صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 51

موضوع: سپردن وثیقه به منظور گرفتن دانشنامه برای ترجمه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سپردن وثیقه به منظور گرفتن دانشنامه برای ترجمه

سلام.
    منم تقریبا این وضعیت رو دارم حالا توضیح میدم اگه کسی میدونه کمک کنه ممنون میشم:

من تاریخ فارغ التحصیلیم مرداد 91 هست و دانشگاه برگه خاتمه معافیت تحصیلی و معرفی به نظام وظیفه رو بهم داده.
    دانشگاهی که پیدا کردم و باهاشون مکاتبه کردم گفتن که نیازی به مدرک زبان نیست برای ثبت نام ولی خب چون سفارت میخاد باید بگیری.
    واسه همین تصمیم گرفتم در حین آماده شدن واسه امتحان IELTS مدارکمو بفرستم و پذیرش بگیرم ولی وقتی به دانشگاه مراجعه کردم گفتن هیچمدرکی نمیدیم چون وضعیت نظام وظیفه ت مشخص نیست. حتی ریز نمرات رو هم ندادن.
    نظام وظیفه هم که رفتن گفتن مشکلی نداره و دانشگاه باید بده چون تو فرجه یک ساله هستی

حالا میخاستم ببینم راه حل چیه؟
    باید از طریق نشا اقدام کنم؟ نشا هم که مدارک پذیرش رو نیاز داره درحالی که من هیچ مدرکی ندارم ارسال کنم پذیرش بگیرم.

Member MichelAngelo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط srm نمایش پست ها
    سلام.
    منم تقریبا این وضعیت رو دارم حالا توضیح میدم اگه کسی میدونه کمک کنه ممنون میشم:

من تاریخ فارغ التحصیلیم مرداد 91 هست و دانشگاه برگه خاتمه معافیت تحصیلی و معرفی به نظام وظیفه رو بهم داده.
    دانشگاهی که پیدا کردم و باهاشون مکاتبه کردم گفتن که نیازی به مدرک زبان نیست برای ثبت نام ولی خب چون سفارت میخاد باید بگیری.
    واسه همین تصمیم گرفتم در حین آماده شدن واسه امتحان IELTS مدارکمو بفرستم و پذیرش بگیرم ولی وقتی به دانشگاه مراجعه کردم گفتن هیچمدرکی نمیدیم چون وضعیت نظام وظیفه ت مشخص نیست. حتی ریز نمرات رو هم ندادن.
    نظام وظیفه هم که رفتن گفتن مشکلی نداره و دانشگاه باید بده چون تو فرجه یک ساله هستی

حالا میخاستم ببینم راه حل چیه؟
    باید از طریق نشا اقدام کنم؟ نشا هم که مدارک پذیرش رو نیاز داره درحالی که من هیچ مدرکی ندارم ارسال کنم پذیرش بگیرم.
    دوست عزیز نظام وظیفه برای چه چیزی به شما گفته که مشکلی نداره و دانشگاه باید تحویل بده؟ ریزنمرات یا دانشنامه؟

اگه ریزنمرات منظورشه که درسته بعد از تسویه حساب باید بهتون بدن ولی دانشنامه رو به هیج صورت نمیده دانشگاه. و یه وقت نظام وظیفه منظورش دانشنامه بوده که البته تقریبا محاله همین فردا برید و یه نامه ی کتبی ازشون خطاب به دانشگاهتون بگیرید.

در ضمن نشا اصن برای الان نیستو برای زمانیه که پذیرش اومده و شما میخواین کارای خارج شدنتونو انجام بدید

A friend in need is a friend indeed

Junior Member

با سلام
    من میخوام یه سوال خیلی شفاف بپرسم که مطمئنا برای خیلی پیش آمده و یا پیش میاد. فقط خواهشا کسایی که خودشون این مشکل داشتن یا واقعا میدونن نظر بدن.
    سوال: کسی که مدتیه (کمتر از 6 ماه) رسما فارغ التحصیل شده (کارشناسی) و حتی تسویه کرده و ریزنمره رسمی خودشو هم گرفته، ولی خوب سربازی هم داره، چطور میتوانه دانشنامه رسمی بگیره؟ (حداقل فقط برای ترجمه) (در واقع چون برخی دانشگاه ها، حتی موقع اپلای هم این مدرک رسمی را میخواهند، و قبول نمی کنند که بعد از پذیرش آن را ارائه بدهی)

نقل قول نوشته اصلی توسط zna نمایش پست ها
    با سلام
    من میخوام یه سوال خیلی شفاف بپرسم که مطمئنا برای خیلی پیش آمده و یا پیش میاد. فقط خواهشا کسایی که خودشون این مشکل داشتن یا واقعا میدونن نظر بدن.
    سوال: کسی که مدتیه (کمتر از 6 ماه) رسما فارغ التحصیل شده (کارشناسی) و حتی تسویه کرده و ریزنمره رسمی خودشو هم گرفته، ولی خوب سربازی هم داره، چطور میتوانه دانشنامه رسمی بگیره؟ (حداقل فقط برای ترجمه) (در واقع چون برخی دانشگاه ها، حتی موقع اپلای هم این مدرک رسمی را میخواهند، و قبول نمی کنند که بعد از پذیرش آن را ارائه بدهی)
    سلام دوست عزیز
    پست های قبلی من و یه دوست دیگه رو بخونی کاملا شفاف میشه واست.
    دانشنامه رسمی، اصل مدارک و هر مدرک رسمی دیگه به هیچ وجه به ما مشمولان داده نمیشه مگر با اتمام سربازی و یا نامه از وزارت علوم پس از گرفتن پذیرش.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl2012 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    پست های قبلی من و یه دوست دیگه رو بخونی کاملا شفاف میشه واست.
    دانشنامه رسمی، اصل مدارک و هر مدرک رسمی دیگه به هیچ وجه به ما مشمولان داده نمیشه مگر با اتمام سربازی و یا نامه از وزارت علوم پس از گرفتن پذیرش.
    البته به گفته های این دوسته خوبم اینو اضافه کنم که با ارائه ی برگ سبز قبل از اعزام به خدمت هم امکان گرفتن مدارک هست و صرفا لزومی نداره حتما تا اتمام خدمت صبر کنید

موفق باشید

سلام عزیزان
    اگه با پذیرشی که داریم بریم توی وزارت علوم پرونده تشکیل بدیم و بعد از گذاشتن وثیقه بریم دانشگاه، اصل دانشنامه رو بهمون میدی؟ کلا میدن بهمون یا فقط برای ترجمه؟ یعنی باید دانشنامه رو بعد از ترجمه بهشون برگردونیم؟؟
    با تشکر

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sssmmmrrr نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    اگه با پذیرشی که داریم بریم توی وزارت علوم پرونده تشکیل بدیم و بعد از گذاشتن وثیقه بریم دانشگاه، اصل دانشنامه رو بهمون میدی؟ کلا میدن بهمون یا فقط برای ترجمه؟ یعنی باید دانشنامه رو بعد از ترجمه بهشون برگردونیم؟؟
    با تشکر
    درود دوسته خوب

شما بعد از گرفتن پذیرش و تشکیل پرونده در وزارت به شما نامه ای داده میشه برای نظام وظیفه و اونجا معرفیتون میکنن به بانک برای کارهای وثیقه و بعد از سپردن وثیقه نظام وظیفه نامه ای میده که با اون شما میتونید کامل مدارک رو از دانشگاه تحویل بگیرید

موفق باشی عزیز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MichelAngelo نمایش پست ها
    البته به گفته های این دوسته خوبم اینو اضافه کنم که با ارائه ی برگ سبز قبل از اعزام به خدمت هم امکان گرفتن مدارک هست و صرفا لزومی نداره حتما تا اتمام خدمت صبر کنید

موفق باشید

برگه سبز چیه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadhatami نمایش پست ها
    برگه سبز چیه؟
    دوست عزیز شما وقتی برای رفتن به سربازی به پلیس +10 مراجعه کنی و مدارکتو بدی اونا برات یه برگه صادر میکنن که با اون میشه مدارک رو از دانشگاه گرفت چون وضعیت خدمتت دیگه مشخصه یعنی دیگه آماده به خدمتی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MichelAngelo نمایش پست ها
    دوست عزیز شما وقتی برای رفتن به سربازی به پلیس +10 مراجعه کنی و مدارکتو بدی اونا برات یه برگه صادر میکنن که با اون میشه مدارک رو از دانشگاه گرفت چون وضعیت خدمتت دیگه مشخصه یعنی دیگه آماده به خدمتی.
    خب وقتی برگ سبز بیاد و تاریخ اعزام ثبت شده باشه امکان خروج از کشور هست؟! درصورتی که جوابتون مثبته اگه منبع موثقی دارین لینک بدین ممنون میشم.
    دفترچه پست نکنیم دیگه نشه خارج شد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)