صفحه 2 از 17 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 169

موضوع: Universität Bremen

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

پیش فرض پاسخ : Universität Bremen

این دانشگاه به من در رشته Produktionstechnik پذیرش داد ولی دعوتم کرده برای یک امتحان ورودی که من احتمالا نمیرسم بهش چون 12.فوریه تاریخشه
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

Senior Member

دوستان عزیزی که در این دانشگاه مشغولند یا کلا در آلمان تحصیل میکنند لطفا به این سوال ج بدید
    طبق FAQ دانشگاه که در زیر اوردم آیا واسه اپلای الکترونیکیش تایید سفارت لازمه یا فقط ترجمه رسمی با مهر دادگستری کافیه؟؟؟؟
    Do the documents which are uploaded electronically have to be notarised?

For the electronic documents, notarisation is not required. In case of admission, the enrolment office will ask you to hand in notarised copies of your documents.

رشته و دانشگاه

من مدارکم رو بدون تایید سفارت فرستادم واسشون و قبول کردند
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط e.farahmand نمایش پست ها
    من مدارکم رو بدون تایید سفارت فرستادم واسشون و قبول کردند
    مرسی از پاسخت
    ی سوال دیگه هم دارم اینه که مدرک زبانو تو سایتش نوشته اگه تا ددلاین نداشتید اشکال نداره حالا میخام بدونم شما اطلاع ندارید تا چقدر بعد از ددلاین نمره و مدرکو میخان؟؟؟ آیا باید تا قبل ددلاین حتما امتحانو داده باشیمو نمرمونو بدونیم؟؟؟ یا میشه کلا بعد از ددلاین امتحان داد؟>؟؟؟؟؟؟؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhani2011 نمایش پست ها
    مرسی از پاسخت
    ی سوال دیگه هم دارم اینه که مدرک زبانو تو سایتش نوشته اگه تا ددلاین نداشتید اشکال نداره حالا میخام بدونم شما اطلاع ندارید تا چقدر بعد از ددلاین نمره و مدرکو میخان؟؟؟ آیا باید تا قبل ددلاین حتما امتحانو داده باشیمو نمرمونو بدونیم؟؟؟ یا میشه کلا بعد از ددلاین امتحان داد؟>؟؟؟؟؟؟؟
    ببخشید این سوالم ج بدید منو راحت کنید.
    موقع ثبت نام اینترنتی واسه رشته information and automation eng مدارکی که زیر مینویسم کافیه؟؟؟؟؟؟؟
    1.ریزنمرات ترجمه شده(نیاز به تایید سفارت نیست)
    2.CV
    3.Motivation letter
    4.ترجمه گواهی موقت(نیاز به تایید سفارت نیست)
    آیا چیز دیگه ای هم نیاز بود؟؟؟؟؟توی CV قسمت زبان خارجی بنویم Fluent یا باید نمره امتحان ایلتسو بنویسم؟؟اگه امتحانم بعد از ددلاین باشه قبول نمیشه؟؟؟؟
    اگر نه مدارک تایید شده و مدارک دبیرستان و ... کی میخان؟

رشته و دانشگاه

مرسی از پاسخت
    من به زبان آلمانی اقدام کردم و شاید انگلیسی شرایطش متفاوت باشه و اطلاعی در مورد این سوال شما ندارم
    ایمیل بزنید به خودشون سوال کنید و برای اقدام کردن برای این دانشگاه زیاد عجله نکنید چون تمامی مدارک رو بعد از دیدلاین بررسی میکنند
    اما خب چیزی که واضحه شما باید حتما برای ثبت نام مدرک زبانتون دستتون باشه

رشته و دانشگاه

ببخشید این سوالم ج بدید منو راحت کنید.
    موقع ثبت نام اینترنتی واسه رشته information and automation eng مدارکی که زیر مینویسم کافیه؟؟؟؟؟؟؟
    1.ریزنمرات ترجمه شده(نیاز به تایید سفارت نیست)
    2.CV
    3.Motivation letter
    4.ترجمه گواهی موقت(نیاز به تایید سفارت نیست)
    آیا چیز دیگه ای هم نیاز بود؟؟؟؟؟توی CV قسمت زبان خارجی بنویم Fluent یا باید نمره امتحان ایلتسو بنویسم؟؟اگه امتحانم بعد از ددلاین باشه قبول نمیشه؟؟؟؟
    اگر نه مدارک تایید شده و مدارک دبیرستان و ... کی میخان؟
    فکر کنم خودشون یه چک لیست از مدارک دارند همون هایی که خواستند رو واسشون بفرستید
    من ریز نمرات و مدارک دیپلم و پیش + ریز نمرات دانشگاه + مدرکی که دانشگاه میده خطاب به نظام وظیفه(چون مدرک موقتم آماده نبود) + مدرک زبان + CV + Motivation letter رو واسشون فرستادم
    و اونها هم پذیرش دادند
    در مورد سوالات مربوط به زبان اطلاعی ندارم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط e.farahmand نمایش پست ها
    فکر کنم خودشون یه چک لیست از مدارک دارند همون هایی که خواستند رو واسشون بفرستید
    من ریز نمرات و مدارک دیپلم و پیش + ریز نمرات دانشگاه + مدرکی که دانشگاه میده خطاب به نظام وظیفه(چون مدرک موقتم آماده نبود) + مدرک زبان + CV + Motivation letter رو واسشون فرستادم
    و اونها هم پذیرش دادند
    در مورد سوالات مربوط به زبان اطلاعی ندارم
    مرسی از پاسخ کاملت
    اما اینو تو سایت نوشته
    Please take scans of the following documents in PDF format:
    • Bachelor’s Degree in a field relevant to, depending on your application, Communication and Information Technology or Information and Automation Engineering (please include grade sheets of the complete program),
    • English language certificate, if required and already available. If you obtain the certificate after the application deadline, you can, in case of an admission, submit it until the start of the lectures.

In addition, write the following documents electronically and save them as PDF files:
    • Letter of Motivation (incl. your qualifications and objectives),
    • Curriculum Vitae (tabular form).

Recommendation letters are not considered for the application.

If you have completed your studies but did not get your Bachelor's degree certificate yet, please get a Course Completion Letter instead which gives the name and the duration of your study program. If the studies were held in English, this should be mentioned in the letter as well. Also, add a transcript which gives an overview of all exams including the marks. In case of admission, your original Bachelor degree certificate will be checked once you arrive at the University.

Documents must be in English or German. For documents issued in a different language, a notarised translation into English or German is required.
    اینم لینکش
    http://www.msc-cit-iae.uni-bremen.de...ite=conditions
    به نظرتون مدارک پیش و دبیرستانم اماده کنم؟

Senior Member

ی سوال دیگه اینکه دانشگههای ایران تا فارغ التحصیل نشی ریزنمراتتو نمیده؟؟؟؟؟
    این
    Course Completion Letter که تو سایت گفته همون مدرک موقت میشه دیگه؟؟
    چون من معافی دارم نمیدونم کدوم گواهی میگی که واسه نظام وظیفه میده؟ آیا به دانشگاه بگیم گواهی مبنی بر پایان تحصیل میده؟
    ببخشید خیلی وارد جزئیت شدم.

رشته و دانشگاه

مرسی از پاسخ کاملت
    اما اینو تو سایت نوشته
    Please take scans of the following documents in PDF format:
    • Bachelor’s Degree in a field relevant to, depending on your application, Communication and Information Technology or Information and Automation Engineering (please include grade sheets of the complete program),
    • English language certificate, if required and already available. If you obtain the certificate after the application deadline, you can, in case of an admission, submit it until the start of the lectures.

In addition, write the following documents electronically and save them as PDF files:
    • Letter of Motivation (incl. your qualifications and objectives),
    • Curriculum Vitae (tabular form).

Recommendation letters are not considered for the application.

If you have completed your studies but did not get your Bachelor's degree certificate yet, please get a Course Completion Letter instead which gives the name and the duration of your study program. If the studies were held in English, this should be mentioned in the letter as well. Also, add a transcript which gives an overview of all exams including the marks. In case of admission, your original Bachelor degree certificate will be checked once you arrive at the University.

Documents must be in English or German. For documents issued in a different language, a notarised translation into English or German is required.
    اینم لینکش
    http://www.msc-cit-iae.uni-bremen.de...ite=conditions
    به نظرتون مدارک پیش و دبیرستانم اماده کنم؟
    خب وقتی نگفته یعنی نمیخواد دیگه