صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 51

موضوع: سپردن وثیقه به منظور گرفتن دانشنامه برای ترجمه

پیش فرض پاسخ : سپردن وثیقه به منظور گرفتن دانشنامه برای ترجمه

سلام از دوستان کسی هست بدونه مقدار وثیقه برای گرفتن دانشنامه چقدره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MichelAngelo نمایش پست ها
    البته به گفته های این دوسته خوبم اینو اضافه کنم که با ارائه ی برگ سبز قبل از اعزام به خدمت هم امکان گرفتن مدارک هست و صرفا لزومی نداره حتما تا اتمام خدمت صبر کنید

موفق باشید
    یعنی شما می گید برگه سبزم که اومد برم دانشگاه پول آزاد کردن مدرکو بدم اونوقت مدرک رسمی بهم می دن؟
    در طول سربازی هم می شه مدرک آزاد کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    khaje nasir / mechanical engineering

سلام دوستان یک سوال خیلی حیاتی دارم اگه میشه لطفن جواب بدین.خیلی ممنون.
    از زمانی که برای مشمول بودنم وثیقه می گذارم تا زمانی که دانشگاه اصل دانشنامرو بده خیلی زمان می بره؟منظورم این هست که اگر همه کارها را انجام دهیم و بعد برویم دانشگاه و بخواهیم که به ما اصل دانشنامه کارشناسی را بدهند چقدر زمان میبرد تا دانشگاه آن را بدهد؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط alimoghadam89 نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال خیلی حیاتی دارم اگه میشه لطفن جواب بدین.خیلی ممنون.
    از زمانی که برای مشمول بودنم وثیقه می گذارم تا زمانی که دانشگاه اصل دانشنامرو بده خیلی زمان می بره؟منظورم این هست که اگر همه کارها را انجام دهیم و بعد برویم دانشگاه و بخواهیم که به ما اصل دانشنامه کارشناسی را بدهند چقدر زمان میبرد تا دانشگاه آن را بدهد؟
    کاملا بسته به دانشگاه داره. باید دانشگاهت رو بگی تا ببینی اینجا کسی از دانشگاه شما اخیرا اصل دانشنامه رو گرفته یا نه که اونوقت بتونه به شما پاسخ بده.
    ممکنه حتی تا 1 ماه هم طول بکشه.

Junior Member

دوستان من الان یه چیزی رو دقیق متوجه نشدم، خواهش میکنم راهنماییم کنید. البته بخشی از سوال من مربوط به این موضوع میشه، ولی برای اینکه دوستانی که تجربه دارن بتونن کامل راهنماییم کنن، شرایطم رو کامل توضیح میدم. من الان سرباز هستم (یعنی در حال خدمتم) و 10 روز دیگه وقت سفارت امریکا دارم. به من گفتن که باید قبل از خروج برای مصاحبه هم 15 تومن رو بذارم و هم 9 تومن بدم مدارک رو بخرم. حالا اینجا خوندم که بعضی دوستان گفته بودن که میشه مدرک ارشد رو نخرید و وثیقه گذاشت براش. یعنی اینجوی 7 تومن ارشد رو دیگه لازم نیست بدیم؟ کسی این کارو انجام داده یا میدونه باید چیکار کرد؟ اصلاً همچین قانونی هنوز هم وجود داره؟!
    یه سوال دیگه اینکه من که الان سربازم میتونم حداقل برای مصاحبم به عنوان سفر سیاحتی خارج شم؟ (یعنی مدرک رو نخرم و 15 تومنی که میذارم رو بعد از سفرم پس بگیرم)
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    .MSc of Electronic Eng. -Shahid Beheshti Univ

با سلام به دوستان عزیز

من هم سوال مشابهی با سوال دوستمون shahrokh_h دارم. دقیقا متوجه نشدم. من دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و روزانه هستم. کارشناسی هم دانشگاه آزاد بودم. می خواستم دقیقا بدونم آیا راهی وجود داره که بعد از گرفتن پذیرش دکترا از یک دانشگاه خارجی (بدون انجام دادن خدمت اجباری)، بدون اینکه لازم باشه هزینه ی تحصیلات رایگان (خرید مدرک) را به وزارت علوم پرداخت کنم، اصل دانشنامه ی کارشناسی ارشد را برای ترجمه ی رسمی از دانشگاه بگیرم؟ (لطفا اگر راهکاری غیر از قرار دادن 6 ماهه مدرک در مراکز کاریابی می شناسید بفرمایید)

نقل قول نوشته اصلی توسط جلالی نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز

من هم سوال مشابهی با سوال دوستمون shahrokh_h دارم. دقیقا متوجه نشدم. من دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و روزانه هستم. کارشناسی هم دانشگاه آزاد بودم. می خواستم دقیقا بدونم آیا راهی وجود داره که بعد از گرفتن پذیرش دکترا از یک دانشگاه خارجی (بدون انجام دادن خدمت اجباری)، بدون اینکه لازم باشه هزینه ی تحصیلات رایگان (خرید مدرک) را به وزارت علوم پرداخت کنم، اصل دانشنامه ی کارشناسی ارشد را برای ترجمه ی رسمی از دانشگاه بگیرم؟ (لطفا اگر راهکاری غیر از قرار دادن 6 ماهه مدرک در مراکز کاریابی می شناسید بفرمایید)
    فكر نميكنم راهي باشه واستون جز خريدن تعهدات آموزش رايگان! در ضمن اگه بخرين اين تعهدات رو بازم دانشنامه رو بهتون تحويل نميدن فقط ريزنمرات رسمي (آفيشيال) رو بهتون ميدن و زماني كه پذيرش گرفتين بايد وزارت علوم نامه بزنه كه دانشنامه رو تحويلتون بدن!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE_Telecommunications

با سلام.
    دو تا سوال داشتم و لطفا منو راهنمایی کنین. من الان ترم 4 ارشد هستم و برای سال آینده(2015) متاسفانه نمیتونم آماده بشم. چون هم میخوام نمره GRE و هم رزومه بهتری داشته باشم. بنابراین قصد دارم سال آینده یعنی 94 مدارکم رو آماده داشته باشم. من دو تا سوال داشتم. اگه الان من ارشد رو یک ترم دیگه تمدید کنم، آیا این یک سال بازه از شهریور اعمال میشه یا تاریخ فارغ التحصیلی ؟؟ و از اون جاییکه برای دانشگاههای آمریکا تو پاییز باید مدارکم آماده باشه، چطور میتونم سربازی نرم و به کارام برسم و سوال دیگم در مورد دانشنامه هستش، من چی کار باید بکنم که در مورد ریز نمره و دانشنامه به مشکل برنخورم.

Junior Member

با سلام
    از دوستان سوالی داشتم
    من قراره هم واسه سربازی وثیقه بزارم هم واسه آزاد کردن مدرک کارشناسی و ارشد حالا این وسط اگه سند گیر نیومد با سفته هم قبول میکنن؟
    مرسی

سلام. من سربازیم تموم شده . دانشگاه من ریز نمرات غیر رسمی رو میده . ایا میشه با سپردن وثیقه دانشنامه و ریز نمرات رسمی رو گرفت ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)