صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 51

موضوع: سپردن وثیقه به منظور گرفتن دانشنامه برای ترجمه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سپردن وثیقه به منظور گرفتن دانشنامه برای ترجمه

سلام دوستان یه سوالی داشتم اگه کسی اطلاعی داره راهنمای کنه ممنون میشم. من پذیرش دارم و با استاد و دانشگاه مکاتبه کردم که اگه بشه بجای دانشنامه، اصل ریز نمرات رو بهشون بدم و با همین ریزنمرات بهم نامه پذیرش قطعی بدن، و بعد از 1 یا 2 یال که پول جمع کردم، دانشنامه رو آزاد کنم و بهشون بدم (من مشمول هستم و هیچ راهی برای آزاد کردن مدرک نیشت جز پول دادن). حالا سوالم اینه که آیا برای انجام کارها در سامانه نشا، باید دانشنامه رو آزاد کنیم؟؟؟ چون ظاهرا تو لینک زیر نوشته یکی از مدارک مورد نیاز: "داشتن مدرك كارشناسي يا كارشناسي ارشد از يكي از دانشگاههاي مورد تأييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري ." این منظورش اصل مدرکه یا اینکه فقط باید فارغ التحصیل شده باشی؟ http://nesha.saorg.ir/nesha/mosharek...6d6743ccb43ebc

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering

پیش فرض مراحل انجام کارای رفتن

سلام من الان برای ارشد پذیرش از دانشگاه روم گرفتم و مشکل سربازی هم دارم و مشمولم
    فقط نمیدونم الان با این پرینت پذیرش چیکار کنم و به ترتیب کجاها برم و چیکار کنم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Leibniz Universität

ببخشید الان من اگه پذیرش مقطع ارشد بگیرم(لیسانسم تازه تیر 94 تموم شد)بعد با پذیرشم برم وزارت علوم و بعد وثیقه بزارم،بعدش یه نامه ای بهم میدن که به مسئولین دانشگام بفهمونم که باید اصل دانشنامه ام رو به من بدن؟؟ (من غیر انتفاعی خوندم نیاز به خرید تعهد ندارم و ریزنمرات رسمی ام رو هم دارم فقط اصل دانشنامه لیسانسم رو ندارم).

چون اگه رسماً همچین نامه ای ندن عمراً بتونم به مسئولین دانشگام بفهمونم که میتونن و وظیفشونه که بهم اصل دانشنامه رو بدن.کسی تاحالا همچین نامه ای گرفته؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط HRKh1367 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوالی داشتم اگه کسی اطلاعی داره راهنمای کنه ممنون میشم. من پذیرش دارم و با استاد و دانشگاه مکاتبه کردم که اگه بشه بجای دانشنامه، اصل ریز نمرات رو بهشون بدم و با همین ریزنمرات بهم نامه پذیرش قطعی بدن، و بعد از 1 یا 2 یال که پول جمع کردم، دانشنامه رو آزاد کنم و بهشون بدم (من مشمول هستم و هیچ راهی برای آزاد کردن مدرک نیشت جز پول دادن). حالا سوالم اینه که آیا برای انجام کارها در سامانه نشا، باید دانشنامه رو آزاد کنیم؟؟؟ چون ظاهرا تو لینک زیر نوشته یکی از مدارک مورد نیاز: "داشتن مدرك كارشناسي يا كارشناسي ارشد از يكي از دانشگاههاي مورد تأييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري ." این منظورش اصل مدرکه یا اینکه فقط باید فارغ التحصیل شده باشی؟ http://nesha.saorg.ir/nesha/mosharek...6d6743ccb43ebc

سلام، نه منظورش همون برگه دانشگاه به نظام وظیفه هستش

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_boy نمایش پست ها
    ببخشید الان من اگه پذیرش مقطع ارشد بگیرم(لیسانسم تازه تیر 94 تموم شد)بعد با پذیرشم برم وزارت علوم و بعد وثیقه بزارم،بعدش یه نامه ای بهم میدن که به مسئولین دانشگام بفهمونم که باید اصل دانشنامه ام رو به من بدن؟؟ (من غیر انتفاعی خوندم نیاز به خرید تعهد ندارم و ریزنمرات رسمی ام رو هم دارم فقط اصل دانشنامه لیسانسم رو ندارم).

چون اگه رسماً همچین نامه ای ندن عمراً بتونم به مسئولین دانشگام بفهمونم که میتونن و وظیفشونه که بهم اصل دانشنامه رو بدن.کسی تاحالا همچین نامه ای گرفته؟
    مرسی
    نظام وظیفه بعد از سپردن وثیقه نامه میده که با اون نامه اصل دانشنامه تو بهت میدن.

Junior Member

سلام دوستان.من شهریور اعزام به خدمت دارم و دوست دارم برای سربازی امریه بگیرم و بعد از اتمام سربازی اقدام به اپلای کنم. دو جا هم میتونم امریه بشم . قرارگاه خاتم و دانشگاه. اگه من امریه خاتم پذیرش بگیرم ، 21 ماه باید سربازی برم که با کسری بسیج میشه 18 ماه. 6 ماه بعدشم(یعنی دقیقا از الا 2 سال دیگه) مدارک تحصیلیمو می تونم آزاد کنم و اقداه به اپلای کنم. حالا اگر امریه دانشگاه بگیرم باید 24 ماه خدمت کنم و تازه 6 ماه بعدش می تونم مدرکم رو آزاد کنم. یعنی دو سال دیگه شهریور خدمتم تموم میشه و 6 ماه یعدش یعنی اسفند مدرکم آزاد میشه. به طور مشخص 4 سوال دارم.
    1.اینکه در حالت دوم(امریه دانشگاه) آیا مدارک من به موقع آزاد می شوند یا اینکه از موعد deadline دانشگاهها و پر کردن فرم application و فرستادن مدارک مورد نیاز میگذره؟
    2. آیا نیازی به آزاد کردن مدارک تا اون موقع پر کردن فرم پذیرش هست یا اینکه نیاز به مدارک دیگری مانند ریز نمرات و غیره دارند؟
    3. آیا برای فرستاده ریزنمرات بقیه مدارک لازم حتما باید مدارک تحصیلی کارشناسی و ارشد من آزاد شده باشند یا به یک طریق میشه از آنها برای فرستادن مدارک استفاده کرد؟
    4. در کل شما کدوم حالت را پیشنهاد میکنید.
    ببخشید اگر طولانی شد. ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه.

Junior Member

سلام من ارشد وزارت بهداشت هسم کارشناسی هم علوم بودم و مشکل سربازی دارم
    امکانش هس با من همکاری کنن داشنگاه مقصد و اینور ک این ریز نمرات و دانشنامه رو واسه دانشگا بفرسن؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Financial Management - Razi University

Question پاسخ : سپردن وثیقه به منظور گرفتن دانشنامه برای ترجمه

سلام دوستان به نظر شما می شه بدون اصل دانشنامه از دانشگاه های خارجی پذیرش قطعی گرفت؟ بعضی از دوستان می گن می شه "پذیرش مشروط" گرفت و بعد مدارک رو با وثیقه آزاد و اونو ترجمه و ارسال کرد اما تو سامانه نشا نوشته که قبول وثیقه برای آزاد سازی مدارک منوط به ارایه "پذیرش قطعی" است و نه مشروط. تا به حال موردی بوده که بتونه بدون ترجمه رسمی پذیرش قطعی بگیره ؟

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط daneshju173 نمایش پست ها
    سلام دوستان به نظر شما می شه بدون اصل دانشنامه از دانشگاه های خارجی پذیرش قطعی گرفت؟ بعضی از دوستان می گن می شه "پذیرش مشروط" گرفت و بعد مدارک رو با وثیقه آزاد و اونو ترجمه و ارسال کرد اما تو سامانه نشا نوشته که قبول وثیقه برای آزاد سازی مدارک منوط به ارایه "پذیرش قطعی" است و نه مشروط. تا به حال موردی بوده که بتونه بدون ترجمه رسمی پذیرش قطعی بگیره ؟
    شما پذیرش بگیرید.
    بقیه موارد حل میشه.
    اکثرا کشورها شرایط سربازی برای پسرها در ایران رو میدونن. گرچه معمولا حتی مدرک نیاز ندارند و فقط ریز نمرات (در بعضی موارد حتی غیر رسمی) هم میخان.
    شما پذیرش مشروط میگیرید و میرید وزارت علوم کمکتون میکنند.
    نگران نباشید.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    شما پذیرش بگیرید.
    بقیه موارد حل میشه.
    اکثرا کشورها شرایط سربازی برای پسرها در ایران رو میدونن. گرچه معمولا حتی مدرک نیاز ندارند و فقط ریز نمرات (در بعضی موارد حتی غیر رسمی) هم میخان.
    شما پذیرش مشروط میگیرید و میرید وزارت علوم کمکتون میکنند.
    نگران نباشید.
    برای وزارت بهداشت چی اطلاع ندارید؟؟ اگر کسی سربازی مشکل داشته باشه و واسه دکتری بخواهد اقدام کنه چی کارا باید بکنه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)