هم نمیخوان!من برای ژاپن رو هم دیدم که پذیرش برای فوق دیپلم میده!موفق باشین.

کشورهایی اسیایی چی؟ مثل مالزی درضمن من کاردانش هستم ها؟ مهم نیست؟

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamusic13 نمایش پست ها
    کشورهایی اسیایی چی؟ مثل مالزی درضمن من کاردانش هستم ها؟ مهم نیست؟
    راستش من تا حالا نشنیدم کسی بخواد بره اونجا کاردانی بخونه.کشورهای اسیایی هم ژاپن رو مثال زدم.ولی درمورد مالزی اطلاعی ندارم

Junior Member

من دوتا مدرک فنی حرفه ای رایانه کار درجه 1 و 2 و دیپلم نقشه کشی ساختمان دارم (دو تا مدرک شامل اتوکد و نقشه کشی ساختمان )
    میخوام بدونم آیا کالجی در آلمان و آمریکا هست که من پذیرش بگیرم یا نه ؟؟
    ویرایش توسط zizi29 : April 23rd, 2013 در ساعت 11:31 PM

Junior Member

من معمولا دیدم دانشگاه ها از ایران مدرک پیش دانشگاهی میخوان . کسی بدونه برای دیپلم فنی حرفه ای کجاها میشه پذیرش گرفت خوب بود مثلا آلمان ایا قبول میکنه یا خیر؟

Junior Member

فکر نمیکنم امکان داشته باشه حداقل تجربه 2 ماه اخیر من (سایت دانشگاههای ترکیه،ایتالیا،اتریش،انگلی س،مالزی و استرالیا) میگه 90% دانشگاههای ممتاز خارجی (کالج رو نمیدونم) برای Exam Result صرفا عبارت "Diplome Dabirestan/Pishdaneshgahi" رو بعنوان نتیجه قابل قبول برای applicantهای ایرانی توی لیستشون قید کردند!

من در دانشکده فنی و حرفه ای شهید منتظری مشهد کاردانی رشته مکانیک خودرو میخونم. میخواستم بدونم برای کارشناسی میشه در دانشگاهای خوب کشورهایی مثل آمریکا و آلمان ادامه بدم؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooria_kb7 نمایش پست ها
    من در دانشکده فنی و حرفه ای شهید منتظری مشهد کاردانی رشته مکانیک خودرو میخونم. میخواستم بدونم برای کارشناسی میشه در دانشگاهای خوب کشورهایی مثل آمریکا و آلمان ادامه بدم؟؟
    باید با دانشگاها مکاتبه کنید دوست عزیز ولی معمولا کلیه مدارکی که مورد تایید آموزش عالی ایران و به تبع اون قوه قضائیه و وزارت امور خارجه هست (به شرط داشتن مهر و امضا تمامی دستگاهها) بعنوان مدرک رسمی میپذیرند منتها تعداد محدودی از دانشگاهها هم هستند که حتی برای پذیرش مقطع کارشناسی هم باید مدرک آزمون بین المللی SAT با حد نصاب تعیین شده رو ارائه کنید تا بهتون پذیرش بدن، در مورد مقاطع بالاتر هم GRE و...
    به نظر من اگر زبانتون در سطح قابل قبول هست و در عین حال میتونید هزینه شرکت در امتحان رو تقبل کنید، کسب نمره خوب در این آزمون میتونه بسیار موثر باشه بخصوص برای پذیرش دانشگاههای آمریکا!
    در مورد اروپا هم بسته به کشور و دانشگاه شرایط متفاوته، بعضیاشون امتحان ورودی/کنکور اختصاصی دارند و بعضیاشون شرط قبولی در دوره مقدماتی/پیش نیاز و...
    ویرایش توسط k_han_1985 : July 10th, 2015 در ساعت 05:41 PM

Junior Member

سلام در مورد المان و اتریش ایا میشه برای کالج ها اقدام کرد؟؟؟ هزینش چقدر میشه ؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)