صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی مخصوصا دانشگاه NUS و مسائل مرتبط

Junior Member mamaliast آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Material,Amirkabir

پیش فرض تحصیل در مقطع کارشناسی مخصوصا دانشگاه NUS و مسائل مرتبط

دانشگاه National University of Singapore NUS جزو لیست دانشگاه هایی هست که در مقطع undergraduate سیاست need-blind رو در پذیرش دادن دارند و کمک مالی need based می دند.
    می خواستم ببینم در مورد شرایط اپلای و گرفتن پذیرش و کلا تحصیل در مقطع undergraduate در این دانشگاه و کلا دانشگاه های سنگاپور اگر کسی اطلاعی داره خواهشا لطف کنه اینجا قرار بده.
    ممنون.

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی مخصوصا دانشگاه NUS و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mamaliast نمایش پست ها
    دانشگاه National University of Singapore NUS جزو لیست دانشگاه هایی هست که در مقطع undergraduate سیاست need-blind رو در پذیرش دادن دارند و کمک مالی need based می دند.
    می خواستم ببینم در مورد شرایط اپلای و گرفتن پذیرش و کلا تحصیل در مقطع undergraduate در این دانشگاه و کلا دانشگاه های سنگاپور اگر کسی اطلاعی داره خواهشا لطف کنه اینجا قرار بده.
    ممنون.
    این کمک های نقدی فقط برای سنگاپوریها، PR ها و آن چینیها یا ما لزیاییهای چینی تبار هست که تحت برنامه های دانشگاه یا سیاست های مهاجرتی از سال آخر لیسانس یا از کالج به سنگاپور آورده می شوند و شامل حال ما نمیشود. این حرفها در دانشگاه سنگاپور یک شعار است و یک سیاست تبعیض خاص در جریان است اینها را فقط برای تبلیغات می نویسند.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

با عرض سلام خدمت ادمين محترم

خواهش ميكنم اگر ممكنه منو كمك كنيد

من دانشجوي رشته عمران مقطع كارداني در دانشگاه غيرانتفاعي علاءالدوله سمناني هستم و تا الان كه ترم دو رو گذروندم معدل كاردانيم 18 بوده ....من قصد دارم اگر امكانش باشه بعد از تمام كردن دوره كارداني براي ادامه تحصيل به كشور سنگاپور برم ....به نظر شما امكانش هست ؟؟ آيا هزينه ي زندگي و تحصيل در اونجا بالاست ؟؟ آيا در حين تحصيل ميشه كار كرد ؟؟ در ضمن زبانم هم خيلي خوبه و مطمئنم نمره ي بالايي ميگيرم ....آيا دانشگاه هاي NUS و NTU كمك هزينه تحصيل به دانشجوهاي پايين تر از ارشد اعطا ميكنند ؟؟؟ اصلا به نظر شما سنگاپور براي ادامه تحصيل جاي خوبيه و يا كشورهاي معقول ديگه اي هم هستن ؟؟ اصلا نميدونم از كجا بايد شروع كنم به اقدام .....خيلي سر درگم شدم .

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshad1992 نمایش پست ها

من دانشجوي رشته عمران مقطع كارداني در دانشگاه غيرانتفاعي علاءالدوله سمناني هستم و تا الان كه ترم دو رو گذروندم معدل كاردانيم 18 بوده ....من قصد دارم اگر امكانش باشه بعد از تمام كردن دوره كارداني براي ادامه تحصيل به كشور سنگاپور برم ....به نظر شما امكانش هست ؟؟ آيا هزينه ي زندگي و تحصيل در اونجا بالاست ؟؟ آيا در حين تحصيل ميشه كار كرد ؟؟ در ضمن زبانم هم خيلي خوبه و مطمئنم نمره ي بالايي ميگيرم ....آيا دانشگاه هاي NUS و NTU كمك هزينه تحصيل به دانشجوهاي پايين تر از ارشد اعطا ميكنند ؟؟؟ اصلا به نظر شما سنگاپور براي ادامه تحصيل جاي خوبيه و يا كشورهاي معقول ديگه اي هم هستن ؟؟ اصلا نميدونم از كجا بايد شروع كنم به اقدام .....خيلي سر درگم شدم .
    هزینه تحصيل بالاست ( سالی 60-70 میلیون تومان به نرخ ارز ازاد) و کمک هزینه ای هم برای لیسانس نیست.
    ضمنا شما یک پست یکسان را در 4 جای مختلف گذاشته اید که خلاف مقررات است.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

من شخصا از شما عذر ميخوام .....راستش نميدونستم اين سوال هايي كه مطرح ميكنم دقيقا بايد تو كدوم تاپيك مطرح كنم براي همين گفتم شايد اگر بي ربط باشه كسي جوابمو نده اين شد كه 4 جا اين پست را گذاشتم .....من واقعا معذرت ميخوام .

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshad1992 نمایش پست ها

شما جایی را انتخاب کنید که شهریه دانشگاه کمتر و امکان اقامت بعد از تحصیل ساده تر یا کشوری مهاجر پذیر باشد به نظر من سنگاپور هیچ کدام از این شرایط را ندارد.

Junior Member faridcboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - Tabriz University

دوستان عزيز
    من به NTU ايميل زدم.شرايط خوبي داره.
    يارانه و قرض بهت بده؛سالانه 4000 دلار سنگاپور بايد بدي كه ارزون نسبت.
    براي قرض ها هم 20 سال وقت داري برگردوني ولي براي گرفتن قرض ضامن ميخاد
    فقط ميمونه پذيرش دادن.بنظرتون راحت پذيرش ميدن يا نه؟!

Junior Member bluewhite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    engineering

سلام دوستان خسته نباشید.
    من دانشجوی ازاد یکی از واحدهای درجه یکش هستم. ترم3 عمران میخونم (معدل بالا). حالا میخوام انصراف بدم برای مقطع کارشناسی ntu اقدام کنم(با هزینه خودم). برای پذیرش یه سری مدارک میخوان که تو ایران اصلا نیست مثل امتحان SAT و ACT که من بهشون ایمیل زدم و این مشکل رو گفتم این جوابشون بود:

Thank you for your interest in Nanyang Technological University.
    Please advice on your senior high school qualification (i.e. National High School certificate, A’level or equivalent) which you have obtained prior to your University studies.

Regards

حالا سوالم اینه، با توجه به اینکه راحت از SAT گذشتن، برای پذیرش با هزینه خودم توی یه همچی دانشگاهی کلا زیاد سخت میگیرن یا اینکه نه؟
    اصلا به نظر شما میصرفه سالی حدود 60تا هزینه کنم برم NTU؟ اخه حالم از دانشگام به هم میخوره اینجا تقریبا همه چی رو هواست میخوام از مدرکم کار بکشم و به تمام معنا باسواد باشم درسته بیشترش به تلاش خودم بستگی داره ولی مدرکش چی؟
    بزرگواران چه پیشنهادی به من میکنید؟ اصلا همینجا ادامه بدم یا برم؟ با هزینه حدودا سالی(هزینه دانشگاه و حداقل شرایط زندگی روی هم) 30 یا 40تا، کجا، کدوم کشور و کدوم دانشگاه خوبه(مهندسی) که بشه با مدرکش برای ارشد و مقاطع بالاتر کار کشید وسطح علمی بالایی داشته باشه؟ امکاناتش هم خوب باشه؟
    ممنون میشم اگه نظرتون رو بگید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط bluewhite نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید.
    من دانشجوی ازاد یکی از واحدهای درجه یکش هستم. ترم3 عمران میخونم (معدل بالا). حالا میخوام انصراف بدم برای مقطع کارشناسی ntu اقدام کنم(با هزینه خودم). برای پذیرش یه سری مدارک میخوان که تو ایران اصلا نیست مثل امتحان SAT و ACT که من بهشون ایمیل زدم و این مشکل رو گفتم این جوابشون بود:

Thank you for your interest in Nanyang Technological University.
    Please advice on your senior high school qualification (i.e. National High School certificate, A’level or equivalent) which you have obtained prior to your University studies.

Regards

حالا سوالم اینه، با توجه به اینکه راحت از SAT گذشتن، برای پذیرش با هزینه خودم توی یه همچی دانشگاهی کلا زیاد سخت میگیرن یا اینکه نه؟
    اصلا به نظر شما میصرفه سالی حدود 60تا هزینه کنم برم NTU؟ اخه حالم از دانشگام به هم میخوره اینجا تقریبا همه چی رو هواست میخوام از مدرکم کار بکشم و به تمام معنا باسواد باشم درسته بیشترش به تلاش خودم بستگی داره ولی مدرکش چی؟
    بزرگواران چه پیشنهادی به من میکنید؟ اصلا همینجا ادامه بدم یا برم؟ با هزینه حدودا سالی(هزینه دانشگاه و حداقل شرایط زندگی روی هم) 30 یا 40تا، کجا، کدوم کشور و کدوم دانشگاه خوبه(مهندسی) که بشه با مدرکش برای ارشد و مقاطع بالاتر کار کشید وسطح علمی بالایی داشته باشه؟ امکاناتش هم خوب باشه؟
    ممنون میشم اگه نظرتون رو بگید.
    دوست خوب بنظر من اگر اینجا لیسانس با معدل بالا بگیری و در این حین جی ار ای با نمره بالا + نمره زبان بالا بگیری خیلی بصرفه تر هست تا با این وضع دلار بری ! درست تموم شد اگر جی ار ای داشتی کانادا و امریکا میتونه شانس خوبی برای بورس مستر باشه در غیر اینصورت ایتالیا و هلند هم بورس مستر داره ولی نه خیلی زیاد

Junior Member bluewhite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوب بنظر من اگر اینجا لیسانس با معدل بالا بگیری و در این حین جی ار ای با نمره بالا + نمره زبان بالا بگیری خیلی بصرفه تر هست تا با این وضع دلار بری ! درست تموم شد اگر جی ار ای داشتی کانادا و امریکا میتونه شانس خوبی برای بورس مستر باشه در غیر اینصورت ایتالیا و هلند هم بورس مستر داره ولی نه خیلی زیاد
    دوست عزیز ممنون که نظرتون رو سریع گفتید خیلی مچکرم.
    خوشحال میشم اگه این سوال رو هم جواب بدید: میدونید کلا تا چه حد مدرک دانشگاه ازاد میتونه در روند بورس مستر تاثیرگذار باشه(چه منفی چه مثبت)؟؟ اساسا تاثیرش برای همه دانشگاه های بورس دهنده مستر امریکا (یا کانادا) کم و بیش مشابه اند؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)