صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی مخصوصا دانشگاه NUS و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی مخصوصا دانشگاه NUS و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط bluewhite نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون که نظرتون رو سریع گفتید خیلی مچکرم.
    خوشحال میشم اگه این سوال رو هم جواب بدید: میدونید کلا تا چه حد مدرک دانشگاه ازاد میتونه در روند بورس مستر تاثیرگذار باشه(چه منفی چه مثبت)؟؟ اساسا تاثیرش برای همه دانشگاه های بورس دهنده مستر امریکا (یا کانادا) کم و بیش مشابه اند؟
    والا دوست خوبم دانشگاه آزاد به دلیل چند شعبه خارجی که دارد مثلا در اکسفورد تقریبا همه دانشگاه های بزرگ و معتبر دنیا شناخته شده است و من که هر جا اپلای کردم در این رابطه ازم ایرادی نگرفتند!
    البته نمی گم دانشگاه تهران را با آزاد یکی میدونند بلکه عوامل دیگر مثل مقالات نمره جی ار ای یا جیمت - معدل لیسانس و ... خیلی تاثیر گذارند
    بنظر من معدل لیسانس 19 آزاد شانس بورس بیشتری دارد تا 15 دانشگاه تهران چون بیشتر دانشگاه های دنیا معدل لیسانس را به عنوان 50% عامل تعیین بورس در نظر می گیرند

با سلام،

من مدرک مهندسی صنایع دارم از یک دانشگاه دولتی متوسط با معدل 15، زبان خوب و یک سال سابقه کار. می خواستم شرایط تحصیل در سنگاپور در مقطع لیسانس رو به صورت دقیق تر بدونم. اینکه آیا می تونم فاند بگیرم برای کارشناسی؟ داشتن مدرک لیسانس من آیا مزیت محسوب می شه؟

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dariush315 نمایش پست ها
    با سلام،

من مدرک مهندسی صنایع دارم از یک دانشگاه دولتی متوسط با معدل 15، زبان خوب و یک سال سابقه کار. می خواستم شرایط تحصیل در سنگاپور در مقطع لیسانس رو به صورت دقیق تر بدونم. اینکه آیا می تونم فاند بگیرم برای کارشناسی؟ داشتن مدرک لیسانس من آیا مزیت محسوب می شه؟
    معمولا با دیپلم ایران نمی توان برای لیسانس پذیرش گرفت و فاند هم نمی دهند. اگر شاگرد ممتاز دوره خود در دانشگاه بشوید امکان تخفیف شهریه وجود دارد. راه دیگرگرفتن وام دانشجویی است که نیاز به ضامن در سنگاپور دارید.
    اگر هم تعهد کار در سنگاپور بعد از پایان تحصیل بدهید هم حدود20 تا 30 درصد تخفیف شهریه می توانید بگیرید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)